Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sarinka23
17. okt 2007

Aha no ja som myslela ze mi len kusok meska ale ze bolesti mam thak urcite dostanem no 10dni mi nemeskala este nikdy. Prave ze vcera a pred vcerom sa mi stalo aj take lebo fajcim a po cigarete ma zacalo napinat ako na zvracanie 😒 Ako neplanovala som nic take ale keby som bola tehotna tak urcite by som bola rada a nedala by som to prec.

sisstin
17. okt 2007

karkul: nooo..je to blbý 😒 ona tu děsně chybí..ale už je na tom asi jak tini a pipi..nemá čas 🙂

karkulka55
17. okt 2007

siss: no a za chvilu porodis aj ty a nebudes mat tiez cas ☹

sarinka: asi by si mala skocit k lekarovi, alebo si aspon test kup 😕

sisstin
17. okt 2007

karkul: no já si myslím, že čas mít budu 😎 ne celý dny jak ted..ale určitě budu 😉

sarinka23
17. okt 2007

karkul: viem len som myslela ze dostanem tak som cakala no ale....

karkulka55
17. okt 2007

no som zvedava 😅
a ako inak?? TP sa uz tesi ako blcha?

sisstin
17. okt 2007

sari: tak šup šup pro testík 😀

sarinka23
17. okt 2007

sisstin : asi pojdem nech viem aj ked nie vzdy sa na to potom mozem 100%spolanut.

sisstin
17. okt 2007

sari: no nemůžeš..ale jsi čerstvě těhu..tak Dr. stejně nic nepozná 😉

sarinka23
17. okt 2007

sisstin: ako viem ze doktor by mi este ic nepovedal test mozno ukaze len newiem stale mam z toho take divne pocity take krcce stale mam ze az....sama uz neviem .

sisstin
17. okt 2007

sari: no tak si ho udělej..za to nic nedáš..když bude negativní..tak se stejně budeš muset objednat k Dr, že ti něco je 😉 já bych to teda nevydržela si ho neudělat 😕 😅

sarinka23
17. okt 2007

ved aj ja som nedockava, netrpezliva ze neviem co a ako, ale aoo vravim ja som myslela ze to tehotenstvo nebude tak som cela pockat a teraz asi sa uz cakat neoplati.

sisstin
17. okt 2007

sari: kámoška takhle čekala a byla ve druhým měsíci 😅

sarinka23
17. okt 2007

fuuu no ja ked som to takto priblizne poccitala lebo ak nahodov tak viem presne kedy bolo to osudne thak by mi teraz vychadzalo asi tak 5tyz.

sisstin
17. okt 2007

sari: no já si udělala test..a pak mi tady koník ukázal 6tt..jsme si ho dělaly tak nějak stejně 😉

sarinka23
17. okt 2007

🙂 tak to je sila potom mozem sa ta opytat ze ako dlho si mala potom este bolesti atd ze si myslela ze to moze byt este mrcha

sisstin
17. okt 2007

sari: no těch 10dní..jak píšeš ty..a test jsem si udělala jen tak z hecu..jsem myslela, že to není možný.. a jinak ty bolesti jsou tak do 10tt 😉

mexx
17. okt 2007

Caute holky... 🙂
Jeeezinku, teda mala Sarah Emilie od Bihan je kraaaaaaaaaaaasna...a mamina tiez... 😵 😵 😵

mexx
17. okt 2007

Siss, sa mi paci klik na tvoju fotku a tam - vcera cakame chlapceka... 😅 😉

sisstin
17. okt 2007

mexx: nooo 😅 Sarah je fakt krásná 😵

mexx
17. okt 2007

siss: no jo, sice je to valibuk, nezavidim ten porod, ale je krasna. a manzel tiez vyzera byt velky sympatak... 😀
a ty sa mas ako? stvrtok sa blizi... 😀 (ja viem, uz si alergicka...) 😔

sisstin
17. okt 2007

mexx: no já se cítím pořád stejně 😕 žádnej rozdíl 😔 zítra je ta poradna..chjo 😔

sarinka23
17. okt 2007

Sisstin: no robila som si test pre istotu som si kupila ned 2ks. Ten prvy mi behom par sekund ukazal pozitivne, no ten druhy negativ tak teraz neviem uz fakt ai sama ktoremu a comu verit asi len pockata objednat sa k doktorovi . ☹

sisstin
17. okt 2007

sari: kup si ještě jinou značku a udělej si ho zítra z ranní moče 😉

sarinka23
17. okt 2007

Sisstin. asi budem musiet ten prvy ma strasne potesil ten druhy som si robila len pre istotu no sklamal ma a teraz neviem ktoremu verit na ktory sa spolieat ☹

hedunecka
17. okt 2007

kuk siss ako sa mas?

no babulky mi uz mame nausnicky hodila som do albumiku ale je vidno len jedna a slabo-to su ruzove kvetinky 😉

sisstin
17. okt 2007

hedu: na prd 🙄 mám depku jak hrom 🙄

sisstin
17. okt 2007

už jsem koukla na naušničky..pěkné 😵 😵 😵

hedunecka
17. okt 2007

jeej siss prepac musela som ist dat babke malu isla kocikovat a nejak som sa zamotala vonku 😀
a preco mas depku??no sak pockaj ked sa narodi este len budes mat 😀 😅

sisstin
17. okt 2007

hedu: celkově..na nic se netěšim, je mi z toho všeho akorát na nic 🙄