Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
15. sep 2007

kajule: já mám strachy, aby furt neřval..páč to by byli rodiče na nervy 🙄

pipi1211
autor
15. sep 2007

baby no co ozvala sa flow? 😕

kajule
15. sep 2007

To byla jedna noc a pak už to šlo. 🙂

sisstin
15. sep 2007

pipi: ne..ale myslím, že nerodí 😉 jen je s JP 😉

kajule
15. sep 2007

Teď mi teda prospí celou noc od toho ukončenýho 3.měsíce. 🙂 Dneska spinkal do půl desátý. 🙂

sisstin
15. sep 2007

kajule: to je skvělý..já tak byla taková..ale nikdy nevíš, co porodíš 😝

kajule
15. sep 2007

Já jsem zase byla prý děsně uřvaná a pak ukecaná, což mi prý zůstalo. 😅

sisstin
15. sep 2007

kajule: ukecaná taky..jsem dřív mlela, než jsem chodila 😅 😅 😅

kajule
15. sep 2007

Páťa už teďka taky hodně povídá, tak jsem zvědavá na něj, aby mě z něj nebolela hlava. 😎

sisstin
15. sep 2007

kajule: 😀 je fakt roztomilej... 😀

kajule
15. sep 2007

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
Hlavně tahle fotka. Mi tam přijde, jak kdyby něco pil nebo snad hulil. 😅 😅 😀

sisstin
15. sep 2007

kajule: hahahaha..no jen jestli jsi nehulila ty..chudák malej 😅 😅 😅 😅

kajule
15. sep 2007

Prosím tě, co si to o mně myslíš? 😠 Si dám max třetinku černýho. 🙂

sisstin
15. sep 2007

kajule: já pívo nepiju..ale víno s colou celý těhu..ale teda fááákt slabý a hodně coly..to mi nejde si odepřít 😔 😅

kajule
15. sep 2007

Já jsem pívo taky nemusela, ale v těhu jsem se naučila pít černý. 😅 No a dneska mám chuť na to červený, ale máme jen bílý. 😠

sisstin
15. sep 2007

kajule: já čistý nepiju..takže bílý se spritem 😝

kajule
15. sep 2007

Já čistý taky nepiju, červený s colou a bílý s tím spritem.

sisstin
15. sep 2007

kajule: jsem zvědavá, až si někdy už budu moct dát..jak rychle budu na šrot 😅 😅 😅

kajule
15. sep 2007

To jsem taky říkala, ale aspoň ušetřím. 😎

sisstin
15. sep 2007

kajule: a kouřila jsi? Já jo..ale teda málo..a hned jsem přestala a vůbec mi to nechybí 😕

kajule
15. sep 2007

Nene, já k tomu měla vždycky odpor. 😒 Tak to je dobře, že ti to nechybí. 🙂

sisstin
15. sep 2007

kajule: ale mám obavy, že až pak někde třeba budu..a bude se pít a kouřit..že mě to zas zláká 😒

pipi1211
autor
15. sep 2007

co to tu vy rozoberate???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja sa uz tesim ako prestane kojit a vyberiem sa do Harlleya na diskoteku a rozbijem sa na srot 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no az o rok 😒 😅 😵

sisstin
15. sep 2007

pipi: 😅 😅 😅 disky mě už nějak nelákají..a tuším, že MP by nebyl nadšenej teda 😅 😅 😅

kajule
15. sep 2007

No tak mě diskotéky taky už nějak nelákaj...vlastně nikdy mě moc nelákali, pže tam nehráli to co se mi líbí a tak jsem to moc nemusel. Ale až se budu moct opít, tak na to se těším. 😅 😅 😎 Né, že bych byla kdovíjakej ožrala, ale myslím, že ty tři skleničky mi k tomu budou bohatě stačit. 😀

sisstin
15. sep 2007

kajule: já chodila tak do třetáku na střední..pak mě to přestalo bavit..a ted mě baví spíš si jít jen někam posedět..na disku nééé 😕

kajule
15. sep 2007

Jak jsem tady už říkala. Mně nejvíc vyhovuje, když se sejdeme s kamaráda třeba doma něco ugrilujem, popijem a tak. 🙂

sisstin
15. sep 2007

jo..na disce otravujou samý dementi 😅 😅 😅 😅

kajule
15. sep 2007

No právě a to Péťa zrovna moc nemusí. Jemu stačí, když mi třeba někdo sáhne na zadek a už vyletí jak čertík z krabičky a třeba to byl jenom nějakej ožrala, který ani pořádně neví co dělá.

sisstin
15. sep 2007

kajule: tak toho mýho si tam fakt neumím představit, by jim tam asi dělal tátu 😅 😅 😅 😅