Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
6. nov 2007

katika: najed myškou na moji fotku..a tam máš vše 😉 🙂

bihan
6. nov 2007

Siss, ale ako ťa počúvam, ty už dlho dojčiť nebudeš 😉 Ja uvažujem, či ešte počkať, kým sa prestanú nalievať, alebo investovať už teraz... D.. môžem snívať 😅

katika222
6. nov 2007

sisstin:aha prepac som nevedela 😅
ako vidim vy sa tu bavite iba o vasich ratolestiach a ja este nemam ale snazime 😉

sisstin
6. nov 2007

bihan: mně se moc nezvětšily kozy..jen trošičku jak před těhu 😕 no..asi ne..kojim tak trošku...ale mě to stejně neba a nedělá mu to dobře..když má jen příkrm..tak neprdíkuje..z toho mlíka si vezme jen přední a to děsně nadýmá 🙄

bihan
6. nov 2007

Katika, snaženie je fajn.. si môžeš užívať sex bez ochrany a výčitiek 😀 (teda vlastne aj v tehotenstve 😅)

Siss, si viem predstaviť, že si sa už dojčenia vzdala a všetci do teba hučia, že máš skúsiť toto a tamto, hlavne sa nevzdávať.. ťa to muselo pekne štvať 😝

sisstin
6. nov 2007

bihan:jj...já na to prdim..jako trošku ho kojim..on se u toho dobře vyprdí 😅 😅 😅 😅 ale jen tak kvůli kontaktu..na hlad to určitě není 😉 já z toho nedělám vědu..kojení je dobrý..ale podle mě se to zas přeceńuje děsně 😉

katika: kolko máš ročkov? 😝

katika222
6. nov 2007

bihan 😀 😀 😀 no asi tak

weroni
6. nov 2007

zienky inac ked ste boli na zaciatku tehu - taky 8 - 9 tt - nepocitovali ste obcas take popichavanie akoby priamo v maternici? mna tam pichalo vcera cely den som sa vydesila a volala doktorke - vraj to sa mi natahuje a rastie maternica, mate s tym skusenosti? poradila mi magnezium sumive rano a vecer... 😖

sisstin
6. nov 2007

weroni: jo..to je ok 😉 ale magnezko bych teda ještě nebrala na to.. 😲 to až na tvrdnutí 😉

bihan
6. nov 2007

Siss, vieš, že mám na to rovnaký názor.. Ja mám mlieka dosť, tak nech cucá.. a hlavne egoisticky dúfam, že mi to pomôže schudnúť 😅 😀

sisstin
6. nov 2007

bihan: no...prej to pomáhá..mně to jde zatím i tak 🙂

hedunecka
6. nov 2007

weroni nemaj boja to je normalne pockaj co ta este vsetko bude bolet do konca teho..moze ta pobolievat podbrusko jak pri MS 😉 a ked ta pixa to sa ti natahuje-musis aj nieco vydrzat

bihan to som si aj ja myslela a stale mam hore 6kg a naopak sa mi zda ze to bruxo mi raste/dufam ze som neni teho 😀 😀 😀 /

inak u nas brutal snezi a mala je asi z toho pocasia unavena bo mi zaspala na rukax aj bez ceciku 😀

mexx
6. nov 2007

Ahojte holcinky, ako sa mate? 🙂
Bihan, z tej tvojej malej som hotova, strasne sa mi paci (hlavne jej zavidim to Francuzsko, vies?) 😀
Siss, ako to tak citam, uz je z teba normalne vymakana mamina... 😉

katika222
6. nov 2007

ahoj mexx...ja som tu nova 😉

mexx
6. nov 2007

Katika, ahojcek. 🙂 Ja som tu taka staronova, len tak som sa raz vtierkla a uz som akosi ostala. A vzhladom k tomu, ze sa este ani nesnazim, tak som v podstate za votrelca, no ale nevadi... 😀
A ty ako, snazis sa? Planujes?

katika222
6. nov 2007

planujeme a snazime sa 🙂

mexx
6. nov 2007

Katika, uz dlho? Vysledky zatial ziadne? (Ja vzdy vyzvedam, a normalne potom kazdemu zavidim. 🤐 Ale keby som bola financne zabezpecena a vedela by som, ze dokazem uzivit dieta a naozaj mu mozem dopriat vsetko, co potrebuje, nevahala by som ani minutu...)

katika222
6. nov 2007

ani nie dlho ale uz mam pocitujem tie nejake zmeny no neviem ci su to zmeny tak mi je cudne 🙄 zle 🤐

mexx
6. nov 2007

Katika, zle? Ako zle?

katika222
6. nov 2007

na grc

flow111
6. nov 2007

Ola baby, sme boli vonku joj tam je zima jak v ruskom filme 😅 som si dala vybrat u koznej znamienko a za odmenu som si kupila cokoladovy krem ved ked vyzeram jak sud tak som sud 😅 😅 🤐 som sa snazila a este viac som pribrala ja uz na to fakt seriem 😉

siss aj ja mam podobny nazor na kojenie a vies co je uplne zuzo?? ze ked aj nechces kojit tak v porodnici ti ho strcia a nedaju mu jest proste koj 😠 😠 😠

katika222
6. nov 2007

ahoj flow mas krasne babo...vsetky tu mate krasne babatka 🙂

flow111
6. nov 2007

katika diki 😀 😀

mexx
6. nov 2007

Katika, na grc? No to nie je nic prijemne... Ale neznamena to nahodou, ze uz si tehu? 😉

flow111
6. nov 2007

mexx dobre motto 😉

mexx
6. nov 2007

Flow, tiez sa mi to zapacilo, tak som ho sem pichla... 😀

katika222
6. nov 2007

mexx ja neviem asi si urobim tehotensky test 😒

mexx
6. nov 2007

Katika, no ved skus, mozno ta vysledok potesi... 🙂 Meska ti to?

katika222
6. nov 2007

ano mala som dostat predvcerom a nic

mexx
6. nov 2007

No ja neviem, ja v tom teda zbehla nie som, ale tak skus si spravit, mozno sa zadarilo... Aj ked neviem, ci sa to da zistit tak skoro, to nech ti poradia skusenejsie holky.
Ale mozno to pojde, pokial si pamatam, Bihan spominala, ze si robila test este predtym, ako mala dostat, a vysiel pozitivny.
Vyskusaj, som zvedava... 😉