Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

bambulka.cervena
22. feb 2008

Jsem mladá maminka, ale naštěstí mám pro své dětáto úžasného tatínka, který se snad hodí na mateřskou více než já. Moje maličká má teprve 3 týdny a já se teprve vzpamatovávám 🙂

tinni
23. feb 2008

bambul, aj my mame takeho tatina 🙂 je to super 😵 a kolko mas rockov?

molicova
23. feb 2008

ahojky, dr mi vcera potvrdil necely 5 tt těhotenstvi. byla jsem dnes na zachode a na kalhotkach jsem mela, vypadolo to jako zmolky naruzovele. Nebyl to klasicky vytok jako pred mesickama. Vcera mi dokror delal vytery a namacel steticku v necem fialovo cervenem a potrel mi sliznici. Myslite, ze by to mohlo byt od toho. Vim jsou to hloupe otazky, ale dost me to vylekalo 🙂
Dky Misa

weroni
23. feb 2008

caute baby ja som trocha nestihala tieto dni...
ako sa mate?

flow: no bohuzial mas pravdu s tym kritizovanim, ja neviem, mne to pride divne ked ludia niekomu zazlievaju jeho nazor. Moze sa nam zdat divny a mozme s nim nesuhlasit ale namem pravo mu ho brat predsa nie? 😉

inac sa ako mavate?

hedunecka
23. feb 2008

ja si myslim ze ked tu stale iba jeden clovek hovori svoj nazor, tak sa to neberie ako kritizovanie inyx, ale jak mile si tu vyjadri svoj nazor viacero ludi uz sa to povazuje za kritizovanie 😠 nexapem..
mne je jedno kto si co o mne mysli ja som sama sebou a robim to co citim..
tod vse

megie
23. feb 2008

ahojte babulky, jak máte? neviem presne o čom te sa tu bavili, ale ak niekto chce vyjadriť svoj názor mal by použiť slovné spojenia ako: ja si myslím, alebo: podľa mňa/môjho názoru atď. Myslím, že je dobré vyjadrovať svoj názor... či už sa niekto urazí, to je jeho vec... 😉

čauko hedun, vám už idú zúbky? (nám samozrejme nie, len sa vyzvedám 😉 😵 )

hedunecka
23. feb 2008

ahoj meg 😵 no isli jej 2tyz.dozadu ale nastastie sa to ustalilo lebo som jej to zacala masirovat s kefkou tak mozno ze aj preto..inak ako sa mate???uz je vse ok? 😵

megie
23. feb 2008

ahaa...

mame sa fajn, dr. nám predpísala ten svetojansky chlebík, už nemáme poštolky - tak sa teším...
no musím končiť, maličká mi plače, tak inokedy... alebo radšej mi napíš do IP.. papaaaa 🙂

weroni
23. feb 2008

hedu: na tie zubky mojej malej sestricke pomahala masaz citronovou stavou - to milovala 🙂 a tiez je vraj dobre aj vino ale neviem - radsej ten citron asi 😕 inac som videla v lekarni aj taku halusku co si nastoknes na prst a ma to take jemnulinke stetinky na konci - tym jej tiez mozes masirovat 🙂

tinni
24. feb 2008

baby, kde ste vsetky??????? 😕

weroni
24. feb 2008

tinni: no my o chvilu vonku 😉 🙂 myslim ze ostatni asi tiez vzhladom na super pocasicko 🙂

tinni
24. feb 2008

hej, aj my sa dnes chystame s Rebeccou do ZOO 🙂

hedunecka
24. feb 2008

wero no ja mam sukromneho zubara a akoze lepsieho som nevidela..on mi vsetko poradi aj stetinky pouzivam a dokonca mi zakazal pouzivat pastu/iba reklama/a odvtedy som nemala kaz..xodim raz do roka na cistenie a on mi vysvetloval ze tie vselijake geliky a blbosti su o nicom ze to nepomaha a ja jej to masirujem co mi dal on kefku ona ma okolo 5400stetiniek tu som pouzivala aj ja ked som mala dasno zapalene..tu citronovu stavu jej nebudem davat aby nejaku alergiu nedostala taka malicka/ja osobne na citrusy mam a hroznu/no a odkedy jej to masirujem s normalnou kefkou nema problem 😉

weroni
24. feb 2008

hedu: tak to mas super ze mas takeho spolahliveho zubara, to ma nenapadlo ze z potierania citronovou stavou moze chytit alergiu, ale mas pravdu je tam sanca 😕
no hlavne ze to zvladate 🙂 sarinka - sestricka ked jej isli zubky sa kazdemu kto ju mal narukach zakusla do brady 😀 😀 😀 to bola haluska Heidi nieco podobne este nevyvadza? 😅

