Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

hedunecka
11. sep 2007

milli no mne dali vtedy az na 3den jest tak si vies predstavit co to bolo 🙄 🤐 a pit davaju babam po 6hod. ale fakt iba omocit pery a ano az po tom po 12hod. ix na zacnu nahat aby zacali pit kvoli boleniu hlavy..

jeeej u nas zacalo prsat 😒

sisstin
11. sep 2007

hedu: máš něco nového z jarmarku? 😝

megie
11. sep 2007

baby, o stránku dozadu mám príspevok... síce je to najprv nasmerované pre flow, ale na konci je prosba pre všetky, či viete poradiť...alebo ako by ste to riešili... dik 😉

hedunecka
11. sep 2007

siss no brusku cigansku 😀 😀 😀 a sladkosti..boze ja mam tolko veciciek ze uz teraz mozem polku predat kedze sa narodi velka a vsetko to nevyuzijem..vies ked ma mat 4kila kolko to budem potrebovat take mini veci..ryxlo prejdem na c.62 a kopu veci nebude mat ani raz na sebe.. 😒

sisstin
11. sep 2007

hedu: no tu 56 aspon trošku využiješ..ale 50 asi ne 😅

bihan
11. sep 2007

Megie, k tej prestavbe.. ak máš kam ísť, ja by som odišla.. vŕtanie, búchanie, nosenie... to všetko budeš počuť a maličkú to bude budiť...

sisstin
11. sep 2007

bihan: nám budou od prvního listopadu dělat kuchyň 🙄 🙄

hedunecka
11. sep 2007

siss ja ani 50nemam.. 😉

bihan
11. sep 2007

ja som rada, že nás žiadne prestavby ani sťahovanie už nečaká.. tento víkend susedovci vkuse niečo vŕtali a liezli mi na nervy 😠

sisstin
11. sep 2007

hedu: no já jo 😔 😅 dvě soupravy tepláčky a mikina 😔

megie
11. sep 2007

bihan, šak to... ale ako si to myslela, lebo počas celej prestavby nemáme u koho bývať... 😒

sisstin
11. sep 2007

megie: no u nás to bude snad rychle hotové 😕 😔

bihan
11. sep 2007

Myslela som, že ak môžeš odcestovať k rodičom, alebo k dobrej kamoške... prestavba s mimčo nie je sranda, hlavne ak to bude dlho trvať

megie
11. sep 2007

ved to, nemám šajn koľko by to trvalo... U rodičov býva brat, sú v bytovke, tam nemáme kde a u svokrovcov to isté a ešte plus babka.. 😖
My si určite budeme musieť brať úver/hypo., takže peniaze budú naraz všetky, nerobili by sme to postupne, že ako budú peniaze.Myslíte, že za jedno leto by to mohlo byť??? Hore by sa robili tri izby a kupelka. Neviem, či je to veľa.. podotýkam, nie je to žiaden baráčisko. Ale aj tak. Bud. leto by mala malá cez pol roka.Ale to je mooc maličká. Tak rozmýšlam, či by to bolo reálnejšie, o rok, o dva ked bude mať 1,5 alebo 2,5 r. Fakt neviem... Ale mali by sme sa do toho pustiť, lebo nemá svoju izbičku a v tých dvoch malých izbách bude problém pomaly kútik na hranie vyčleniť.. 😒

pipi1211
autor
11. sep 2007

ako sa mame tehulky nase.... ja sa dnes cely den hram s photoshopom 😅 😅 😀 😀 😀 😀

sisstin
11. sep 2007

pipi: já jsem dopo sexovala..a odpo se cpala 😅 😅 😅 😅 ty už taky digiscrapuješ? 😝

pipi1211
autor
11. sep 2007

hej pokusam sa,dost ma to chytilo a neviem sa odtrhnut 😅 😅 😅 😅 😅 no ja sa len ucim,nie som taky profik ako ine baby 😵

zuzana_t
11. sep 2007

pipi - aj my sa chceme ucit, je to tazke?
a cauteeeeeeeeeeeee 😉

sisstin
11. sep 2007

zuzi: já to teda moc nepochopila 😕

zuzana_t
11. sep 2007

sis -. ze sa chceme ucit robit s photoshopom 😀 😀 😀 😀

sisstin
11. sep 2007

zuzi: s photoshopem trošku umím..ale neumím dělat ty digis rámečky 🤐

zuzana_t
11. sep 2007

my si ho chceme kupit, resp. kreknut 😉

pipi1211
autor
11. sep 2007

zuzi je to v pohode teraz meggi zalozila novu stranku PRE ZACIATOCNIKOV a tam je dopodrobna napisane a to naozaj pochopi aj blbec ked pojde pekne pomalinky podla navodov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana_t
11. sep 2007

na MK to je? 😕

pipi1211
autor
11. sep 2007

jasne.... https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana_t
11. sep 2007

kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😲

megie
12. sep 2007

ahojky!!! 🙂 Skoro som nás nenašla ked nám v názve zmenšili to: MLADÉ... som sa podľa toho orientovala 😅 😀

flow111
12. sep 2007

ahojte takze sa hlasim stale cela 😅

megie
12. sep 2007

ahojky... 🙂

sisstin
12. sep 2007

čau baby 😝 tak my máme v říjnu už druhé miminko 😲 😀