Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

droby
22. sep 2007

no ani na pippi nic nezaberalo vlastne ked si pamatam celu tu story o jej porode 😀

siss 😀 😀
ja by som prave nechcela ani svadbu ani narodenie baba na narodky, no ale s tou svadbousi to zariadit viem, ale s babom moc nie, tak mi tobude jedno len nech uz je 🙂

bihan
22. sep 2007

Droby, ja som si aj bábo naplánovala takto 😅 Teda presný dátum pôrodu si nevyberie, ale chcela som, aby to bola váha a k do pondelka vydrží, tak aj bude.. manžel sa mi z toho smeje, ale aspoň ja som spokojnejšia...

siss, ozaj, mne odišli oslíci.. žiadne MS bolesti už nemám... ale za to mi tvrdne brucho vkuse

sisstin
22. sep 2007

jináč..dnes dojde MP, že bysme vyvolávali..aby byl u porodu 😅 😅 vínko máme...sexovat budu taky 😅

bihan
22. sep 2007

Dnes? nie zajtra?

bihan
22. sep 2007

Siss, hovorím, že to nezaberá.. ja som skombinovala horúci kúpiť s pohárom vína a poriadnym sexíkom po tom a tu som 😠

sisstin
22. sep 2007

bihan: no já se stejně na porod necítím 😅 😅 😅

droby
22. sep 2007

bihan, takze ty si chcela vahy a podarilo sa vam na prvy sup?
ja keby si mozem vybrat tak pannu, ale ale to by sme mali zacat trenovat snazenie 😀

siss 😀 este si zabehaj poschodoch a zapi to tusim malinovym cajom 🙂

sisstin
22. sep 2007

droby: já přece nechci rodit nikdy nezapomeň 😔 😅

bihan
22. sep 2007

Droby, mali sme šťastie 😀 ja v pohode cyklus a manža ešte stále silné potvorky.. inak keby sa narodila predčasne, bola by panna, to by tiež nebolo až také hrozné 😉

Ozaj, tak dnes som aj 10 minút testovala náš nový mučiaci eliptický bicykel, boli sme nakupovať a vláčila som tašky po schodoch (zase nemali 20kg, ale doteraz manža nechcel, aby som niečo nosila) a vidíš.. furt nič...

Siss, pokojne si to uži, ešte tvoj čas asi neprišiel 😉

sisstin
22. sep 2007

bihan: už se těším, až se nažeru..hranolky a masíčto 😀 už jsi někdy jedla žabičky..jako správnej frantík? 😅

bihan
22. sep 2007

baby, toto mi vysvetlite.. ako si niekto môže vyfotiť brucho v 6tt, prípadne 8tt, keď má mimi 2 cm, pri tom má na sebe bombarďáky ako po starej mame a ešte to hodiť aj na Koníka?

sisstin
22. sep 2007

bihan: koukám, že jsi koukala na to samý, co já 😅 😅 😅 😅 😅

bihan
22. sep 2007

No nudím sa, tak kukám.. ale fakt des.. ja sa už teraz hanbím aj odfotiť holé brucho, aby som neukazovala strie (resp. potom ich retušujem), ale babeny proste nepochopím 😅

sisstin
22. sep 2007

bihan: já zas holkám chtěla speci vyfotit strie, aby mi věřily..a nejde mi to..nejsou na foto vidět..ale v reálu tam jsou 🙄

bihan
22. sep 2007

ty máš blbý foťák, resp. nemáš foťák, ale mobil.. chceš vidiť moje? Na fotkách s bleskom je to fakt paráda 😠

bihan
22. sep 2007

Resp. tie na bruchu sú ešte také celkom prijateľné ružové.. na bokoch mám fialové, to je ešte len žúžo 😝

droby
22. sep 2007

elipticky bicykel? co toje?
no aj ja chcem take stastie, tusim zacnem drahemu zrat nervy ze najlepse babo bude panna nech po vianociach snazime 😀
no to by som aj ja mohla odfotit brucho a napisat aj 10tt a vsetci by verili 😀
no idem aj kuknut nech som v obraze

sisstin
22. sep 2007

bihan: na bokách se mi udělaly někdy ve 13..kdy jsem se začala zaoblovat..ale ty už jsou vybledlé..jinak zatím jen ten podbřišek..ale jako stačí i 😠

sisstin
22. sep 2007

droby: tak 10tt by nemělo být vidět nic..i když u mě už bylo 😅

duracelko
22. sep 2007

ahojte dnes som sa zaregistrovala. hladam nejake info na internete uz 2 roky sa snazim otehotniet a stale nic. beriem duphaston a po dobrati som nedostala MS- je to u 7 den. nevie mi niekdo poradit ci mam dufat ze to konecne vyslo s nasim snazenim 🙂

arabeska
22. sep 2007

bihan,ja som tu jeden cas mala moje bruseno ake ho mam popraskane....ale to vybledne a bude to dobre

droby
22. sep 2007

uf tak to s vami suhlasim take foto by som sem fakt nedavala.
mna planuje drahy fotit, alebo tocit kazdy den a budeme tak mat zaznamenany cely rast bruska a ked to potom spracuje tak bude pekne vidno ako kazdy den rastlo 😵

sisstin
22. sep 2007

duracelko: mrkni do témat snažilky..tam to bude lepší..já o tomhle nevím nic 😉

arabeska: a jaké máš bříško teď? 😕

bihan
22. sep 2007

Droby, u nás sa to možno tak nevolá.. je to niečo ako orbitrek.. manžel síce športuje, ale po 20 minútach z neho tečie ako z prasaťa 😅 Sme kúpili, aby som nevyzerala po pôrode ako vrece mechu 😀
Inak aj my sme začali snažilkovať po Vianociach, otehotnela som 17.1.

arabeska
22. sep 2007

siss ani sa nebudem vyjadrovat,este ho nemam stiahnute tak mi previsa taky veelkyyy spek a stale mam tie strie fialove.ale ja kakam na to ved som 2 tt od porodu a viem ze za pol roka to bude vyzerat inak

bihan
22. sep 2007

Arabeska, ja už z toho takú drámu nerobím ako keď mi tie svine vyliezli 😅 už s tým aj tak nič nenarobím, mám strie po celom tele ešte z puberty, tak hold budú aj na brušku.... no.. našťastie ich fakt až tak strašne nevidno ani teraz, tak predpokladám, že keď sa zahoja, bude to ešte lepšie...
Ozaj, to by aj mňa zaujímalo, aké máš bruško teraz? 😉

sisstin
22. sep 2007

bihan: my to měli doma..máma na tom furt šlapala..ale asi 4x to bylo v opravě, že vždycky praskla šlapka...takže už to nemáme 😅

sisstin
22. sep 2007

arabeska: no já z toho mám hrůzu..nikdy jsem neměla super ploché bříško..a jestli budu mít visací špek se striema..tak se jdu zabít 🙄 😢 😖

bihan
22. sep 2007

Siss, u mňa už začalo v 10tt kukať.. kilčá som si poctivo na sebe nosila už pred tehu, ale brucho som mala relatívne ploché...

bihan
22. sep 2007

Siss, môj chlap je maniak, investoval do tej mašinky na môj vkus príliš veľa peňazí, ale vraj je to jeho narodeninový darček 😀 Tak snáď nebudeme musieť reklamovať, lebo je to ťažké jak prasa a neviem si predstaviť, že by sme to museli rozložiť, naložiť do auta a odviezť do obchodu...