Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

karkulka55
12. nov 2007

caute kocky 😀 ako sa mame maminky??

co sa tu deje??? som zvedava 😕 😕

bihan
12. nov 2007

Siss má koníka plné zuby.. sa jej ani nečudujem 🙄

karkulka55
12. nov 2007

preco? co sa stalo??? 😨

hedunecka
12. nov 2007

kvoli nazorom..vies tu ked si niekto povie ako to citi on tak druhy zacne utocit-zevraj idu proti nej
aj ked neviem preco to tak zobrala ja si druhyx nazor nevsimam ked na mna niekto utoci, mam na haku 😉

kua baby mne sa zapaluje prsnik ako svina bolest ☹

bihan
12. nov 2007

ja mám tiež pocit, že to tu pekne ide do prdele.. už nemôže nikomu nič povedať, lebo sa do teda všetci snáď už len z princípu pustia ako osy 😖
Navyše niektorí admini sa tak zažrali do svojej práce, že premazávajú polovicu diskusie (takže to potom nemá ani hlavu ani pätu) a keď už niekomu vadilo aj to, že v sekcii pôrod bola tém Jaké to bylo? (a každému bolo jasné o čo ide) a musel to zmeniť na Jaký byl porod... tak ja už fakt neviem...

Hedu, nežartuj... vezmi si paralen a masíruj 😕

karkulka55
12. nov 2007

jaaaaaj, hmmm uz chapem....

flow111
12. nov 2007

hedu poriadne masiruj lebo dostanes horucky a budes mat hrcky, ktorych sa uz nezbavis....
baby a to v ktorej diskusii? ja uz nechapem preco niektory ludia nedokazu akceptovat variabilitu nazorov 🙄

bihan
12. nov 2007

Flow.. to tak všeobecne 😉

flow111
12. nov 2007

myslim si, ze niektore zenske by sa mali zamysliet ako reaguju 😠 ani mne sa to nepaci, ale co uz vsetci sme nejaky 😉

bihan
12. nov 2007

ja na to nejako špeci nereagujem, ale problém je v tom samotnom princípe tejto stránky..jednoducho toho človeka nevidíš a ty to možno vôbec nemyslíš takým tónom, ako to on pochopí... inteligentný človek si toto vie uvedomiť... bohužiaľ, tých inteligentných ľúdí je tu menej než tých druhých 😔
No a chudák Siss si tie "opačné" reakcie príliš pripúšťa 😝

jessina
12. nov 2007

ahojte.navstevovala som tuto stranku už dlho,ale až teraz som sa prihlasila.mam 3mesacneho chlapceka,riadne ho dojcim,a chcela by som o radu-od vcera mam mierne ružovkastý výtok,uplne slabulinky ale je tam...co to može byt?

hedunecka
12. nov 2007

tiez si myslim ze niektori admini hned vsetko zmazu.. 😠 a ono je to tak ked je vacsina za nieco tak ten co ma nazor nie tej vacsiny je ukamenovany..

boze baby hrozne to boli dala som si tam kapustovy list tak snad zaberie..more ale co teraz??po 2mesiacox??ja sa zblaznim

bihan
12. nov 2007

Hedu, kapustový list je síce fajn, ale od bolesti nepomôže... paralen sa môže aj pri dojčení.. a ako sme ti písali s flow... teplá sprcha a masíruj masíruj masíruj

flow111
12. nov 2007

hedu len to nezanedbavaj lebo bude horsie

flow111
12. nov 2007

inak holky co mam robit to moje detatko velmi casto blinka este aj dve hoky po jedle si ublinkne... 😖

hedunecka
12. nov 2007

bihan no ja ho nemam tvrdy a sak odstrekujem furt som si z neho vytiahla 130ml a idem natret octanovou mastou..

