Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

weroni
24. okt 2007

babulky inac - dnes som bola konecne na tom prvom vysetreni a s manzelom sme videli to mrnavucke bijuce srdiecko 🙂 parada. podla mojich aj lekarkinych vypoctov sme v 8 tt ale ultrazvuk hovori ze skor 6-ty. Takze - uvidime 🙂

miruskaaa
24. okt 2007

weroni:dekuju za rady a hned zitra udelam svicku po sexu 😉 uz sem se lekla ze 4 mesice ze uz bude neco divne..

weroni
25. okt 2007

miruska - nie nie, nestresuj 🙂 ako vravim - niektori gynekologovia odporucaju az 6 mesiacov pockat - kvoli dokonalemu ocisteniu organizmu. Ale uzivanie tej kyseliny listovej ta na to skor pripravy 🙂 a papat okrem toho vela zeleneho - spenatik, salat, brokolica, karfiol 🙂 ja viem ze su aj lepsie pochutky ale co clovek neurobi pre drobceka 🙂

miruskaaa
25. okt 2007

weroni:mockrat dekujem dam na tvou radu....jo pro drobecka si ten spenat dam 🙂

karkulka55
25. okt 2007

ahojte zienky 😀

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

to je na ceskom konikovi zalozena tema pre siss... 😉

luluka
25. okt 2007

ahojte babulky... môžem medzi vás...?? 🙂 🙂

mexx
25. okt 2007

Ahoj Lulu, no neviem ci mozem hovorit za vsetky, ale vzhladom k tomu, ze aj ja som sa sem len tak nasackovala, tak vravim - vitaj... 😀 😀 😀

weroni
25. okt 2007

luluka a mexx - a co myslite ako som sa sem dostala ja? 😅 witaj 🙂 vy sa este snazilkujete? 🙂

dzej
25. okt 2007

ahoj holky, to je super to téma pro Sisstin 😅
weroni co nového, jak se daří?

weroni
25. okt 2007

dzej - no super 🙂 vcera sme uz prvykrat boli na ultrazvuku 🙂
ako sa citis ty? 🙂

dzej
25. okt 2007

weroni já se cítím skvěle. Dokonce cítím první pohyby 😅 hned kouknu jestli jsi zadala fotky 😀

weroni
25. okt 2007

to si píš že zadala 😀 😅 ja - veď sestra ma už posiela na psychiatriu kvôli tej mojej nekončiacej radosti 😅 aj sama sebe som občas na smiech ale ja za to nemôžem že sa tak strašne teším veď sme to maličké veľmi chceli 🙂
to musí byť paráda dzej ze už cítiš jak sa to malinké hýbe... my sme včera videli tú blikajúcu bodečku - malilinkaté srdiečko 🙂 to bol nádherný pohľad - hneď som zabudla na všetko čo som sa lekárky chcela spýtať 😅

dzej
25. okt 2007

weroni, ale utz v albu nemáš ☹ no já poprvé taky ani nevěděla jak rychle jsem vypadla z ordinace, ještěže byl se mnou přítel a všechno mi pak povykládal. A jinak jsi OK? Není ti špatně?

weroni
25. okt 2007

no dzej - foto utz nemam lebo mi povedala ze este je vidno len gestacny vacok - a ta bodecka bola taka slabulinka ze na fotke by ju ani nebolo rozoznat - tak preto az o mesiac bude prva foto a potom - po tom druhom utz chceme ist aj na ten 3D.
zle mi nie je - len nemozem chodit na dvor ani do zahrady lebo mi straaaaaaaasne prekaza pach nasho capka a kozicky... chudiatka smradlave - dovtedy som sa s nimi hravala - oni su jak psy - na zavolanie pribehnu, polaskaju sa, nahanala som sa s nimi... chudiatka... teraz ich nemozem ani vidiet - aj z okna ked ich uz vidim tak ma napina..
to je jedine - ten ich smrad. Aj manzel ked pride z vonka tak sa hned musi vyzliect a saty hodit do pracky lebo to vsade citim.. ☹
to je jedine co mi fakt ze robi zle.
Ked aj prideme z roboty domov - dosoferujem a rychlo utekam so zapchatym nosom do domu - manzel zaparkuje zatial do garaze lebo nemozem nemozem proste - fakt mi toto strasne prekaza. Inac nic. A este si vsimam ze obcas troska citim zaludok - myslim - viem ze ho mam - co som doteraz nevedela 🙂 a soferujem s rozopnutymi nohavicami lebo mi vadi ked citim nieco na zaludku.
ty ako? v pohode?

