Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

weroni
20. apr 2008

pipinka: jasna vec 😉 bolo to super, keby to nebolo take drahe kazdy mesiac by som chodila 😀

safovaverca
21. apr 2008

ahoj holky:o)

je mi skoro 21 let a už bysme si s přítelem přáli mimčo....:o) jsme spolu 5 let a příteli je 30 let:o) ale mám celkem obavy s mamky apod., že jsem mladá atd. Ale na věku snad nezáleží hlavní je, jak se na to cítím:o)

Co myslíte? :o) v kolika jste měly mimi vy?? 😉

weroni
21. apr 2008

safoverca: no ja mam 21, manzel za tyzden 36 a za mesiac sa nam narodi prve dietatko 🙂 chodili sme spolu skoro tri roky ked sme sa vzali, minuly tyzden sme oslavili prve vyrocie sobasa 🙂 mimusko sme chceli uz davnejsie (popravde, asi po polroku chodenia 😀 ) ale este sme museli vyriesit byvanie 🙂
vek nikdy nie je smerudatny podla mna - myslim si ze vtedy je spravny cas na dietatko ked to chcete obaja 🙂

iwca
21. apr 2008

Ahojky, mě 20 a už máme 10měsíční holčičku. Sice jsme ji s přítelem neplánovali, ale dělá nám jenom samou radost a nedokážem si představit že by jsme ji neměli 🙂 😉

safovaverca
21. apr 2008

IWČA: a jak dlouho jste s přítelm? kolik mu je?? už jste spolu předtím bydleli?? a co na to rodiče?? 😅

moncicici
21. apr 2008

cafte tehulky,dnes som bola na ultrazvuku a bolo to nadherne,uz mam aj fotecky 😀

pipinka82
21. apr 2008

Ahojte tehulky nestíham vás čítat tak sa len tak pripájam 😀 Je tu ešte niekto 😎

moncicici
21. apr 2008

ahoj pipinka 🙂

pipinka82
21. apr 2008

Weroni: to máš pravdu aj ja by som ho vedela sledovat každulinký den ale je to moc drahé 😀 tak si nanho počkáme xixixi 😉

Safovaverca:::: nezaleží na veku ale presne tak ako píšeš ak sa na to cítiš neni čo riešit a mami sa neboj bude to v pohode a bude sa tešit s vami 😀 Ja mám 25 r ked som jej to zahlásila bola zarazená ale potom to spracovala a teraz sa ho nevie dočkat 😀

pipinka82
21. apr 2008

Moncicici: 1 mimi čakáš???? Zatial tvoje pocity???? Je to supíííššššš že???? Máš super mená pre miminko také rovnaké 😀

moncicici
21. apr 2008

ano cakam jedno mimi,dve som tam nevidela 🙂 moje pocity ja sa uplne tesim aj priatel,my uz sme chceli babo davno,ale preca som bola mlada,ved stale som,budem mat 20 😀 Tie mená vymyslel moj priatel a ja suhlasim 😀 boze ja som taka stastna,este k tomu aj 10 maja mame svadbu,ale ty sa mas,vsak uz coskoro budes mat svojho chlapceka na rukach 🙂

pipinka82
21. apr 2008

Noooo už by som aj chcela 😀 už sa ho neviem dočkat!!!!! 😎 Tak blahoželám k sobášu už sa ti to blíži 😀 a vek ....to je jedno ked sa na to cítiš tak to je supeeeer 😀

moncicici
21. apr 2008

citim sa,ja s avazne neviem dockat,ale s radostou si vychutnam tehotenstvo 🙂 ,aj ked dnes rano som po 1 vracala ☹

pipinka82
21. apr 2008

to neva to prejde 😀 to stým chodí 😎 síce ja som nemala žiadne príznaky a ani nemám kebyže mi nerastie bruško ani neviem že som tehulka xixixi 😎 ale vychutnávam si to aj ja je to speeer ked mimi aj cítit ako kopká 😀