flow fuuuha to by si mala ist k lekarovi ci nema reflux mojej kamosky kamoska to ma malinka stale blinka takze nic moc

pipi1211
autor
12. nov 2007

ahojte no ja som to itez vcera citala aj som chcela zareagovat ale radsej som sa umlcala 😅 😎 tiez som mala nazor ako siss ale ako vidim hned by sa vsetky do mna pustili ako do nej a tak vacsinou uz neprispievam do inych tem ako tu a v majovkach lebo tu ma baby poznaju a ja ich a vieme co si mozeme ku sebe dovolit no nie? 😎 😎 😎 😎
hedi to mi je fakt luto ☹ ale chce to vela namahy a treba vydrzat a snad to prechodis... viem ze ja by som ti nemala radit kedze neviem o co ide a ja kojim uplne super (klo klop) no velmi vela som o tom citala v Mama a ja a pochopila som ze to chce vytrvalost a velku snahu tak drzkame palceky 😵 😵 😵 😵 😵

pipi1211
autor
12. nov 2007

jesinka to by malo byt ok lebo sa este zotavujes z porodu,ale ak by to pretrvavalo a mala by si aj bolesti tak radsej chod k doktorke alebo jej cinkni... ja napriklad kedze berem antikoncepciu mam slabu mrchu asi tak 3krat za mesiac 😒 😒 😒 ale co uz

flow a co na to dr? nie je to reflux? 😕 😅 😒

hedunecka
12. nov 2007

pipi no dakujem ja len dufam ze to zvladnem lebo ma uz kua boli hlava takze to asi bude teplota..nic by som nepovedala keby som to mala na zaciatku ale teraz?? 😕 😔

jessinka ja mam 2mesiace po porode a stale som nemala mrsku mam iba silny vytok a asi pred tyzdnom som mala tiez taky ruzovy ale trvalo to tusim iba 2dni takze to bol asi naznak MS

flow111
12. nov 2007

holky keby to bol reflux tak by blinkal stale po kazdom jedle ze? no on obcas blinkne riadne ale niekedy len tak pri grgnuti ja neviem a dr mi na to nic nehovorila, blinkaju vsetky deti a ked nezvracia oblukom tak je to ok... 😕

arabeska
12. nov 2007

flow,nas brank reflux ma a sabluje po kazdom jedle a tak ze to z neho leti nie ze len troska a hned ako som to doktorovi spomenula uz nas aj pisal na sono.

skus maleho davat do vyvysenej polohy aj pocas kojenie a nexaj hio tak aj potom

flow111
12. nov 2007

arabeska skusim to 😉

inak uz ste maly poporodny sex? my sme to vcera skusili 😀 trosku zabolelo myslite, ze je to normal? 😕 ale bolo doooobre 😀 😀

arabeska
12. nov 2007

flow,to je normalne.a my sme keks este nemali 😔

saliv
12. nov 2007

Ahojte. Sa môžem pridať do diskusie? nooooo... medzi mladé maminky aj nemaminky by som možno zapadla 🙂

flow111
12. nov 2007

arabeska ja som uz nemohla cakat by ma trafilo 😅 😅 nedostatok mi sposobuje bolest hlavy a podrazdenost 😅 tak som musela 😀

arabeska
12. nov 2007

flow 😀 😀 😀 t 😝 k z toho mam tie migreny 😀 ja by som aj rada ale nemame kedy 😔

saliv ahoj a kolko mas ty rokov jeej 3 deticky krasa 😵 😵

saliv
12. nov 2007

Budem mať 25 😀 😀

arabeska
12. nov 2007

saliv 😀 tak to uz si stara korcula 😀 ja mam o tusim o tyzden 23 😅

saliv
12. nov 2007

Jeeej, to mi odľahlo. Vieš, som si myslela, že v dnešnej dobe to už nie je ani možné, aby mal niekto mladý toľko detí. Ale veď už som vlastne stará 😉

arabeska
12. nov 2007

saliv podla mna to normalne je 😎 a odkial si?