Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
5. sep 2007

já jdu taky do poradny zítra..jsem zvědav 😕 ty tlaky po 0,5 km se mi moc nezdaj 🙄

flow111
5. sep 2007

siss inak s tym kocikom stale nic mi len potvrdili objednavku a nic viac... co to?? ved ked som objednavala autosedacku tak som ju mala za tyz doma... 😕

flow111
5. sep 2007

siss nepredbiehaj sa hej?? najprv ja a hedu 😅

sisstin
5. sep 2007

flow: kočárky trvají, protože je nemívají na skladě hned jak autosedačky a musí si je objednávat 😉

flow111
5. sep 2007

siss ale dufam, ze dojde kym porodim...ved uz len 9 dni a mala by som to mat za sebou... 😅

sisstin
5. sep 2007

flow: no to nevím..oni tam píší, že nejdýl měsíc to trvá 😉 😒

flow111
5. sep 2007

inak vcera sme mali s MP dost vazny rozhovor a vela veci sa zmenilo ohladom nasho byvania... nakoniec ten barak co sme kupili si nechame a budeme ho postupne davat do poriadku, lebo teraz na to prachy niesu, takze banka ide v rit a maly bude mat otecka 😅

A budeme sa stahovat 😀 😀 do vacsieho bytu niekam do okresu melnik alebo tak som stastna takze mozem volat nasim, ze nech mi poslu postielku... 😅 😅

flow111
5. sep 2007

a budem mat praaacku.... 😀 😀 😀 😀

flow111
5. sep 2007

siss tak tolko casu zase nemam 😖

sisstin
5. sep 2007

flow: no jo..jsi to objednávala dost pozdě 😒 ale uvidíš, třeba to přijde dřív než za měsíc 😉

flow111
5. sep 2007

no to dufam... 😉

hedunecka
5. sep 2007

siss aj ja som mavala tie tlaky od 34tt do 36tt a doki povedal ze to sa malinka tlaci uz hlavickou dolu 😉 a ja uz planujem porodit od augusta a este som stale cela a to mam 8dni do terminu 😀 😀

boze sak ani neviem co vsetko si mam pobalit mala som naxystane vecicky aj pre heidi ale ako tak pozeram musim ix vymenit za teplejsie.. 😕

sisstin
5. sep 2007

hedu: že byyyyy..že by se už otočiiiiiil? 😀 😀 😀 😀

flow111
5. sep 2007

siss moze byt a chodis casto na wc? alebo ta tlaci na mocak? ak ano tak je to jasne 😉

hedu neboj porozmyslaj a bal 😅

sisstin
5. sep 2007

flow: no..tak 5x za noc aspoň 😕

hedunecka
5. sep 2007

siss a mava stikutku??alebo kde ta najcastejsie kope??

flow111
5. sep 2007

tak vitaj v klube normal rodiacich 😀 😀 😀 mojmu hlavicka tak nalieha na branku, ze niekedy mam pocit, ze mi mocak pripuci uplne.... 😅

sisstin
5. sep 2007

hedu: no..myslím si, že škytá..a to je dole 😉 a jinak pohyby jsou všude poslední dobou.. 😅 😅 😅 😅

flow111
5. sep 2007

tak hedu mylsis si, ze je uz dole nie? mne sa zda ze hej... 😉

sisstin
5. sep 2007

flow: ale teda, že by se přetočil..to jsem nějak nezaznamenala..prej se to pozná 😕

flow111
5. sep 2007

ak mas vyrazne pohyby tak to nemusis poznat, moj kope vzdy jak za ligu... 😅

hedunecka
5. sep 2007

no tak sa ti uz asi otocil..ja stikutku citim tiez dole nalavo a teraz mi zvacsa kope/teda uz iba vystiera nozicky na lavo hore/inak mi robi vypuklinky aj hore nad bruskom ale to je jej ricina a xrbatik..a niekedy ked sa postavim tak si musim normalne xytit brusko od spodu lebo mam pocit ze mi ide vypadnut..to sa ti aj krcok pripravuje a mozno ze uz aj otvara 😉 ja som to sice mala od 34tt a otvorila som sa az v 38tt

sisstin
5. sep 2007

hedu: tak to by asi odpovídalo 😕

flow111
5. sep 2007

hedu takze ziadna konzerva??? 😅

sisstin
5. sep 2007

holky..ten maliník mi i chutná docela 😝

sisstin
5. sep 2007

ale co já si koupim za boty..fakt netušim 😒 já vždycky šla rovnou do kozaček..mně se ty přechodné boty nelíbí...a ještě teď, když jsem těhu..ach jo ☹

hedunecka
5. sep 2007

flow co ja?? 😕 ja uz nie som sak som otvorena uz na psrt a mozno uz aj na 2 😀 😀 😀 od kedy som sa otvorila tak mam taky riedky vytok ze mam niekedy pocit ze zo mna tecie plodovka 😀

siss tak vitaj babatko sa pravdepodobne xysta na porod ale to neznamena ze porodis do 2tt ale mozes byt rada ze sa ti to pekne vsetko postupne pripravuje nie jak niektorym ze cele tehu nic a potom v 40tt baaac bolesti a ide uz rodit..

flow111
5. sep 2007

hedu 😀 😀 ja som bola minuly tyzden na dva 😉 som zvedava ako tovyzera teraz... 😉

vecer ideme nakupovat sa tesim jak na vianoce...huraaaa 😅

flow111
5. sep 2007

siss hlavne si kup nieco pohodlne lebo to nohy teraz potrebuju ako sol 😉

sisstin
5. sep 2007

flow: už jsem přemýšlela, že si koupím criss crossky a srát na to..ale normoš v takových botech vůbec nechodím 😒