Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

hedunecka
12. feb 2008

siss ja lekarom uz neverim nic..a hlavne slovenskym..jeden mi povie to a druhy ze kde som bola ze mi ide o zivot..radsej si nastudujem clanky a hotovo..

a niekde na mk tu je aj taka tema o tyx nozickax..a pre svoje dieta spravim vsetko a hlavne ako to citim ja sama ked jeden lekar povie ze mam davat este 2plienky na prevenciu a druhy ze na co ze to ma pekne tak si uvazim podla seba a podla malej a hlavne ked xudatko sa pri tom trapila s hroznou bolestou bruska..jeden lekar povie prestan kojit a druhy musis do ukonce.7mesiaca tak zase to nexam len na sebe a uvazim si ze ci jej bude lepsie materske alebo umele..

kazda matka nadobudne ten cit a moze byt 30mamiciek a kazda sa rozhodne pre nieco ine.. 😉

sisstin
12. feb 2008

hedu: tak já to dávala pořád, i když plakal bolestí.. 😒 já doktory poslouchám..navíc tenhle, kam chodíme my..je známej, že to široký nedává jen tak..ale když je potřeba..třeba ta Dr. vedle dávi i dečku preventivně..a to mi už fakt přijde přehnaný 😠

hedunecka
12. feb 2008

no ja som zase nas...na na vsetkyx a najradsej by som si hajka aj sama vazila a kontrolovala..vies ona si povie ze je odbornik a ja keby som si to nenasla na nete ze treba moc malej skontrolovat tak ani mi to nepovie..alebo ked mala to kakanie take bleee ze aby jej zobrala vyter no hruza a o mojej dr. radsej pomlcim 😠 😠

weroni
12. feb 2008

hedu: pocuj ta tvoja mala nema chybu 😀 😀 😀 to prve video je uplne superne, mala je na zozratie 😀 😀 😀

hedunecka
12. feb 2008

wero no to sa ma ona zlakla ze som ju vycihala jak sa stverala prec 😀 😀 😀 tak zacala smiat 😀 ja som ju natajnaca natacala 😀

sisstin
12. feb 2008

hedu: no je to blbý 😖 mně taky přijde, že naše pediatrička nic nekontroluje...navíc tam malej vždycky děsně řve, páč tam s ním hážou jak s kočkou 😠

hedunecka
12. feb 2008

siss a preco place?? 😕 moja haja sa vzdy tak ceri na dr.a az ked pride nejake babo a place tak vtedy uz aj ona zacne pusinku kriviť tak jej dam cecux do pusky a nezacne 😵 😵 a co mu robieva??nam iba hlavicku mera, brusko pomaga a popocuva a ked nieco chcem musim jej povedat aby spravila..vcera som jej uz povedala nex nam laskavo predpisuje tu rybaciu mast na ritku lebo ja som bola v tom ze neni na predpis tak som ju mala iba za 5sk 😀 😀 aj cipky a sirupcek som si musela od nej vymanit keby mala hajka nahodou teplotu nex s nou nemusim letet na pohotovost..

sisstin
12. feb 2008

hedu: já nevim...se tam bojí tý sestry..jak tam vlezem a začne mu měřit hlavu..tak děsnej řev..a skončí, až když vylezem...přitom doma nebrečí skoro vůbec 😒

weroni
12. feb 2008

hedu: strasne mas zlatucku dcerku, baby, vy mate vsetky tak krasne babenka uz sa fakt tesim ked to moje drobca bude taketo vylomeniny robit 😵

sisstin
12. feb 2008

hedu: já s ním třeba nemůžu dělat ani letadlo..a jiný blbinky, páč má hned smrt ve vočích 😅 a ta sestra ho na tu váhu div nehodí 😠

hedunecka
12. feb 2008

wero ja by som si to s tebou kludne vymenila 😀 😀 byt znova teho..a robit si cely den to co chcem juuuuuuuuuuuj 😀 😀 neboj uleti to ako voda..pozri ja som chcela rodit uz v 38tt a rodila som na zaciatku 42tt 😀 😀 a prezila som

weroni
12. feb 2008

hedu: ja viem ze tehu je na vychutnavanie lebo potom pride nonstop 24hodinova sichta 🙂 ale aj tak sa na to tesim, hoci este nechcem aby to bolo lebo sa mi velmi paci ked mam mimusko v brusku a citim ako sa hybe a tak 😵 niekedy si zelam aby som ho tak mohla nosit cely zivot a inokedy pride taka chvila ze by som si ho ulozila na brusko alebo ho vybozkavala 😵

pipi1211
autor
12. feb 2008

hedun akurat sme si s momo kukali tie videjka a momo sa na tvojej malej straaaasne rehnila 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hedunecka
12. feb 2008

