Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

moncicici
13. júl 2008

cafko.tak ako sa citis s drobcom???

pipinka82
13. júl 2008

no ujde to 😀 včera som to prehnala vyupratovala som celý byt aj okná a večer som sa nevedela postavit s postele ale ešte som celá 😀 už dnes je lepšie xixixi 😀

A ty???

moncicici
13. júl 2008

ja v poho,drobec kope. 😀 hlavne sa neviem dockat piatku,ked uvidim drobca na 3D 😀

pipinka82
13. júl 2008

aha ty ideš teraz na 3Dčko juu aj ja by som ešte išla ale to by sme už nič nevideli ☹ lebo je veliký tak si musím počkat na živé stretnutie 😀

ako kopká ešte tak jemne???? môj je ako čert brucho má čudné tvary xixixi 😀

moncicici
13. júl 2008

tak preca je to urcite jemnejsie ako tvoje kopanceky a uz inac viem,preco som citila tak dost neskoro kopanceky,bo ja mam placentu v predu,tak to tlmilo 😀

pipinka82
13. júl 2008

to fakt??? Ale aspon už ho teraz cítit drobčeka a onedlho sa ti aj bruško začne vlnit ako mne 😀 to bude len pohlad a sranda ako sa natahuje a vystrkuje ritku xixi 😀 ja idem zasa v pondelok na poradnu ale už do nemocky tak som zvedavá že čo a ako 😝 v piatok som bola unho na poradni a objednal ma hned na pondelok asi ma chce sledovat ked je už malí moc dole 😀

moncicici
13. júl 2008

vsak uz kazdy vecer mozes ocakavat,ze zacnes rodit 🙂 zachvilu budes mat drobca pri sebe,aj ja cem 🙂 oki idem bo varim obedik,tak sa pekne drzkaj s malym a cakam spravy,ked sa maly narodi 😀

pipinka82
13. júl 2008

o.k. pekný den prajem a neboj dám vediet a dúfam že už dnes bude sa pítat von 😀 a ja ho už chcem mojkat 😎 paaa

tinni
18. júl 2008

ahojte 🙂 tak tato tema pomaly, ale iste zanika 😀

claudinka
24. júl 2008

tak tak pravdu mas.. 😒

pipi1211
autor
29. júl 2008

caute baby no ako zijete? 🙂 kedysi sme tu too popisalo a teraz pes zdochol normalne...

pipi1211
autor
27. sep 2008

ahojte baby ja ze sem nakuknem a nik nic nepise..... kde ste vsetky? siss,flow,tinni,megie,kuko,zuzka????????? 😕 😕 😕 😕 😕 😒 😒 😒 😒 😒

kvietok23
28. sep 2008

hladali ste zuzku? tu som, ale pod novym menom ,ako som vam pisala 😉

ako sa mate babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy?

lucka2601
28. sep 2008

ahojte ja som tu uz tiez dlho nebola som trosku zaneprazdnena pracou ta ma lieci s mojho utrpenicka,teda zu nie som tehulka a este zatial ani snazilka este to stale moc moc boli milujem deticky a tentokrat mi to nevyslo.Musela som mu vziat zivotik lebo kvoli jeho srdiecko by sme sa trapili vsetci traja.Pisem lebo by som aj rada pocula niekoho nazory na takuto vec stalo sa to niekomu z vas?Dufam ze nie a nikomu to neprajem.

pipi1211
autor
28. sep 2008

jaaaaaaj zuzi ja som uuplne zabudla 😅 😅 😅 ty uz si 21tt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 no ty brdo!!! ako sa mate?

lucka tipujem ze si bola na potrate bola si lebo bolo mimi chorucke alebo z ineho dovodu?

pipi1211
autor
29. sep 2008

dobre ranko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

moncicici
29. sep 2008

cafte 🙂

oneri
29. sep 2008

jej ahoj moncicici ty cakas babo, ked ja mam narodky 😀 tak ti drzim palce nech sa narodi na presne na termin, bude dieta vsetkych svatych. tak som sem medzi vas zabludila. tu ste vacsinou maminy a tehule, chcem sa spytat, kedy ste testovali, pred mrchou, alebo az ked vam meskala. dik

moncicici
29. sep 2008

ahoj oneri,no ja by som bola rada,keby sa mimi narodilo 18.10. na manzelove narodky 🙂 no ja som testovala az po vynechani mrchy,ale aj tak mi ukazal teh.test,ze nie som tehotna,az treti mi ukazal,ze som a potom som si to dala potvrdit z krvi.

oneri
29. sep 2008

ahoj lucka 2601. a bolo to iste, ze by malo to dietatko chore srdiecko? nedalo sa inak, nechat ho narodit a uvidelo by sa ako by to zvladlo? kolkaty tyzden to to bol? neviem co by som robila na tvojom mieste, ale pocula som o dvoch pripadoch, ze mamicky vedely, ze dietatko nema sancu zit, ale aj tak mu tu sancu aspon sa narodit dali, aj ho tusim stihli okrstit... jedno babo nemalo tusim pecen, a druhe malo malo plodovej vody.cize sa zle vyvijalo. ale narodili sa normalne, tie mamicky ich oplakali, ale aspon neziju s pocitm, ze im nedali sancu.

ale teraz ti nechcem nic vycitat. je mi to luto. kazda mamicka si zasluzi zdrave dietatko. nevieme preco nas panbozko tak skusa, skusa kolko vydrzime. 😖

kvietok23
29. sep 2008

pipi - IP 😉

pipi1211
autor
29. sep 2008

jj zuzi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
monci tak uz sa ti to pekne krati uz vies kam pojdes rodit? 🙂

moncicici
30. sep 2008

pipi ano krati sa mi to,pojdem rodit na kramare a ty kde si rodila???

pipi1211
autor
30. sep 2008

ja som rodila na antolskej a bola som nesmierne spokojna aj nabuduce tam urcite pojdem 😵 😵 😵 😵 😵

moncicici
30. sep 2008

tak to je dobre,ze si bola spokojna 🙂

pipi1211
autor
30. sep 2008

jj bo v ruzinove som bola na amnio kde boli vsetci strasne drzi tak to som hned zamietla a na kramaroch som bola tiez na dakych testoch uz neviem co to bolo a tam sa mi to nepacilo a bolo mi to strasne nesympaticke 😒

moncicici
30. sep 2008

podla mna vsade clovek narazi na niekoho kto sa sprava hrubo......

pipi1211
autor
30. sep 2008

njn clovek si asi nevyberie, ale tak co uz 🙂 ved zijeme na slovensku tak co mozeme ocakavat, no nie? a uz mas celu vybavicku?

moncicici
1. okt 2008

vybavicku uz mam celu 🙂

weroni
28. okt 2008

ahojte babulky, ja som vas po sto rokoch dosla pozriet ako sa mavate? 🙂