Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
29. sep 2007

bihan: no já nepočítám, že bych se někdy někam dostala..možná tak na starý kolena 😅

bihan
29. sep 2007

ale kuš... ak naozaj chceš, tak a tam dostaneš.. letenky sú teraz fakt za babku 😉

sisstin
29. sep 2007

bihan: no jde o to, že já sama nepojedu 🙄

bihan
29. sep 2007

Ja som zase chcela zobra MM, ale on nechce! Sa bojí, že sa s nimi nedohodne 😅

sisstin
29. sep 2007

bihan: MP nikam nepojede, páč nemá čas 🙄 a do Anglie nikdy, páč mu tam odjela bejvalka..a nenávidí to tam teď 😅

giorgina
29. sep 2007

siss: tak na te diskuzi cervenec to vre...
prectu si to cele az vecer, ted nemuzu.
drz se, holka 🙂

sisstin
29. sep 2007

gio: na červenci to je v poho..tak jsou skvělý holky..s nima se dá debatovat normoš 😉 🙂

pipi1211
autor
29. sep 2007

ahojte tak my sme dnes mali prvu zlu noc.... mala sa zobudila o tretej rano a do siestej bola hore,potom vstala o osmej a stale je hore 😒 chuderka vobec nevie zaspat ☹

hedunecka
29. sep 2007

ahojte tak my sme sa prave vratili z prexadzky a este stale od 11 buvinka 🙂

pipi a coze je s malinkou ked nemoze hajuskat?? 😕

sisstin
29. sep 2007

hedu: ahoj 🙂

hedunecka
29. sep 2007

ahoj siss ty si ozaj zavislaaaaaacka 😀 😀

no co kedy ides rodit??teraz ta uz budem aj ja otravovat 😀 😀

sisstin
29. sep 2007

hedu: já ještě nejdu 😎 a já jsem neotravovala, kdy jdeš rodit..to jsi stresila ty 😝 😅 😅 😅 😅 😅

hedunecka
29. sep 2007

nooo ja viem ze si neotravovala ty ale ze teraz uz budem aj ja taka jaky boli vsetci tu od nas ked som este nerodila:no co kedy?? a ty este nerodis? 😀 😀 😀 vies?? a co kedy budes presne vediet ci ides normalne abo sekciou?

sisstin
29. sep 2007

hedu: to nebudu asi vědět nikdy..malej už je otočenej hlavou dolů 😉 ale pro změnu zas včera Dr. řešila, že jsem moc malá a mám moc velký břicho 😅 😅 😅 😅

hedunecka
29. sep 2007

no a co??co ked mas velke brusko? to zalezi aky bude maly velky..brusko mozes mat jak slonik a maly moze mat kludne 2,5 kila 🙂 sak za 2tt by ti mali robit uzv..nex ti kukne xlapecka aky je velky

sisstin
29. sep 2007

hedu: já nevím, jestli mi ho budou ještě dělat 😕 ted mi dělala asi 10-vteřinovej, jestli je hlavou dolů..ale to prej měřit nebude, jak je velkej...a na jinej už nemám nárok..oni to posuzujou jen podle délky fundu..SF 🙄

hedunecka
29. sep 2007

no pekne mne ho robili este v 40tt lebo som dr.hovorila ze mi casto tvrdne brusko tak povedal ze to hned skontroluje..a ako mi robil prietoky hned ju aj pomeral a vyslo mu ze bude mat 3960g

sisstin
29. sep 2007

hedu: no já nevím, jak je to s těma průtokama..furt mi přijde, že tady to jaksi povinné není 😕 ale třeba mě na to ještě pošlou..teď chodím jen na monitor..v úterý jdu zas 😕

hedunecka
29. sep 2007

no to by ti mali robit povinne vysetrenia su aj prietoky 😉 mne sice tiez nic nepovedali a len mi ix spravili..oni to asi do predu nemusia vzdy hovorit..a co kontrakcie mas asi zatial slabunke ze?

sisstin
29. sep 2007

hedu: já nemám žádné 😕 😅

hedunecka
29. sep 2007

no ani ja som nemala 😀 takze pojdes rodit 26.10 😉

sisstin
29. sep 2007

hedu: no já si taky myslím, že budu přenášet 😕 😅 😅 😅 😅

hedunecka
29. sep 2007

😉 aspon bude skorpionik jak ja 😀 😀

no idem ja zase na xvilku hajde lebo uz mi spi 4,5hod a potom zase bude v noci hore co bude hladna tak jej musis ist dat cecusik trosku 😅 😀

sisstin
29. sep 2007

hedu: tak páá..a pohlaď Heidinku za mě 😵

giorgina
29. sep 2007

jak see vysetruji ty prutoky?

sisstin
29. sep 2007

gio: na UZV a má být vidět, jak to tam proudí 😕

kuko7
30. sep 2007

ahojte babulky, aj ja som skorpionik 😀 😀 😀

arabeska
30. sep 2007

cauky🙂
aj aj som skorpik 😀
o flow sa nevie nic nove?
siss ako sa citis?

sisstin
30. sep 2007

arabeska: flow psala, že jsou přestěhovaný...v nemocnici byla dlouho...a malý má koliku, takže nic nestíhá 😒

já se cítím fyzicky dobře..ale to je asi tak celý 🙄

arabeska
30. sep 2007

preco boli dlho v nemocke?
pozdravuj ju.

sis ber to tak ze o mesiac to uz bdues mat za sebou a ani si na to snad nevspomenies 🙂