Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
1. jan 2010

pipi: tygr má vývojovou dysfázii s poruchou recepční složky řeči, ve zkratce je to porucha komunikace- nemluví vůbec, a vcelku málo rozumí slovům...spíš jen odhaduje, jsou u toho i jiné libůstky.. 😉 takže ta komunikace je zatím špatná....a je to běh na dlouhou trat, rozhodně jen tak mluvit nebude..ale do školy by to mělo být ok, maximálně s ročním odkladem 😉 jinak je to mazel a ani moc nezlobí 😀

sisstin
1. jan 2010

receptivní složky, už píšu kraviny 😅 😅 😅

no vdávat se rozhodně nehodlám, spíš se věčně rozcházíme a nevidím to do budoucnosti moc růžově 😉

michalag
1. jan 2010

no ja budem mat za chvilku 24 a tiez mi to nejako rychlo ubieha, nikdy som nechapala ked niekto vravel ako zivot ide rychlo, ale teraz ked mame Samiho tak to uz chapem a presne toto hovoril aj moj svokor ....

siss, dufam ze s malym nic vazne? V tom case ako vy som sa tiez necitila na druhe, ale toto prislo zase ako Sami necakane 😅 , ale o to viac sa tesim aj ked tiez mame kopec problemov hlavne ohladom byvania, kedze nevieme zohnat vacsi 😒 ☹

michalag
1. jan 2010

siss, tak to teda mate ☹ , ale ak to ma byt do skoly dobre tak ... to vam drzim palce

michalag
1. jan 2010

pipi a ako zvladas tehu?

pipi1211
autor
1. jan 2010

siss tak to som nevedela no treba asi vela sily a pevnych nervov, ze? joj drzim palce nech to pekne zvladnete

a michala vy ste teda neplanovali a takto sa vam zadarilo? 😀

michalag
1. jan 2010

pipi 😀

sisstin
1. jan 2010

pipi: jinak jsem mockrát vzpomínala na to, jak jsem se tu šokovaně ptala, jestli vstávání 4x za noc je pěkné spinkání...když Tygr vstával asi tak pětkrát do hodiny 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

Míšo, no žádná prdel to není..ale zas jsou horší věci 😉

pipi1211
autor
1. jan 2010

no zatial bezproblemovo, mala by som byt tak 6-9tt ratam 🙂 len ma strasne bolia prsia tie tupe zlazy 😠 😠 😠 😠 a dokonca ked si niekedy zmacknem bradavku tak mi aj to colostrum ci ako sa to vola vybehne 😅 😀

michalag
1. jan 2010

no tak prsia ma boleli tiez na zaciatku, potom to preslo, ale teraz zacali opat boliet a tiez ako u teba ked si stlacim tak ... inak to je super ze nemas problemy, vtedy je to parada 🙂

pipi1211
autor
1. jan 2010

no u momo to bolo uplne bezproblemove tak som zvedava ako to teraz dopadne, az na to ze budem asi rodit v auguste ma asi porazi z tych horucav v lete s brusiskom 😠

sisstin
1. jan 2010

pipi: a vy jste plánovali nebo se zase stalo? 😀

pipi1211
autor
1. jan 2010

ja som asi v auguste vysadila tabletky s tym ze si budeme davat ako taky pozor lebo som strasne chcela babo tak dec-januar 2010/11 ale tak zadarilo sa nam skor 😵

sisstin
1. jan 2010

pipi: no to o dost dřív 😀 já si to zatím vůbec neumím představit 😝

pipi1211
autor
1. jan 2010

tak to ti verim, hlavne v tvojej situacii by som asi tiez zvazovala ze nie 😒

michalag
1. jan 2010

pipi, ved aj aj mala je v podstate v lete ... ale to fakt o dost skor, ale vacsinou to pride vtedy ked to nikto necaka ako vtedy ked sa snazia a nejde to

sisstin
1. jan 2010

já se doted ještě pořádně nevyspala, Tygr se budí už "jen tak 1-3x...tak si to chci chvíli užít 😅

pipi1211
autor
1. jan 2010

no aj momo sa stale v noci budi a tiez som nezazila este noc ze by som ju celu prespala 😅 teraz uz spava v druhej izbe ako my ale aj tak pravidelne okolo tretej sa k nam vopcha pod perinu alebo krici na mna aby som dosla za nou, no mame veselo stale 😅 😀

michalag
1. jan 2010

siss, tak to ti teda nezavidim 😒 ze sa ti v noci budi, ja som z toho bola na depku ked sa mi maly budil 3x za noc a to mal vtedy len take obdobie a mal uz vyse 3 roky

tinni
2. jan 2010

jeeej, tu sa to rozbehlo🙂 a pipi, ty si snazilka? tak drzim palce 😉

tinni
2. jan 2010

az teraz som vas precitala, takze uz tehulkujes pipi-tak gratulujem 😉

marfuuuska
2. jan 2010

Ahojte můžu se k vám přidat? Nevím jestli se ještě můžu řadit mezi mladé maminky je mi 26 a mám dva rošťáky 🙂 .
Jak tady píšete o tom spaní, tak náš starší začal spinkat celou noc až tak kolem 4 roku a mladší se teď budí, tak 5x za noc, takže se taky ještě pěkně dlouho nevyspim 🙂

pipi1211
autor
3. jan 2010

ahojte 🙂 konecne trochu kludu tak ze nakuknem ci to bol len taky osial alebo sa nam to tu fakt rozbehne 😀
jej tinni ahoj ako sa mate? som si vsimla ze chodis na vysku, na aku? ide ti to? 😎

michalag
3. jan 2010

pipi, zajtra ti drzim palce 🙂

pipi1211
autor
3. jan 2010

joj ani nehovor, vies ako sa tesim a neviem sa dockat? 😀 😀 😀 hned jak dojdem tak napisem co a ako 😵

michalag
3. jan 2010

jasne budeme radi 🙂

ja idem do poradne v utorok a potom o tyzden v pondelok na 3D tak uz sa tiez neviem dockat 😀 😀 😀

pipi1211
autor
3. jan 2010

ja tiez planujem 3D 🙂 alebo to 4D uvidim este 🙂 este stale nemam ani tehu knizku tak snad zajtra ju uz dostanem 😵 😵 😵 a snad mi daju aj fotecky z uzv 😵 😵 😵

tinni
3. jan 2010

hej, chodim do Brna na management, zatial mam za sebou 4 skusky v pohode, este pat ma caka 😀 ale celkom sa to da zvladat aj pri malej... a ako sa mate? 🙂 javascript:addEmoticon('🙂','vBody')

pipi1211
autor
3. jan 2010

my sa mame celkom fajne, sme sa prednedavnom prestahovali do vlastneho takze este za zabyvavame a tak 🙂 a mala uz chodi do skolky? 🙂

tinni
3. jan 2010

este nie, nezobrali mi ju od septembra, ze nemaju miesto, tak asi az tento rok, ale zatial mi to nejak neponahla...
a kde byvate?