Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

weroni
9. okt 2007

no ja som veeeeeeeeelmo zvedava na moje chute - pretoze mna od strednej skoly prezyvali vsetci "kyselina" "pasomnica" "vsezravec" "zrut" a podobne - fakt ja som nehorazne mnozstvo pojedla - napr. na desiatu v skole 10 rozkov, 2 litre pitia, ovocie, sladkosti a podobne - preslo ma to az po nasej svadbe - ale to bolo zo stresov lebo drahy mal zdravotne problemy a teraz sa mi to asi pred mesiacom vratilo a vsetci vsetci znami co ma poznaju tak sa smiali ze su veeeeeeeelmi zvedavi co so mnou urobi tehu 😀 manzel sa smial ze sa nastahujem do chladnicky 😀

sisstin
9. okt 2007

weroni: já jim sladký, který jsem dřív nepozřela 😅

weroni
9. okt 2007

no ja ti poviem sisstin ze som fakt zvedava co to spravi so mnou 🙂 bola by sranda keby som zacala jest spenat ktory NENAVIDIM 😀
ale jednu vec som si vsimla - neviem ci to je sposobene tehu ale my mame dve kozy - hovorila som ti?
a s manzelom sme sa rozhodli ze zacneme pit kozie mlieko lebo je velmi dobre na imunitu. No ja som sa odhodlala len na jednu salku - ani to nie celu a potom som cely den citila na jazyku kozu 😀 odvtedy mi nase kozy strasne smrdia - predtym som sa s nimi maznala a hrala a vobec nic som necitila.
Neviem ci je to sposobene tym mliekom alebo tehu 🙂

hedunecka
9. okt 2007

kuk tehulky ako sa mate??
boze mne je tak smutno za bruskom kazdy den si pozeram fotky a videa co mam 😔

sisstin
9. okt 2007

hedu: ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj 😵 😵 😵

sisstin
9. okt 2007

hedu: no mně teda chybět asi nebude..už se těším na super oblečeníííííí...jinak Heidy je fakt strašně krásná..mně se moc čerstvý mimča nelíbí..ale tvoje je fakt krásná 😵 😵 😵

tinni
9. okt 2007

kocky, ste tu este? 😕

pipi1211
autor
10. okt 2007

dobre ranko.... 🙂
vcera sme boli s tinni vonku viete aka je mala becusa krasavica? 😀 😀 😀 a keby ste tie nase deturence videli ako sa zo seba tesili 😵 mala Momo normalne viskala a natahovala sa za Becuskou 😀 😀 😀 😀 take to bolo krasne 😵

hedunecka
10. okt 2007

siss 😵 😵 😵 kujemeeeeeeeeeee no sak som zvedava kedy jej tie vlasisca vypadaju to jej bude normalne aj xybat ked sme na nu zvyknuty ze ma take dlhe vlasky 😀 😀 no na to oblecenie som sa aj ja tesila ale nejako mi to brusko nechce zliest a vaha mi stoji a to som vyradila sladkosti a papam len zdrave veci 😕 dokonca sa mi zda ze mi to bruxo rastie 😀 😀

PIPI chcem sa este spytat uz mam tie tabletky ale dokina hned zdrhla a sestricka mi hovorila nieco o tom ze malej nesmiem dat za kazdu cenu umele mliecko/lebo niekedy je fakt hladna tak jej musim dat ale 40ml umeleho lebo vrieska o dusu/ked budem brat tie tabletky a to som nepoxopila preco..akoze keby som prestala kojit tak nesmiem ix uz brat?? 😕 😕

pipi1211
autor
10. okt 2007

no to ti ja neviem povedat 😅 mne dr povedala ze mam ist na kontrolu ked prestanem kojit tak mozno to ma suvislost 😅 😅 ved skus jej cinknut 🙂 a ako sa inak mate? 😵

