Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

dzej
8. okt 2007

jéé Siss máš nový fotečky, sekne ti to mamino 😉 já už chci mít taky pupendo. Vždycky zapomenu, že jsem těhu a udělám nějakej prudkej pohyb nebo skok a mám pocit, že mu rupne břicho.

dzej
8. okt 2007

Jé Pipi ty jsi taky školu nestihla dodělat kvůli mimi?? A nezapomněla jsi to do září??

sisstin
8. okt 2007

dzej: díky 😵 neboj..se dočkáš..ještě ti to nebude milý 😅 😅 😅 😅

dzej
8. okt 2007

v sobotu jsem proběhla celou Vaňkovku a nic jsem nesehnala, bundy hrozný nebo drahý a stejně si netroufnu velikost. ☹ tak jsem si koupila aspoň za pětset rifle, který si budu rozšiřovat gumou...ty těhu rifle mají divnej střih.

sisstin
8. okt 2007

dzej: těhu rifle jsou docela trága 🙄 já mám jedny..sice pěkný..ale tak min. dva měsíce už jsou mi malý přes břicho...tak se v tom dusim 😅 😅 😅

dzej
8. okt 2007

Siss ty co máš vyfocený? Ty jsou dobrý! Já jsem si koupila, ale mám v nich divej plochej zadek a příjde mi, že mi to rozšiřuje stehna..na rozdíl od tebe přes pupek je mi to ještě velký 😀 😀 😀 taky potřebuju tepláky na doma, ale to stojí všechno kolem tisícovky hrůůza, asi si koupím někde v Tescu o 2 čísla větší 😠

weroni
8. okt 2007

sisstin - to je pekné 🙂 že "se hnízdí" 🙂

sisstin
8. okt 2007

dzej:jj..stály litra..ale jsou to 7/8ový 😉 ale jediný, co mi byly akorát přes prdel a přes nohy..já je asi budu nosit i v zimě ke kozačkám...jsou dobrý..ten pruh nebude pod svetrem vidět 😎 😅 jinak nic těhu nemám...jen ty kalhoty...jsem si koupila normální tílka..jen prostě větší..a šaty byly v pohodě..to jsem oblíkla furt S 😅

sisstin
8. okt 2007

weroni: já si právě myslela, že furt musím dostat MS, když mě to bolí..ale nif nif 😅

dzej
8. okt 2007

Siss taky jsem si říkala, že se dají využít i potom, jen delší svetr a je to 😉 četla jsem tu diskuzi o zubaři, jak jsi na tom ty, byla jsi?? Já taky nemám zubaře a nikdo mi neumí říct, jestli je to povinný nebo ne tam jít v těhu...v dnešní době se dobrej zubař prý ani nesežene. 😒

zuzana_t
8. okt 2007

ahoj pipiiiiiiii 😵

weroni
8. okt 2007

dzej - ja budem zároveň s vrcholiacim bruškom končiť aj dvojročné pomaturitné štúdium 🙂 min. šk. rok som závidela dvom tehu spolužiačkam a teraz sa aj ja budem pýšiť bruškom 🙂

sisstin
8. okt 2007

dzej: no já razítko nemám a nebyla jsem tam 😅 jako povinný to není..ale počítám, že budou mít v porodce kecy 😉

dzej
8. okt 2007

weroni 🙂 tak to gratuluji. Dobře jste to naplánovali 😀 😀

weroni
8. okt 2007

dzej - no - pravdupovediac my sme chceli málinko neskoršie -lebo nemáme doriešené bývanie - ale vyzerá to že mimi veľa vecí vyrieši 🙂

dzej
8. okt 2007

Siss no já kdybych nečetla tu diskuzi, tak o tom ani nevím, že bych měla mít razítko. Moje gynekoložka jen řekla, že bych měla jít k zubaři a k obvodní, já jí řekla, že nemám žádnýho doktora jen ji a ona na to nic, tak jsem myslela, že je to uzavřeno. Tak mi pak dej vědět jestli jsi dostala sprda v porodnici 🙂

weroni
8. okt 2007

dzej - to som ináč plánovala že si podám prihlášku na výšku - aby som mohla pokračovať aspoň po bc a neskor po babu 🙂 nuž - niečo krajšie nás predbehlo 🙂 miliónkrát krajšie než bc 🙂
Ináč asi som prezrela - akú školu končíš?

sisstin
8. okt 2007

dzej: já taky nemám ani obvodní, páč jsem tam byla objednaná a nepustili mě z práce...a pak jsem se na to už vy 🤐 mě taky nebaví lítání po doktorech..a pokud nejsi alergická nebo něco..tak se na to klidně vyprdni, když doktora nemáš..já zubáka taky nemám 😉 ale je pravda, že až tam jednou budu muset jít..tak to asi bude krutý 🤐

sisstin
8. okt 2007

kočky...jdu na Vyhulený..a musím si natáhnout záda..jsem jak paragraf..takže pro dnešek se loučím..tak páááááááá 😵 😵 😵

dzej
8. okt 2007

Siss no musím zaklepat, ale nebývám nemocná, takže obvodního nemám a zuby mám po otcovi v 53letech nemá jedinej kaz tak doufám, že taky vydržím do padesátky 🙂 zbytečně k doktorům nelezu, protože z dřívějška vím, že jsem tam vždycky něco chytla nebo mě zkoumali aby měli body a na to já kašlu 😎 je fakt, jak říkáš, až tam budu muset jít, asi se budem všichni divit. 😅

weroni
8. okt 2007

sisstin - to máš pravdu - a nechcem ťa strašiť ale pre tvoje dobro by si to "jednou" mala dať na čo najskôr 🙂 ja mám totiž zo zubára des - preto som sa naučila že s hocičím je najlepšie prísť hneď - kým - ako by môj ocino povedal - ti ešte nemusia vyberať črevo 😉 🙂

dzej
8. okt 2007

Siss tak dobrou, pozdravuj malýho 😀

weroni
8. okt 2007

siss - caf caf 🙂

dzej
8. okt 2007

werona, ale když mě přece nic netrápí, tak k doktorovi nepůjdu 😔 já dodělávám podnikatelku..jo jo, taky jsem si plánovala, že si v únoru podám přihlášku na práva....ale asi budu kupovat zrovna plíny, kočárek atd.. 😅

weroni
8. okt 2007

sisstin - inac aj ja by som bola jak paragraf keby som nesedavala na fitke - velmi si ju chvalim
vsestranne vyuzitelna vec 🙂 sedenie, cvicenie, milovanie, prijimanie navstev, rozmyslanie, relax 🙂

dzej
8. okt 2007

weroni co to je ta fitka??

weroni
8. okt 2007

fit lopta 🙂 perfish vec 🙂 pouzivam vo vsetkych vyssie uvedenych sferach uz skoro druhy rok 🙂 vrele odporucam

dzej
8. okt 2007

a co to jako je?? jak je to v češtině, nevíš??

weroni
8. okt 2007

fittness lopta - taka obrovitanska lopta na ktorej sedis, cvicis a podobne 🙂
kuk sem: http://images.google.sk/images?hl=sk&q=fitball&...

dzej
8. okt 2007

a jo, ten balon, tak to už vím co to je 😀 😀 😀 vím, že si to holky chválí, ale mě by se na tom asi dobře nesedělo, musím být opřená.