😀 😀 😀 pipi to fakt?asi jej rozumela 😀 😀 ozig moja ja som stratila tu vasu adresu na youtube posli nex aj vas mrknem

wero no tak tie pocity mame asi vsetky rovnake 😉 ja by som tiez chcela mat haju aj v brusku aj pri sebe 😀 jej no sak pockat za xvilu ti budeme gratulovat k miminku 😵 😵

sisstin
12. feb 2008

já teda bejt těhu nechci...konečně jsem zhubla.. a nakoupila si spoustu skvělejch hadrů 😀

weroni
12. feb 2008

siss: 😀 😀 😀 😀 ty si ina expertka 😀 😀
ja sa vytesujem ze som konecne pribrala a dufam ze mi z toho nieco aj po porode zostane 😀 😝

hedu: veru, ani sa nenazdam a uz bude tu pri nas... sak len teraz boli dve ciarky a uz je takyto malicky cloviecik z nich 😀

sisstin
12. feb 2008

weroni: mám obavy, že při tvé konstituci budeš po porodu ještě hubenější 😅

hedunecka
12. feb 2008

jej tak to sa neboj na konci este priberes a ked budes kojit a budes patrit do tej skupiny ktora pocas kojenia rapidne nexudne tak urcite ostane na tebe nieco alebo aspon brusko sa zvacsi 😉

pipi1211
autor
12. feb 2008

weroni no ja som krasne cez tehu pribrala a teraz kedze aj kojim tak je zo mna este vacsia polovica nez pred tehu.... vzdy ked tu najdem temu ako schudnut tak sa smejem ze zalozim taku temu ako pribrat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

weroni
12. feb 2008

siss a pipi: nestrasteeeeeeeeeeeee 😅 😅

pipi: pridam sa do tej temy potom 🙂 lebo ja som sa 5 rokov snazila odpichnut z 55kg a nepodarilo sa mi to napriek tomu ze som zrala tak ze ma vsetci prezyvali pasomnica a kyselina 😝 😅 a az ked som otehotnela to prislo 🙂 ale teraz ked vravite ze po porode znova to iste, ba este horsie tak dovi 🤐

sisstin
12. feb 2008

hm..to se někdo má..a já nežeru a mučim se hlady 😒

hedunecka
12. feb 2008

pipi jeeeeeeeej cul som to dopozerala bozinku ta uz je velka 😵 😵 tam kde stikuta este take babatko a teraz uz stoji ja umrem 😵 😵 😵

toto je moj nervak ked sa pretoci na brusko a uz ju to nebavi potom 😀 😀 😀 😀 😀
http://ceknito.sk/video/118325

pipi1211
autor
12. feb 2008

hedi no nema chybu 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no a to je uz tak 2mesiace stare to video musim nove porobit lebo v postielke uz vie aj skakat 😀 😀 😀 inak uz sa asi 3sekundy aj sama na nohach udrzi 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a hedi som sa smiala este na tom ako sa smejeme na tom ked "tyrame"svoje deti ked im nervy robime 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hedunecka
12. feb 2008

😀 😀 😀 no sak to keby som ju mala stale obracat naspat na xrbatik tak to mozem kazdyx 5sekund ona sa tak xvilku aj zahra s flasu abo hrackami a potom uz je zle tak musime ist haci 😀 😀

no natoc rada kuknem..je to fajne ked si ti potom porovnas ze ako zase vyrastla 😵

tinni
12. feb 2008

ahojte, ste tu niekto? 😕

weroni
12. feb 2008

pipi: aj ta tvoja mala momo je teda riadne zradielko 😀

baby nebozkavate tie vase drobce vkuse? 😀

pipi1211
autor
12. feb 2008

dobry vecer ste tu? 😕 😵

kuko7
13. feb 2008

ahoooooooooojte babulky, ste tu niektoraaaaaaaaaaaaa 😀

sisstin
13. feb 2008

kuko: ty jsi blond? 😲