Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

weroni
12. feb 2008

caute baby 🙂

vcera sme boli na tom 3D - mozte mrknut foto, to nase zratucke milucke mimco bolo take hemzive ze mame len malo normalnych fotiek 😅 hrozne zihadielko 🙂

hedu: ano - to verim ze heidi sa pacilo bez kocika 🙂 ako ste dopali na ockovani?

tinni
12. feb 2008

ahojte 😉
dnes som si spravila uplne iny test-a je negatiiiivny 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinni
12. feb 2008

halooooooo, babyyyyyyyyy, de steeeeeeeeeeeeeee???????????? 😀

hedunecka
12. feb 2008

jeej veru kraaaasnucke my sme nemali ani tolko 😀 😀 mala sa nam skovavala 😀 a kde ste boli v hlohovci?

no mala nemala tentokrat ani teplotku po ockovani /klop klop/a zaspala hned o 21 a co som jej dala papat o 5 a spala znova do 8.30aj to som ju zobudila kvoli mocu co som jej mala zobrat..lenze kedze zacala hned po odbaleni kakuskat a nato cikat tak bolo po odbere

tinni
12. feb 2008

ahoj hedu 🙂

weroni
12. feb 2008

hedu: dakujeme 🙂

my sme boli v Blave v gyn-five, tam sme boli aj na morfologickom 🙂

hedu a este malu kojis alebo ste na umelej?

tinni: cau 🙂

tinni
12. feb 2008

ahoj weroni, krasnucke babo mas v brusku 😵 a pohlavie ti uz povedali? 😕

weroni
12. feb 2008

tinni: manzel nechce - takze budeme mat prekvapco 🙂 inac uz od 20-teho tyzdna doky vie 😉 🙂

tinni
12. feb 2008

faaaaakt 😀 tak to by som nevydrzala, ze niekto iny vie a ja nie 😀 😀 😀

weroni
12. feb 2008

tinni: mozno mi neuveris, ale ja som bola roky presvedcena ze ked otehotniem tak si urcite dame povedat pohlavie, akurat ked som uz bola tehu a sme sa dostali na temu pohlavie, drahy mi zahlasil ze on nechce vediet 🙂
tak som sa nad nim zlutovala a povedala som si ze to pri tomto prvom vydrzim 🙂 aj ked som tomu sama neverila lebo ja - tvor maximalne zvedavy - to mi neslo dokopy 🙂 ale teraz som prekvapujuco aj rada ze budeme mat prekvapco 😵
ako sa ma becy? 🙂

sisstin
12. feb 2008

jsme bez balíkůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů

hedunecka
12. feb 2008

tinni ahoj no tak to si si asi odfukla riadne co? 😀

weroni ja plne kojim 😉 no pockaj idem ja vam to babo ocihat znoovu a len tak si hodim typ a uvidime ci som dobre hadala potom..

inak baby mala od vcera zacala vydavat uz take nezmysli z ust uz to neni len aaaa a plac uz robi ze gaaa dee de ii ...za xvilu vam poslem link 😀

weroni
12. feb 2008

hedu: oki 🙂 inac my obaja s manzelom mame tucha na chalana 😀 tak uvidime a ked to tak zhodnotim tak takych 95% ludi mi vravi ze to bude chlapcek, zvysok tipuje dievca 😀 tak uvidime 😉 🙂
hedu to je super ze plne kojis aj ja by som hrozne chcela minimalne toho polroka... snad sa zadari 🙂

tinni
12. feb 2008

weroni, vsak nech to dr. povie tebe a drahemu to nepovies 😀 😀 beccuska prave ranajkuje 🙂

tinni
12. feb 2008

weroni, ja este stale tiez kojim a poviem ti, ze je to dost vycerpavajuce, ale mala sa ma nechce za ten svet pustit 😀

