Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
31. aug 2007

arabeska: no sami..ale bude to zas jen 2+1..ale tak lepší než nic 😒

arabeska
31. aug 2007

sis no tak to mate super oproti tomuto nie? a ti poviem nic neni lepsie ako ked zijete samiii 😵 😵

sisstin
31. aug 2007

arabeska: no já budu žít spíš furt sama..MP je neustále v práci 😠 takhle jezdí domů jen na jeden večer v týdnu..tak doufám, že až bude malej na světě..tak bude jezdit častěji..ale zas strašně projezdí za cestu Sereď-Blava 😠

flow111
31. aug 2007

siss ja tu budem len do vtedy kym malemu nevybavim papiere takze cca 2-3 mesiace tak dufam, ze to zvladneme lebo na slovensku mam postielku aj vsetko len ja to tu fakt nemam kam dat a ta cestovna... len keby som ju zlozila tak kam ju dam??? ve cele to tu mame zabarikadovane a poskladane na skriniach len aby sme urobili miesto na kociarik... 😖

arabeska
31. aug 2007

no to je na prdku,budete byvat v seredi?ale tak snad to nebude az taka katastrofa

sisstin
31. aug 2007

flow: no jo..já si furt neumím představit ten prostor..tak to si ho radši vezměte do postele..at třeba MP spí na zemi..všechno lepší, než ho nechat v kočárku 😉 😒

flow111
31. aug 2007

a stahovat sa na tri mesiace je blbost nikto mi neda taku zmluvu... ja viem ze je to hroza, ze maly bude v kociku ale co spravim??? ved ho tam aj tak nenecham stale...

flow111
31. aug 2007

no to by bolo mozne ale my sa tlacime na valande dvaja..... a bala by som sa ze ho privalim ked budem spat 😖

sisstin
31. aug 2007

arabeska: já tam nechci 😠 já chci do BA..ale to MP nechce v žádném případě, že je vše neskutečně předražené a že to tam nemá rád..i když tam furt je 😒

sisstin
31. aug 2007

flow: já myslím, že ne..už budeš mít ten mateřský instinkt, stejně budeš vzhůru na každé jeho zamrnčení 😉

flow111
31. aug 2007

siss tak ho nejako presvec napriklad, ze su tam lepsie sluzby, bola by si s nim viac a aj maly .... 😉

flow111
31. aug 2007

ja som zvedava ako to vymyslim... 😖

sisstin
31. aug 2007

flow: to nemá cenu..fakt 😖 😖 😖 😖 😖 😖

arabeska
31. aug 2007

flow,cestovna postielka sa da zlozit ako spacak,takze ju v klude das hocikam aj na skrinu,vobec nezabera vela miesta.

siss,no v ba su predrazene byty to je fakt ale ked si rperata kolko precestuje tak ho to vide rovnako,no nie?

sisstin
31. aug 2007

arabeska: on neprocestuje skoro nic..100SK za týden..jak říkám, on přijede domů jednou za týden na noc..jinak je v BA na noční a na denní 😒 spí jen 3 hodiny v práci na noční 😒

flow111
31. aug 2007

dievcata ja si idem lahnut lebo uz som mrte unavena 🙄 potom este pozriem na vas 😉

sisstin
31. aug 2007

flow: tak si odpočiň 🙂 😉

arabeska
31. aug 2007

siss,mozno sa to zmeni ked sa vam anrodi krpec,vies podla man ho to obmakci a bude xciet byt s vami castejsie 😵
flow,pa

sisstin
31. aug 2007

arabeska: nezmění..třeba platit úvěry a tu jeho podělanou rodinu 😠 , do který cpe prachy stále 😖 a firma na závlahy by se bez něj asi položila nebo co 😠 kdyby dělal jen v NBS..tak to je pohoda..tam mají denní, noční a 3 dny volna 🙂

arabeska
31. aug 2007

no tak to uz fakt neviem...a ty aspon niekoho v tej seredi poznas?

sisstin
31. aug 2007

arabeska: jednu holčinu 😉 hele..užila jsi kojenecké košilky? Já mám jen dvě..a chci je objednat..ale je to docela drahé..tak jestli to má cenu 😉

arabeska
31. aug 2007

siss,ja som si kupila taku obyc bavlnenu hore na gombicky za 230sk,ale inak si myslim ze je to jedno ak mas aj pyzamko kup si take kde mas hore gombiky a je to,tie prave materske mi pridu zbytocne drahe...

sisstin
31. aug 2007

arabeska: já nemyslím košili 😉 ale jako ty košilky pro miminka 😉 já nevím, jak se to řekne po slovensky 😅 😅 😅

arabeska
31. aug 2007

jaaj uz xapem 😀 😀
no tak aj som ix pri davidovi mala ale moc som ix nepouzivala,ja davam prednost bodynkam.teraz som atek ani nekupovala,keby sme xceli krstit tak kupim ale u nas sa krstit nebude takze nekupujem 😅

sisstin
31. aug 2007

arabeska: no mně to přijde taky zbytečné..ale máma do mě furt ryje..že to budu potřebovat, že až se poblije..tak hned budu muset měnit 😕

arabeska
31. aug 2007

tak ale to budes musiet menit vsetko ci uz kosielku alebo bodynka,tricko hocico..

sisstin
31. aug 2007

arabeska: no..to jo..ale zas tolik bodýček třeba nemám..tak 15? 😕 Nevím...kdyby ta košilka stála 20Kč..ale stojí 109 😲 😖 i víc 🙄

arabeska
31. aug 2007

no ved to ze za tu cenu kupis aj bodynka,sis a zase neboj nebudes prezliekat 15 krat denne,daj podbradnicek a vybavene.

no idem ja uz papa

bihan
31. aug 2007

Čau maminy, tak som práve dorobila manželíkovi koláčik, že vás idem pozdraviť 😀
Ako ste hovorili o tých plienkach... mne minule vlasy skoro vstali dupkom, ke´d som videla u známych, že ich 2,5 ročná dcéra ešte stále nosí plienky, v dvoch rokoch je to ešte stále normál (teda pre niektoré maminy) a minule som čítala jeden článok, ako naučiť dieťa na nočník pred odchdom do škôlky (v 3 rokoch 😅 , sila nie?)