Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

mexx
16. okt 2007

siss: a jeje... 😒 to by som aj svojmu chlapovi zatrhla... ja s oblubou hovorim, ze ked raz budem cakat bejby, tak sa sice mozeme dohodnut, ale nakoniec to aj tak pomenujem ja 😀 😀 😀 ze kto si porodi, nech si da meno... 😀
ach jo, tazke s chlapmi...

dzej
16. okt 2007

ahojky 🙂 tak jak to jde?

sisstin
16. okt 2007

mexx: on mi řekl, že u holky je mu to fuk..ale u kluka nee 😅 😅

dzej: nooo..jak vidíš 😎 už jsi zjistila, jak je to s tím screeningem? 😕

dzej
16. okt 2007

ahoj Siss, mě řekli na VZP že to neproplácí, tak já teda fakt nevím. 😠 A co ty, jak ti je??

sisstin
16. okt 2007

dzej: no my jsme si právě psaly s kristou, že já jsem byla v tom 13+6 a to je prej poslední den prvního trimestru..a pak je to ještě zdarma..jinak si to fakt neumím vysvětlit 😕 ..no mně je fajn... 😵 😅

dzej
16. okt 2007

no ano, ten screening se dělá 11-13tt, já byla ve 12tt...ale VZP to neproplácí- nebo aspoň mi to tam řekli, tak nevím. A kdy máš termín? Tady ten na Koníkovi je správnej? Jsem četla, že jsi měla svátek, tak vše nej?? Ty jsi Renata??

sisstin
16. okt 2007

dzej: jj..správnej..já měla včera..Tereza 😉

dzej
16. okt 2007

🙂 tak ještě jednou vše nej 🙂

droby
16. okt 2007

ahojte , som sa trocha votrela 😀
sisstin este nerodis????????

sisstin
16. okt 2007

dzej: kujůůůů 😵 😵 😵 😵

droby: néééééééééééééééééé 😅 😅 😅 😅

dzej
16. okt 2007

kdy jste začali kupovat výbavičku, kočárek atd?? A chodili jste někam cvičit nebo jste cvičili doma?? Já včera sháněla tepláky a prodavačka mi řekla, že už si mám nakoupit výbavičku teď, že po novým roce už bude zas letní oblečení a mimi bude zima 😠

droby
16. okt 2007

ani sa nechystas??? uz by si mala mat Petka zachvilku pri sebe.

sisstin
16. okt 2007

dzej: já začla tak nějak od toho 20tt...a necvičím vůbec 😔

droby: já se bojím 😔

droby
16. okt 2007

nicoho sa neboj, pozri kolkko mamiciek to zvladlo, a bude to len chvilka a ked budes mat miminko pri sebe tak aj na vsetko zabudnes 😉
Nechces to uz amt radsej za sebou?

sisstin
16. okt 2007

droby: já už nefím 😢

droby
16. okt 2007

to nic, len sa neboj, mas pripravene vsetko a petko sa rozhodne kedy sa ti ukaze. a vsetko pekne zvladnes 😉
som nakukovala kazdy den ci si este tu 😀

sisstin
16. okt 2007

droby: já už to neřeším radši 😨 😔

droby
16. okt 2007

okej, lepsei tak, ako sa inak dari?
postielka pripravena?ba priatel bude pri porode?

sisstin
16. okt 2007

droby: já mám košík 😉 přítel určitě nebude..bo je opět v Ba..kde jinde že 😔

droby
16. okt 2007

jaj kosik, no to sa mi paci. juj, ale urcite pride pozret na vas. ozaj a s byvanim ako? budete od seba a bude vas chodit pozerat?

sisstin
16. okt 2007

droby: no přijede tak v půlce listopadu 😠 no...stěhovat se chci tak na jaře..takže do té doby jen návštěvy 😔

droby
16. okt 2007

no ked budfes na tom ako pipi tak stihne aj porod 😀
on byva v bratislave sam v byte?

sisstin
16. okt 2007

droby: ne..on bydlí v Seredi..ale v práci je 24 hodin denně..oni můžou spát na noční v NBS třeba 3 hodiny..a když je na noční na Greslingovej..tak i 6...takže on domů vůbec nejezdí 😉

droby
16. okt 2007

robi sbskara?
tak take sluzby mu nezavidim, to mna staci 16hodin a som znicena.
takze by si sa stahovalas potom k nemu do serede? to by potom uz chodil domov za vami 🙂

sisstin
16. okt 2007

droby: no v NBS maj jen dvanáctky..denní a noční..a pak tři dny volna...ale on v tom volnu zas chodí dělat do firmy na zavlažovací systémy a pak na tu Greslingovku..ale tak snad bude chodit pak častěji..jinak mě klepne 😅 😅 😅

droby
16. okt 2007

fiha to musi byt milionar ked tolko pracuje 😀
no ale poznam to treba korunky tak pracovat co to da. urcite si najde viac casu aby ste boli spolu.

sisstin
16. okt 2007

droby: nooo..jako peněz by bylo jak šlupek, kdyby nebyly určité okolnosti 😔 😠 😠 😠 mě ta jeho práce štve..ale zas to chápu no 😖

droby
16. okt 2007

no tak to chodi, proste taka doba treba pracovat co kolko sa da, zaobstarat byvanie, babetko, rodinu neni len tak...
ja uz som z tejto temy zufala ☹

no nic musim padit na obed, sa maj hezky zatial

miskabb
16. okt 2007

ahojte baby ako sa máte?
siss ešte stále neni bábo? 🙂

jajato
16. okt 2007

ahojte ako sa mame co mate nove??? 😒