sisstin
10. okt 2007

čau ženskýýýýý..dneska se jedu přežrat do Mekáče 😝 😅 😅 😅 😅

hedunecka
10. okt 2007

aaale dobre ideme za xvilku prvy krat na poradnu tak som zvedava kolko mi pribrala za mesiac-inak liciska uz ma statocne 😀 😀 dufam ze nam da nieco aj na to kakanie lebo uz ma to neba sa na nu pozerat ako sa trap 😔

siss fuuuj take nezdrave 😅 ja som mekac inak nikdy nemusela lebo mi to pripada take umele a je toho malo ja som si radsej supla vzdy taky dobrucky xrumkavucky kebabik 😀 😝 😝

sisstin
10. okt 2007

hedu: no já u Meka měla snad za celej život tři věci, když nepočítám kafe 😅 😅 😅 ale dneska si dááááááám 😵 😅 😅 😅

hedunecka
10. okt 2007

siss xutky xutky ta prepadaju? 😀 😀

sisstin
10. okt 2007

hedu: joooo..velkej BigMac, hranole a zmrzka 😀 😝 😅 😅

hedunecka
10. okt 2007

nooo tak to su fakt super xutky 😀 😀 😀 ale sak ty to mas odpustene inak mas pekne foto to som pozerala neces si vymenit so mnou brusko? 😀 😅

sisstin
10. okt 2007

hedu: no jestli ho máš krásně placatý..tak joooo 😅 😔 😅 špeky neberu..to si užiju dost 😅 😅 😅 😅

hedunecka
10. okt 2007

😔 😅 😅 no tak nic ja ze urobime dohodu 😀 😀
no idem ja teda na tu poradnu s malu potom sa ozvem kolko sme pribrali

jajato
10. okt 2007

ahojte zdravim was🙂) zeby somsa pridala?

jajato
10. okt 2007

sice neviem ci tak "stara" nestastna tehulka patri medzi vas ale i tak skusim :ˇ)

weroni
10. okt 2007

brý večer - no dnes som asi dorazila neskoro 😉 ale mám toho tak akurát.......... dnes strašný deň - teda lepšie povedané strašne dlhý

weroni
10. okt 2007

ja som dnes taká unavená že prvýkrát odkedy viem že som tehotná som neprišla za manželom s testíkom 😅 ach, vlastne............... odvolávam. Pri raňajkách som mu ho ukázala...

pipi1211
autor
10. okt 2007

ahojte mamulky a tehulky a snazilky ako ste sa dnes mali? 🙂

sisstin
10. okt 2007

pipi: supéééér..jsem nakupovaláááá 😵 😵 😵 😵 😵 😵

weroni
10. okt 2007

pipi: unavene ale šťastne 🙂
sisstin - rozširuješ výbavičku? 🙂 ja si idem zajtra kúpiť niečo na seba - rozhodla som sa prelomiť fóbiu z nakupovania a ísť pozitívne naladená niečo na seba skúsiť 🙂 po troch mesiacoch - ako sa poznám ďalšie tri ma v obchode neuvidia 😀 iba v mamičkovskom 🙂

sisstin
10. okt 2007

weroni: nééé..já jsem si koupila kabelku, čelenku a leginy s krajkou 😅 k nové bundě a kozačkám 😀 😀 😀

weroni
10. okt 2007

jaj - šťastná to žena 🙂 ja si nepamätám kedy som z jedného nákupu prišla takto spokojne nabalená 🙂 - no ešte tá kabelka sa dá - no ja čo sa týka rúk a nôh - vždy mi je všetko krátke. takže preto ja neznášam chodenie po obchodoch - lebo vyskúšam 7 vecí a ani jedna mi neni dobrá 😅 otras takže preto to nemám rada no musím už niečo na seba... takže drž palce 😀

zuzana_t
10. okt 2007

cauteeeeeeee 😉

pipi1211
autor
10. okt 2007

no siss ja som tak bola nakupovat asi pred pol rokom 😠 iinak baby dnes je to presne rok co som sa dozvedela ze som tehu 😅 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana_t
10. okt 2007

no ja uz si naozaj nepamatam, kedy som bola nakupovat, ...ale snad buduci mesiac.. potrebujem si urobit radost 😀 😀 😀