Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

weroni
7. okt 2007

cau sisstin, do skoreho videnia 🙂

bihan
7. okt 2007

Weroni, ja som bola strašne zafixovaná na to, že "tento mesiac MUSIM" otehotnieť, že som si robila asi dva super citlivé testy asi 10-ty deň po ovulácii...a nič tam nebolo...ale potom mi to nedalo a asi dva dni pred MS som si urobila ešte jeden.. a hop.. boli tam dve paličky.... celé doobedie som mala úsmev od ucha k uchu a bežala som nakúpiť darček pre manžela... a keď prišiel domov a ukázala som mu testík, tak sme sa obaja objímali ako malé deti asi 10 minút vkuse... fakt na to nikdy nezabudnem.. a testík mám odložený stále 😉

weroni
7. okt 2007

bihan - testík si aj ja nechávam 🙂 možem jednu otázočku? niečo vás súrilo že si MUSELA otehotnieť? 😉 alebo ste tak rýchlo chceli? 🙂

weroni
7. okt 2007

bihan: ináč ešte pred takými 5-timi, 6-timi rokmi som mala aj ja vybrané pre dievčatko Sarah no potom sa narodila moja najmladšia sestrička a tú sme tak pomenovali 🙂

bihan
7. okt 2007

ja som padnutá na hlavu...nič nás nesúrilo, len som chcela, aby sa Sára narodila okolo manželových narodiek (ako Váha)... strašne som nechcela škorpióna 😅 nič proti tim nemám, len by sme si veľmi nerozumeli 😝 A ešte som to mala naplánované kôli svadbe, sťahovaniu a neviem čomu... aby sme všetko stihli v tom najlepšom čase.
Bože, manžel sa mi za tieto reči ešte furt smeje 😅

weroni
7. okt 2007

waw 🙂 všetky dôvody chápem no to znamenie ma mierne šokovalo 😀 🙂 ale ťažkú hlavu si z toho nerob, mne sa tiež mnohí priatelia smiali keď som pred troma rokmi povedala že bábätko plánujem tak za také dva - tri roky 🙂 no ináč by bolo už aj skôr no ešte nemáme úplne doriešené bývanie - bývame v rodinnom dome so švagrom (manželovým bratom) a jeho ženou a malým 4-ročným synom a so svokrou, od ktorej odišiel manžel. Plánovali sme predať pozemky aby sme vyplatili toho brata a keby sme už boli v dome sami - svokre by sme pristavili samostatnú jednotku a vrhli by sme sa na malé. No trocha nás predbehlo no na moje príjemnné prekvapenie práve moje aj plánované aj ešte nie tehotenstvo veľa vecí vyrieši 🙂 v dobrom slova zmysle. Nuž, pán Boh vie čo robí 🙂

bihan
7. okt 2007

Mi o tom hovor.. ja som si všetko krásne naplánovala a ak sa malá rozhodne, tak možno sa aj tak vylezie ako škorpiónka 😅 a ja sa môžem aj na hlavu postaviť 😉 My sme bývanie nejako nerišili... naše mať tak skoro nebudeme, lebo sa vkuse sťahujeme, takže sme si povedali, kedy by sme sa mohli začať snažiť (kôli tomu všetkému, čo som písala) a vhupli sme na to...
Každý sa mi smial, že či to predstavujem strááášne jednoducho, že terach chcem a budem tehotná, ale sme im pekne vytreli zrak 😀 Nuž tiež nám bolo požehnané 😉

bihan
7. okt 2007

Sisstin už buď zmizla ku kaderníčke, alebo ju tieto naše keci nebavia 😅

mexx
7. okt 2007

Ahojte kočky, ja som sa zaregistrovala len nedávno, zatiaľ síce nie som ani len snažilka, ale raz to hádam príde. 😉 Často vás tu čítam a normálne to s vami prežívam, až nechápem, jak môžem byť taká empatická... 🙂 😀
Bihan, vieš, čo som sa ťa už dávno chcela spýtať? Že ako sa ty vlastne voláš (alebo to je tvoje ctené krásne meno? Potom je ozaj krásne...) 🙂

weroni
7. okt 2007

bihan, sisstin isla na melir

sisstin
7. okt 2007

jsem tu 😝 krásná 😅

sisstin
7. okt 2007

mexx: čau budoucí sousedko 😝

mexx
7. okt 2007

Jaaaj, tusim tu nikoho niet... 🙂

sisstin
7. okt 2007

mexx: a já jsem cooo 😅

mexx
7. okt 2007

No ja len tak, že vás trochu pootravujem. 🙂 Som vyčíhala, že si sa bola melírovať, spokojná? 😉

sisstin
7. okt 2007

mexx:jj..nebudu v porodnici jak socka 😅 😅 😅 😅

mexx
7. okt 2007

No snáď to nebolo až také zlé... 🙂 Podľa plánu to máš už len za pár, ale ktovie, možno sa zrazu mimčo poponáhľa. Alebo ani nebude chcieť ísť a ešte ťa ponaťahuje trochu... 😉

sisstin
7. okt 2007

mexx: já nechci, aby se ponáhlalo... 😕

mexx
7. okt 2007

A to už prečo? 😲

sisstin
7. okt 2007

mexx: bojim bojim..já nechci rodit 😅 😅 😅

mexx
7. okt 2007

Ouvejs... 😖 No to by sa zrejme nepáčilo ani mne... Zatiaľ mi to síce tak skoro nehrozí, teda kým nie som vôbec tehotná, ale je pravda, že keď raz budem, tak sa budem ozaj strašne báť... 😨 Ale hádam to zvládneš. A ako zvyknú všetci hovoriť, len čo budeš mať mimčo v náručí, zabudneš na všetko ostatné. Tak snáď je to pravda... 😵

sisstin
7. okt 2007

mexx: čím je to blíž, tím mám větší bobky 😅

mexx
7. okt 2007

No tak to viem pochopiť... 😉 Juu, a mohla by si potom pridať aj nejaké krásne čerstvé foto, nech ťa vidíme posledné dni s bruškom a novým melírom... 😀

sisstin
7. okt 2007

mexx: já fotku obličeje nemám..já se neumím fotit vůbec 😉 jako účelově 😉

mexx
7. okt 2007

Ach, tak to sme dve... 😀

sisstin
7. okt 2007

mexx: něco zkusim vyprodukovat zejtra..ale nevim nevim 😔 😅

mexx
7. okt 2007

Som si pozerala tvoje fotky, a už máš ozaj veľké bruško... Nie je to ťažké existovať s takým veľkým brušenom? 😲

bihan
7. okt 2007

Tak aj ja som tu 😉
Mexx, Bihan je len prezývka, znamená to malá v bretónčine 😉

sisstin
7. okt 2007

mexx: no je větší..ale ono to na mně tak vypadá, protože jsem mrnavá 😉

bihan
7. okt 2007

Siss, neboj, videla som aj väčšie 😀 doteraz si pamätám na jednu spolužiačku.. pred pôrodom mala fakt brucho ako teplovzdušný balón 😅 všetky tričká jej odstávali...