dzej
25. okt 2007

weroni, jejda tak to budeš asi chudák, jestli ti ty zvířata budou vadit celou dobu. Mě teda moc pachy nevadily, snad jen silný parfémy, ale bylo mi pořád zle od žaludku. Koupila jsem si těhu lízátka a pila maličko coly a bylo to lepší. Teď mi vadí jen zakouřená místnost 😠 Jojo, já vlastně byla na prvním UTZ ve 12tt, a teď půjdu až 15.11. podruhé, to už bude obr mimčo. Balon jsem si ještě nekoupila, nějak jsem ho v obchodácích neviděla 😔

weroni
25. okt 2007

dzej - skús lekárne alebo zdravotné pomôcky - ak nie tak určite v takých obchodoch kde predávajú športové oblečenie - alebo Metro, Tesco a tak - tam zaručene majú.
Tu u nás stoja od 300 do 1 500,- Sk - my máme za 500 (protišmykový - kvalitný) a za 300 - na ňom mi je trocha zima keď na ňom, sedím dlhšie - musím si dať pod seba deku - ten má akúsi tenšiu gumu a trocha nekvalitnejší - dá sa vybrať si. V zdravotných pomôckach som videla za 1 300,- - to neviem z čoho je vyrobený že je taký drahý... Tých 500,- je v pohode 🙂 a ver mi že je to niečo úžasné - ja na ňom non-stop sedím keď som pri PC, keď prekladám, aj keď učím - študenti si už zvykli na poskakujúci učiteľku 😀 aj pri telke - a ešte na ňom aj cvičím - no a aj pri milovaní sa dá veľmi dobre využiť 😉

dzej
25. okt 2007

ty jsi učitelka?? A kde učíš, že sedíš na baloně? 😅

weroni
25. okt 2007

dzej: 😀 😅 si ma pobavila s tou otázkou 🙂 ja učím angličtinu malé detičky - chodím do škôlok, aj do rodín ale učím aj staršie deti - školákov aj dospelých - to dávam hodiny u babičky v dome - tam mám učebňu a sedím na lopte 🙂
chodievala som aj robiť English babysitting - do rodín opatrovať ešte nehovoriace bábňtká na ktoré som hovorila len in English 🙂
Takže ja najviac s tými drobcami od 2 do 6 rokov 🙂
musím ísť - ideme pozerať účastníkov zájazdu 😉 zajtra sa ozvem, zatial papa a pekný večer 🙂

dzej
25. okt 2007

jé to je super, učit děti . Tak hezký večer. Ahoj

tinni
25. okt 2007

ahojte, ste tu niekto? 🙂 Ja uz vobec nemam cas sem chodit a ked raz za cas pridem, tak je v tejto teme ticho... 😠

tinni
25. okt 2007

haloooooooo kocky, kde ste?????? ☹

miskabb
25. okt 2007

ahoj tinni ja som tu síce na chvíľku len ale som 😀

a kukám že siss má už drobca, super. blahoželáááám 😵 😵 😵

tinni
25. okt 2007

ahoj misi a ty ako? este nie si tehu? 😉

miskabb
25. okt 2007

no ešte nie 😔 nejako sa nedarí
ale idem začať v novej robôtke, no aspon niečo 😀
a vy sa ako máte?

tinni
25. okt 2007

a kolko sa snazite? 😕
my sa mame fajn, celkom ubehane a rychlo 😀 a aku robotku mas? 😉

miskabb
25. okt 2007

no 5 mesiac 😒 a niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiič
a ako sa má beccuska? 🙂
ja idem pracovať do VUB 😀

tinni
25. okt 2007

5 mesiacov nie je tak vela a kolko mate rokov ty a priatel? 😉
Beccuska sa ma dobre, uz spinka, anjelik moj 😵
a co vo VUB? 😕

tinni
25. okt 2007

a zase som tu sama? ☹

miskabb
25. okt 2007

už som to písala tuším ja mám 19 a priateľ 24 😀
tinni ty už pracuješ? a malá býva kde? 😕
vo VUB vymahanie pohľadávok či čoho to 😀 ani neviem, ten prvý mesiac tri budem mať školenia atď a ak to budem zvládať tak to skúšobné obdobie keď skončí tak možno tam ostanem aj pracovať

tinni
25. okt 2007

no ano, ja uz pracujem 🙂 ale vacsinu z domu a 5 dni v mesiaci musim byt od rana do vecera v robote, tak to su s malickou priatelovi rodicia alebo moja babina 🙂