Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
13. okt 2007

jooo...pipi tu byla dééééle 😅 😅 😅 ...ale asi jen o týden ne 😕

pipi1211
autor
13. okt 2007

termin som mala 22.maj no a mala sa narodile 1.juna 🙂 cize asi tak 🙂

dzej
13. okt 2007

🙂 ahojky holky

sisstin
13. okt 2007

pipi: no uvidíme..v úterý jdu na monitor..a ve čtvrtek do poradny 😕

pipi1211
autor
13. okt 2007

no tak som zvedava 😕 😕 😕 😕

tinni
13. okt 2007

misi, my planujeme tak za dva roky... ale este sa uvidi, moc sa mi do toho nechce 😀 podstatne je, ze sa lubime a byvame spolu 🙂

jajato
13. okt 2007

ach jaj holky ako tak pozeram tak so svadbou mate cas 😅 no my sme si tu nasu zacali dnes planovat necely mesiac pred terminom 😀 😅

pipi1211
autor
13. okt 2007

no citala som diskusiu... ja som nechcela ponahlat so svadbou lebo ani koruniek nebolo dost... a nechcela som sa vydavat ako tehotna

jajato
13. okt 2007

pipi ani ja tomoc nechcem ale tak priatel povedal a stale je podla jeho 😀 ja mu protirecit nechcrm este si ma dost uzije

pipi1211
autor
13. okt 2007

ved uvidite co a ako hlavne aby bolo vsetko v poriadku 🙂

jajato
13. okt 2007

ved prave ak bude miminko v poriadku tak nie je problem ani taka neskora svadba trreba len dufat ze bude vsektko ok

pipi1211
autor
13. okt 2007

njn momo uz je hore tak sa majte a zasa vecer 😵 😵 😵 😵

hedunecka
13. okt 2007

kukuk malinka mi konecne zahajala inak cely den papa uz som myslela ze ma zje 🙂

jajato
13. okt 2007

pekny vecer sa praje sce zaspaty ale i tak

tinni
13. okt 2007

aaaaaaaaaaaaaahojte 😀

jajato
13. okt 2007

holky zda sa mi ze vas tuje mooc vela maminiek tak to napisem sem-.....viete mna caka v pondelok navsteva u dr.ale ta mi zasa nalozi riadneho kriku ze som totalne nezodpovedna ved naposledy som unej bola v polovicke augusta a uz ma trikrat volala ach ja sa jej bojiiim-..ako to preziit?

tinni
13. okt 2007

no tak to si tam dobre dlho nebola...!!! naozaj by si mala byt zodpovednejsia a prist vtedy, ked ta zavola! robili ti uz tripple testy?

jajato
13. okt 2007

skoro 2mesiace .......a nie nerobili preco?

tinni
13. okt 2007

no lebo tie sa robia v 16.tt a zistuju, ci nie je dietatko postihnute...

jajato
13. okt 2007

hups to som riadne presvihla......ale i tak nechapem tym stresom okolo toho ved ked sa citim v celku ok tak,......zbytocne stresy 😕

miskabb
13. okt 2007

ahojte kočky, my sme sa s priateľom vrátili z mesta akurát 🙂

jajato to prečo si tak dlho nebola pri doktorke? 😕 ja by som tam chodievala asi aj viac ako mám ...

jajato
13. okt 2007

miska ja netusiiiiiiiim vobec preco som nesla ale tak uz treti den ma trapi taky blby pocit z toho ze som nieco asi zbabrala........

miskabb
13. okt 2007

ty sa voláš janka? alebo ako?

no, tak čím skôr byť tebou, tak tam zbehnem ... pre istotu, aby si si bola istá, že mimčo je v poriadku a doktorki sa predsa báť nemusíš, ona ti nič neurobí

jajato
13. okt 2007

no trafila si sa uplne presne🙂 ja wiem ze nie sama nechapem preco som tam skor isla ale mam taky blby pocit ze nieco nie je ok

miskabb
13. okt 2007

tak ak sa tam bojíš ísť sama, zober priateľa za ruku a choďte tam pekne spolu lebo takto sa budeš len trápiť, hned v pondelok tam hupsnite aby si mohla byť nadalej kľudná už 😉

jajato
13. okt 2007

noo ved to mam v plane🙂 ale idme spat majte sa bru noc

miskabb
13. okt 2007

aj vám 🙂 ahojky

sisstin
14. okt 2007

jajato: noooo..to jsi docela drsná 😕 já teda nebyla např. u zubaře..což je taky nezodpovědný..ale jít si do poradny bych si teda nedovolila 😲 😲 tak se musíš překonat a jít tam..tohle fakt není sranda 😉

jinak děvčata..tak asi s MP neporodím..sice mi pořád tvrdne břicho a mám oslíky..ale nic silného...pochybuju, že bych dneska rodila 😠 takže zítra půjdu nakupovat..at si udělám radost 😝

miskabb
14. okt 2007

prajem dobré ráno 🙂

ahoj siss ty by si už dnes mala rodiť?

sisstin
14. okt 2007

miskabb: ee..termín mám v úterý..ale chtěla jsem, aby byl se mnou přítel..ale v noci zas odjíždí do Blavy..takže smůla no 🙄