Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

tinni
25. nov 2007

ahoj 🙂

weroni
25. nov 2007

ahojte zenusky 🙂

tinni
25. nov 2007

ahoj, ako sa mas?

dzej
25. nov 2007

😀 😀 jak se máte?? My kopem jak o život 😉

weroni
25. nov 2007

tinni: dakujem za opytanie - od vcera som tusim do druhej poobedia dneska spala jak babo 😵 takze vyspinkana 🙂 strasne vela spim strasne, v piatok som bola navstivit stryka a teta ma poprosila ci ju pomasirujem a kym isla po krem do kupelky som zaspala na sedacke 😅 😅 😅
dzej: ty sa mas ze uz citis pohyby ja sa na to tak nesmierne tesim 🙂
no ako balon? 🙂

dzej
25. nov 2007

weroni, balon super. Co ta vánoční besídka, máš připraveno???

weroni
25. nov 2007

dzej jasan 🙂 budeme robit predstavenie o Rudolphovi - cervenonosom sobikovi 🙂 Decka sa z toho vytesuju jak dive 😀
tinni: neviem preco ale stale si ta mylim s pippi 😅 ty si ta instruktorka brusnych tancov? 🙂

dzej
25. nov 2007

weroni 😀

weroni
25. nov 2007

dzej: no fakt, s niektorou babenkou sme tu pisali o brusnych tancoch a ona ze je instruktorka a teraz neviem ci tinni alebo pippi lebo sa mi pletu 😅 dokonca sa na seba aj podobaju trocha 🙂
no ja musim ist, musim sa mrknut do psychosky, v piatok mam tri skusky 😅
tak prijemny zvysok weekendu a dufam ze sa cez tyzden uvidime 🙂 zatial pa a drz sa 🙂

tinni
26. nov 2007

dobre ranko 🙂

tinni
26. nov 2007

kde ste vsetky? 😕

kuko7
26. nov 2007

ahoj tinni: dakujem za pochvalu kocika, si ma potesila 😀 A inak vidis, aj ja budem mat bambulku 😉 kuk albumik dala som foto z 3D, je to nasa malicka Alica 😀 😀 😀

tinni
26. nov 2007

super, gratulujem! 😉

kuko7
26. nov 2007

A inak uz sa mooooc tesim, strasne som si priala mat babulku a aj sa podarilo 😀 Inak vsimla som si ze siss sem uz vobec nechodi 😕

tinni
27. nov 2007

ahojte 🙂

tinni
27. nov 2007

a zase tu nikto nie je 😠

weroni
27. nov 2007

ahoj tinni - je je, len sa ucim 😀 no teda - aspon sa tak tvarim 🙂 prepisujem poznamky zo skoly na kompe - a tym sa ucim - v piatok mam tri skusky.. t o este musim stihnut upratat a navarit - poobede ucim 😅 a ty ako?

tinni
27. nov 2007

ja celkom fajn, len unavene, lebo priatel ma teraz ruku po operacii, tak sme cele dni doma, a nic mi nepomoze.... 😖

karkulka55
27. nov 2007

ahojte 😀
ahoj tinni!!!a co sa mu chudakovi stalo?? 😕

tinni
27. nov 2007

cau Karkul, ako sa mas? 🙂
no musel ist na operaciu s laktom, lebo hrava tenis a strasne ho to bolelo, tak dufam, ze mu to aspon pomoze...

karkulka55
27. nov 2007

aale celkom v pohode, mohlo byt aj horsie 😀 ale uz sa tesim na sviatky aspon trosku oddychu, lebo uz som taka unavena ako pes...a vy ako? stale este natacate ci teraz je pauza? kolko sa vlastne dopredu dielov natoci? a kedy bude ten prvy pol melonik? 😅 😀

tinni
27. nov 2007

karkul, pol melonik uz padol, este to nebolo vo vysielani, bude v predvianocnom dieli, tak pozeraj 😉
stale natacame, len ja uz od teraz nebudem chodit na nakrucanie, budem robit zatial z domu a castingy a Riso si pojde uzit do studia 😀 ja si aspon oddychnem, trosku 😅
dopredu sa nataca 27 dielov, cca to vystaci na1.5 mesiaca

karkulka55
27. nov 2007

som si aj myslela, len som chcela vediet kedy to mam pozerat 😀
a to za kolko dni sa stihne natocit tych 27 dielov, koksoo, snad nie za jeden 😅 som si vsimla ze su sutaziaci potom ako divaci v hladisku 😀
a riso doteraz ako robil opacne, teda castingy a tak, ci to ste spolu a ty este aj navyse to natacanie?
a mala becuska ako? uz je z nej tanecnica, beha o 100 200? 😀

karkulka55
27. nov 2007

som ju zrovna na fotkach omrkla, zlatucka je 😵

r.o.s.s.i.b
28. nov 2007

Ahojky,chtěla bych se zeptat do kolikátétého měsíce by se měl brát Calibrum baby plane a kdy calibrum mama 😉

pipi1211
autor
28. nov 2007

ahojte zienky ako sa mame? 😉

kuko7
28. nov 2007

ahojte babulky, zelam pekne ranko 😉

kuko7
28. nov 2007

rossib: ahoj, calibrum baby plan sa odporuca brat prve tri mesiace a potom mozes uz calibrum mama 😀

hedunecka
28. nov 2007

cawte fiiiiiha sem fakt uz skoro nik nexodi tusim by som mala ostat tehula 😀 😀 pipi co hovoris na to?aspon by sme sem viac xodili 😀 😀

arabeska
28. nov 2007

tu je fakt mrtvo,teraz som sa docitala ze megie ma uz saru,takze velka gratulacia 😵