iwca
21. apr 2008

safovaverca: S přítelem se známe pět let a na vážno spolu chodíme tak tři. V létě mu bude 24 a je úžasnej se všim mi moc pomáhá, občas si říkám že by mu to na mateřský šlo líp než mě 😅 . Před mimčem jsme spolu bydleli tak na půl, spíš jsem u něj nocovala 🙂 a rodiče-nejdřív byli dost překvapený a šíleli že jsem si po škole ani nenašla pořádnou práci a už čekám mimčo, ale teď jsou nadčený. Bydlí kousek od nás takže musím každý den chodit na návštěvy 😀 . Vážně jak jsi psala člověk se na to můsí cítit 😉

pipinka, moncicici: Já vám to těhotenství úplně závidím jak to tady čtu 😀 pořádně si to užijte protože to uteče jak voda 🙂

moncicici
21. apr 2008

dakujem iwca 😀

pipinka82
21. apr 2008

tak uteká to veru ale ja by som ho už chcela mat pri sebe ale ja si počkám xixixi na našu lásočku 😀

sue24
21. apr 2008

Ahojky holky, ja mam tiez 21. priatel 31 a chodila som na prestiznu a narocnu vysku v prahe. Pred 2 mesiacikmi sa nam narodila dcerka, takze som na tento semester prerusila studium, ale od zimneho semestru budem dalej pokracovat, lebo ma to velmi bavi a urcite chcem skolu dokoncit (ostavaju mi ale este tri roky a babicky mame velmi daleko, takze este neviem ako to poriesim s hlidanim).
Tehotenstvo sme neplanovali, na zaciatku sme boli tyzden v rozpakoch, nasi sileli, no potom sme sa zacinali stale viac a viac tesit. Doteraz ani nemozem uverit ako sme prekonali vsetky tie prekazky a krasne zvladli miminku pripravit bydlenicko 🙂

...A co sa tyka tej zrelosti na dietatko, tak este obcas zapochybujem, ci som na to dost zrela, pretoze moj zivot sa riadne zmenil. Hlavne teda po prebdenych nociach, ked na mna dopadne unava a som podrazdena. Ale dolezite je, ze sme z Terezky velmi stastny a nemenila by som to 🙂

moncicici
21. apr 2008

kocky kde ste??? 🙂 alebo uz spite??? ☹

moncicici
22. apr 2008

dobre ranko tehulky,mamicky 🙂

sandrika
22. apr 2008

dobré ránko monci no aj v ostatných témach ešťe všetky spinkajú 😨

moncicici
22. apr 2008

tak by sme ich mali zobudit 🙂

iwca
22. apr 2008

krásné ráno přeju. Dneska jsme se krásně vyspali malá se v noci vůbec nevzbudila 🙂 Jak se spinkalo vám?

moncicici
22. apr 2008

dobre ranko iwca mne sa spalo docela dobre,to je dobre ze se mala nevzbudila a ty ses mohla vyspinkat 🙂

sandrika
22. apr 2008

Mne v noci veľmi a dosť pravidelne tvrdlo bruško...takže som sa budila a teraz som trochu unavená....
to je super, že malá tak krásne spinkala

moncicici
22. apr 2008

sandrika ty uz coskoro porodis svojho chlapceka,ako ti zavidim 🙂

sandrika
22. apr 2008

moncici len aby leboja som maa celé tehu udrťžiavané na liekoch ktoré mi už dávno teda pred 17 dnamivysadili a na tretzí deň po vysadení som mala porodiťa stále nič......

iwca
22. apr 2008

sandrika, no jo 30.duben se blíží 🙂 . Další mimčo si musíme s přítelem naplánovat taky na toto období. Eliška se narodila 17.června to bylo na velké bříško moc horko 😝

iwca
22. apr 2008

sandrika, páááni ☹ mě celé těhu probíhalo v pohodě takže si něco takového ani nedovedu představit. Držím palce aby všechno dobře dopadlo 😉

moncicici
22. apr 2008

sandrika aha,ale nevies sa dockat,ze?