weroni
12. feb 2008

tinni: fuuuuuuuha tak to je jaka paradia sak mala ma uz rocik 🙂 tak to ti blahozelam fakt 😵 aj ked verim ze po takom dlhom case to moze byt vycerpavajuce... no drzim palce 🙂
tinni: keby si ma poznala tak vies ze ja keby som sa to dozvedela, nevydrzala by som to nevytrubit drahemu 😅 😝 😀

tinni
12. feb 2008

weroni- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja by som nevydrzala nevediet, co cakam vobec 😀 😀 😉

pipi1211
autor
12. feb 2008

dobre ranko mamulky a tehulky nase 🙂 zeby sme sa tu dnes po dlhej dobe pekne vsetky stretli? 😵

sisstin
12. feb 2008

😀 😀 😀

já jdu dneska pařit..konečněěěěěěěěěěěě 😀 😀 😀

weroni
12. feb 2008

tinni: aj ja som si myslela ze to nevydrzim a zatial sa mi dari 😀 som si povedala ze ked uz mam viac ako polovicu za sebou tak to uz vydrzim do konca 😉 lebo pri dalsich uz urcite budeme chciet vediet 🙂 tak aspon nieco nech je podla draheho 😅 ked skoro vsetko vyberam ja, nech aspon to prekvapco ma ked tak velmi chce 😀 😝 😉 🙂

sisstin
12. feb 2008

se se mnou nebavíte bo co 😲 😅 😅 😅 😅

weroni
12. feb 2008

siss: cauko 😅 sorrac 😨 som trocha robila s fotkami z 3D 🙂

hedunecka
12. feb 2008

weroni mne sa podoba na xlapceka tusim viac..ale vies moze to byt opat. vcera som bola s kamosku a tej aj pri poslednom uzv asi 3hod.pred narodenim malej povedal dr. ze je to xlapec 😀 😀

ahoj pipi 😵

baby kuk
http://ceknito.sk/video/118305
http://ceknito.sk/video/118307

sisstin
12. feb 2008

jsem vám aspon zkoukla fotky 😀

já jsem tak happy, že už nemusí mít široký balení 😝 už se může konečně hejbat 😀

hedunecka
12. feb 2008

siss ja som malu nebalila od 2mesiaca kvoli jej brusku a ked som prisla na kontrolu v 3mesiaci tak dr.povedal ze uz to ma krasne nemusim balit na siroko..som si tak myslela keby si ty vedel ze som cely mesiac nebalila na siroko 😅 😀 😀

sisstin
12. feb 2008

hedunecka: taky to byly muka..skoro 4měsíce to měl 24 hodin denně..do toho strašný koliky..ale nedovolila bych si, mu to nedávat...taky by mohl bejt pajdavej do konce života..toho se bojim...naštěstí už je to ok 😵

sisstin
12. feb 2008

mně to teda přijde šíleně nezodpovědný, když to někdo má dávat..a nedává...protože taky můžete dítěti uškodit do konce života..a že jste to měly dobrý..to je náhoda..taky to mohlo dopadnout mnohem hůř 😉

hedunecka
12. feb 2008

siss ja uz sa nezrusujem na tym..som si o tom precitala svoje a pokial dieta nema na zaciatku nejaky nalez ze to nezodpoveda veku dietata tak vtedy je problem..inak sa tie nozicky do 3mesiaca vyvinu spravne..a keby si si precitala tak v niektoryx statox male deti vobec nebalia na siroko pokial nie je nalez v 1mesiaci..

sisstin
12. feb 2008

hedu: my měli v 6tt IIA...což jsem četla, že je normální nález..a stejně jsme široký dávat museli 😖 a pak jsme byli na kontrole až dneska 😉 já si prostě nedovolim to nedat, když mi to řekne Dr, ale je pravda...že každej ortoped ti řekne něco jinýho..to už jsme tady na konovi řešily 😔

sisstin
12. feb 2008

ted má 1A na obou nožičkách..ale nemá jadýrka..takže stejně jdeme v květnu zase 😕