hedunecka
24. feb 2008

vyvadza 😀 😀 ale ona zatial iba oblizuje..teda tak saje ked ju mam na rukax a nahodou ma pri puse moju ruku tak sa hned prisaje 😀
no moj zubar je jednicka len keby ma uz ten strax presiel z tyx masoxistom co som mala v detstve 😠

weroni
24. feb 2008

hedu: ani nehovor, ja som si so zubami tiez vytrpela od detstva - mala som krive zuby, museli mi trhat dva zhora aj zdola aby sa mi zmestili do radu 😖 som bola jak krokodil 🙄 potom fixne strojceky, potom nocne, no dlhe roky stravene u zubarov a celustnych ortopedov - potom samozrejme fixne strojceky sa odzrkadlili na mojej sklovine takze kazy a jedno s druhym, teraz je to uz chvalabohu ok, tiez som nasla suprovu zubarku ku ktorej sa prvykrat v zivote nebojim ist 🙂
len dufam ze moje malicke nebude mat zubky po mne - lebo ta krivost je geneticka - my sme to mali vsetci traja surodenci, najmladsia Sarah ma len 5 rokov takze u nej sa este uvidi... 😒

hedu: to musi byt chutnucke to prisatie 😀

kuko7
24. feb 2008

kukuk cavte🙂

tinni
24. feb 2008

kuko, a ty este nerodis? 😀

broskynka
24. feb 2008

ahoj,tak ja sa pripajam k mladym maminkam 😀

kuko7
25. feb 2008

tinni: no teraz si tu budete zo mna robit srandu a posielat ma do porodky, ale aj ja by som uz najradsej isla....toto posledne obdobie je nekonecneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😝 no a dnes mi doktorka povedala, ze vydrzime aj do terminu...hlavne ze este pred mesiacom som brala kvantum magnezia, lebo mi hozil predcasny porod....ma asi poraziiii, ja uz to chcem mat za sebou a vidiet to drobatko 😀 😀 😀 😉 🙂 ale musim nieco vymysliet a ked sa do buduceho tyzdna nic nebude diat, tak asi zacnem behat maratooon 😀 😀 😀

mirka8429
25. feb 2008

caute baby...to aj yv mate take problemy so spankom?ja uz ani neviem ako sa mam zvalit...ked lezim na boku tak som pozakladana vankusmi kde si vykladam nohy ale mam niekedy take hnusne krce do nôh neviem co to je ale to mi zacalo az niekedy v 30 tt....fnuuuuuuuuuuuuuk uz sa neda njako spat...ale uz nejak vydzrat🙂)

weroni
25. feb 2008

kuko: tak teraz na teba intenzivne myslime 🙂 tesime sa ked uz dojdes so spravou ze si mamicka 🙂

mirka: myslim ze to asi kazdu z nas caka neskorsie 😅

tinni
25. feb 2008

miri, mna to nastastie obislo, zo mna si vsetci robili srandu ako si uzivam tehu a vyspavala som aj do 11 doobeda 😀

tinni
25. feb 2008

baby a kde ste zase? 😕

mirka8429
25. feb 2008

weroni : no hej sa hovori ze neskôr sa uz nebude dobre spat..uz mam väcsie brusko a tak uz ziadna poloha nieje dobraaa .....a ked kope a kope strasne...zvlast do mocoveho mechura tak hned musim na wc..a dost to boli ze aj ked zaspim tak sa hned zobudim🙂)))))))))malyy huncuut

mirka8429
25. feb 2008

tinni: tak to si mala fajn🙂)))))))))))))) ja som cez den unavena ale nemozem spat lebo potom ani tolko nemôôzem zaspat v noci...a ktovie kedy sa poriadne vyspiim xixixii

weroni
26. feb 2008

miri: ten mechur ti verim lebo ja uz teraz mam take chvilky obcas - ked male vystihne nejake citlive miesto na tom mechuri tak moze byt aj uplne prazdny a aj tak mam pocit ze sa pocikam 😅
miri: najlepsie by bolo s tym velkym bruskom spat niekde v teplom bazene vdak 😅 😀

kuko7
26. feb 2008

ahojte babulky 😉 este stale nerodiiim 😀 😀 😀

mirka: o spanku viem svoje, kym som nasla tu spravnu polohu, tak to trvalo, ale teraz je uz lepsie....najhorsie je to s chodenim na WC uz posledny mesiac 😝

Baby asi si zalozim album 😅 😅 😅 ked sa mi bude chciet....vcera som si fotila brusko a chcem vam ukazat ten moj kotliiik 😀 😀 😀

hedunecka
26. feb 2008

kukooo 😵 😵 😵 no sup sem s nim 😀

kuko7
26. feb 2008

uz je tam 😉