Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

tinni
17. feb 2008

to urcite stoja 😵

lia
17. feb 2008

mala si bez problemove tehu asi,ze??nebala si sa aj lietat??v ktorom tt ste leteli??

tinni
17. feb 2008

hej, ja som nemala ani najmensi problem v tehu... tam sme leteli v 18.tt a vracali sme sa v 20.tt 🙂

lia
17. feb 2008

tento rok kam planujete letnu dovcu??my este nevieme

tinni
17. feb 2008

ani my este nevieme 😅 minuly rok sme kvoli malickej neboli nikde, tak neviem, kam pojdeme tento, ja by som chcela ist do Spanielska, tak uvidime 🙂
zatial sa chystame len buduci tyzden do Rajeckych Teplic sa trosku vyrelaxovat 😀 😀 😀

lia
17. feb 2008

ja by som chcela ist asi na mallorcu,uz som tam sice bola,ale uz davno 🙂

tinni
17. feb 2008

no, ja som minuly rok pozerala presne Mallorcu, bol tam vyborny last minute, uz sme aj chceli ist, ale sme sa nakoniec rozhodli, ze radsej nie, lebo vtedy by to bolo s malickou este komplikovane a my by sme si dovcu vobec neuzili...
ale tento rok to je s nou uz fajn, si viem uz teraz predstavit, ako sa bude pri mori vytesovat... okrem toho, ona ma aj velmi citlivu pokozku, hocikedy sa jej vyhodi ekzem, takze si myslim, ze aj zo zdravotneho hladiska to bude pre nu dobre...

lia
17. feb 2008

tak to jej urcite pomoze,hlavne treba pre nu kvalitne kremy s vysokymi faktormi 😉

tinni
17. feb 2008

no vsak ano, to je jasne, urcite sa ani nebudeme vystavovat obednemu slniecku 😀

kuko7
17. feb 2008

Cavte babulky 😀

pipi1211
autor
17. feb 2008

ahoj kuko tak uz sa ti to blizi,ze? tesisi sa? mas uz vsetko pokupene? ako to s tebopu vyzera,kedy pojde mala na svet? a kam ides rodit? 🙂

kuko7
17. feb 2008

Ahoooj, no ja si myslim, ze uz coskoro, lebo aj vcera vecer sa taaak hniezdila, ze to az bolelo.... 🙂
Ja idem rodit na Antolsku k dr. Marekovej, tak dufam, ze bude vsetko ok 😀
Vcera som nad tym vsetkym trosku uvazovala a poviem ti miestami ma chyta panika, ale potom, ked si uvedomim, ze malicka bude uz s nami, tak sa aj tesiiiim 😉 a uz mam taku natiahnutu kozu, ze ma to zacina na brusku tak stipkat, tak uz by bol na case.... no a tie falosne kontrrakcie, no hruuuza 😝
Pokupene mame vsetkeho az az.....uz iba to najpodstatnejsie chyba, nas anjelicek 🙂

sisstin
17. feb 2008

dneska jdu cvičííííííííííííít 😀

kuko7
17. feb 2008

siss: 😀 😀 😀 supeeeeeeeeeeeeeeer 😉

sisstin
17. feb 2008

kuko: už jsem zhubla..ale to břicho je krize 🤐

sisstin
17. feb 2008

já tady závidím tinni a pipi, že jsou takový chrtky 😒

kuko7
17. feb 2008

na povodnu vahu? Ja mam zatial +9kg, tak uvidime na konci 😀 Ale neriesim to, lebo mi len brucho rastie a ako sa poznam tak to zhodim, pred tehu som chodievala aj dva krat denne behat, tak sa uz tesiiiim.....milacik bude kocikovat a maminka bude behat okolo neho 😀 😀 😀

sisstin
17. feb 2008

kuko: původní ne..mám 53,5..a mívala jsem 49 😔 ..ale já jsem zas přibrala 17 kg 😖

kuko7
17. feb 2008

to je genetickeeeee 🙂 ci nie?

sisstin
17. feb 2008

kuko: asi jo..u nás jsou všichni oplácaný..já se musim furt držet..a nejíst, abych byla jakž takž štíhlá 😖

kuko7
17. feb 2008

no ja som bola pred tehu vegetarianka a cuduj sa svete ani teraz mi moc papat nejde, ale uvidime co bude po porode 😉

siss: musim utekat, nieco urobit na obediiik, lebo muzik zahynie od hladu 😀 😀 😀 tak sa tu zatial maj kraaaasne 😉

sisstin
17. feb 2008

kuko: pááá..a dávej na sebe pozor 😉

pipi1211
autor
17. feb 2008

joj siss co by som dala zato aby som tak 5kg pribrala... ja stale chudnem a vsetko mi je velke. aj minule som bola v H&M a kukam si oblecko uz som aj mala povyberanych par veci a potom kamoska ved to si v detskom oddeleni 😅 😅 😅 😅 😅 😅 tak ma skoro porazilo 😠

sisstin
17. feb 2008

pipi: to máš asi z toho kojení 😉 já teda oblíknu sukně XS..i některý kalhoty..ale stejně to není ono 😔

pipi1211
autor
17. feb 2008

tak to potom chces byt ako chuda prosim ta? 😅 😅 😅 😅 😅

sisstin
17. feb 2008

pipi: já mám prostě po tom porodu šííííílenej pupek 😖

weroni
17. feb 2008

ja odpadnem siss ty zase rozoberas vahu??? 😀 😅 pocuj moja, bud rada ze mas normalnu zensku postavu, moj drahy s mojou nikdy nebol spokojny vravel ze som jak z koncentraku a teraz sa tesi ze konecne naberam 😀 tak dufam ze mi po porode z toho zostane lebo mu ani len na kolena namozem sadnut jak ho tlacim spicatou ritou 😅 podla mna su zenske krivky stokrat krajsie ako kosti vycnievajuce 🙄 ved niekdy ked sa pozriem na nase svadobne foto tak si len povzdychnem jak mi tie moje klucne kosti dobreze nevyskocia z krku 😅

sisstin
17. feb 2008

weroni: no ted mě MP "potěšil" 😅 že už mi ty špeky nevisej přes tangáče tak hrozně, jak předtim 😅

weroni
17. feb 2008

siss: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
aj mna potesil moj drahy minule ked som stala pred zrkadlom mi povedal ze vyzeram ako pavuk - dlhe tenke ruky a nohy a len brusko vypucene 😀

tweety22
17. feb 2008

pipi hellou, a aj si nieco v detskom odeleni kupila? lebo ja tam nakupujem bezne, vel. 152 je moja 😀 ja by som tiez priala nejakych + 5kg mozno aj viac a asi by sa aj moj chlap potesil, ze nema v posteli same rebro 😖 ale ja zerem strasne vela a nepriberiem ani kilo... ale zase som stale s malym vonku, my nachodime denne von aj 4-5 hodin a v lete sme byvali od rana do vecera, juuuj, neviem sa dockat leta 😎