Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

iwca
22. apr 2008

já jsem měla porodit 5.června a musela jsem si počkat ještě další dva týdny

iwca
22. apr 2008

moncicici, a co děláš teď než se ti mimi narodí? Pracuješ? Studuješ?

sandrika
22. apr 2008

moni však už aninaspávam čo sa tak teším jasné o Lukyho sme sa snažili 3 roky a potomcelé tehutovyzeralo že o nho prídeme takže o to viac sa neviem dočkať kedy hpo budem držať v náručí

moncicici
22. apr 2008

iwca ja studujem,teraz v maji budem maturovat

iwca
22. apr 2008

tak to máš akorát 😀

moncicici
22. apr 2008

no aj ja som rada,ze mi to tak vyslo 😀

sandrika
22. apr 2008

ďakujem

iwca
22. apr 2008

halooo 🙂 to tu celý den nikdo není???

moncicici
22. apr 2008

ja som tu 🙂

krpcek
22. apr 2008

ahojte kocky - som si vam precitala a zistujem, ze nie som sama co chce babo tak skoro!
chcem sa len spytat, hlavne tych, ktorych manzelia/priatelia su starsi, ci sa vam podarilo otehotniet za kratku dobu alebo to niekomu trvala aj dlhie?

ja mam o tyzden 20 a praitel ma 33 rokov a snazime sa uz od zaciatku roka a zatial nic - tak som z toho smutna, lebo som si myslela, ze to bude skor. vobec som nemyslela na to, ze by som nemuslelo hned vyjst!

iwca
22. apr 2008

to je dobře aspoň tu nejsem sama 😀 .Přítel v práci Eliška spinká na zahradě a já bych měla uklízet 😝 vůbec se mi nechce 😅

moncicici
22. apr 2008

no mne sa tiez nic nechce,mala by som sa ucit,bo zajtra mam pisomnu maturitu z ucta,ale nece sa mi,vsak do vecera je ste dost casu 😅

iwca
22. apr 2008

moncicici, tak to budu držet palce 😉 říká se že by se člověk den před maturitou už učit neměl aby se mu to všechno nezamotalo 😎
krpcek, mi jsme žádné problémy neměli, ale myslím že to nemusí být jenom věkem....Zkoušejte a uvidíte co bude dál 🙂

krpcek
22. apr 2008

ja si to tiez nemyslim - lebo jeho spoluziak z manzelkou otehotneli ani nevedeli ako!
je to urcite aj stylom zivota atd.
my sme teraz nahodili vitaminky tak uvidime - ale ja si myslim, ze aj psychika vela robi, ze stale na to mysli a potom to takto dopadne! 🙂 🙂

moncicici
22. apr 2008

no lenze ja som sa zatial este vobec neucila a ja si skor pametam,ked sa den predtym do toho pozrem 😀

krpcek nam to trvalo take dva mesiace,ale nezufaj,uvidis pride to vtedy ked to budes najmenej cakat 🙂

krpcek
22. apr 2008

jasne monci - ja na to asi moc cakam! som uplne trafena!

zajtra na maturach ti drzim palce! kam chodis do skoly?

iwca
22. apr 2008

já jsme na ústní maturitu uměla tak půlku otázek 😅 , ale měla jsem štěstí a vytáhla si ty které jsem uměla. Teď když si na to vspomenu tak si říkám že jsem blázen že jsem tak riskovala 🙂

moncicici
22. apr 2008

do petrzalky na znievsku a inac ja som este mladsia ako ty 🙂 ne o vela ja mam 20 v decembri,ja som tiez sa nevedela dockat a potom som bola sokovana jak rychlo to prislo 🙂

krpcek
22. apr 2008

tak to mas dost daleko - ja chodim na Kremnicku a predtym som chodila na hotelovku na Mikovinku!

dufam, ze aj u nas to uz bude coskoro!

moncicici
22. apr 2008

vsak ja byvam tu pri mikovinke a k mojoj skole ide 94,takze nie je to tak dasleko 🙂

krpcek
22. apr 2008

no tak potom to hej - ked byvas priamo v centre - to mas v pohode! 🙂

moncicici
22. apr 2008

a ty kde byvas???

krpcek
22. apr 2008

ja som zo Stupavy! 🙂

moncicici
22. apr 2008

jaj tam byva moja spoluziacka 🙂

krpcek
22. apr 2008

ako sa vola?

moncicici
22. apr 2008

mam tam dve jedna sa vola Natalia Scepankova a druha Katarina Hajkova,poznas?

krpcek
22. apr 2008

Natalia mi nieco hovorim, ale ta Katka nie! mozno keby som ich videla tak by som vedela!
a ony su nas rocnik? teda 88???

moncicici
22. apr 2008

hej,ale vsak to mas jedno 🙂

krpcek
22. apr 2008

no jasne! jaj monci ja uz by som tiez chcela byt tehulka!

moncicici
22. apr 2008

a uz sa dlho snazite???a brala si niekedy antinu?