Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

bihan
10. nov 2007

Ozaj, ja som až do 20tt cítila, že to bude chlapec... Vtedy mi doktor na UZV s istotou a vysmiatou tvárou povedal, že to bude dievčatko.. som vybuchla od smiechu, lebo som to vôbec nečakala 😅

sisstin
10. nov 2007

za chvíli budeme koupat..pomoc 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

bihan
10. nov 2007

Siss, my už máme kúpanie za sebou a ja sa na to vždy teším, lebo tá naša žubrienka si to fak užíva a ani pri tom nemukne.. potom napapať, do postele a za pár minút je tvrdá... ja to furt hovorím, zlaté dieťa 😀
Ale ak Peťo nemá rád kúpanie, tak to zase nemusíš siliť.. stačí poriadne umyť bez kompletného vyzlečenie.

sisstin
10. nov 2007

a jak? To by nešlo..by stejně řval a kroutil se 😅

bihan
10. nov 2007

Reve aj keď prebaluješ?

sisstin
10. nov 2007

bihan: no většinou jo 😅

bihan
10. nov 2007

Počkaj, a kedy nereve? 😅

sisstin
10. nov 2007

bihan: když spí.. 😕 já jsem ho ještě neviděla vzhůru, aby neřval 😕

sisstin
10. nov 2007

ale vzhůru moc není.. 😕 pokud ho nebolí břicho..nebo ho nekoupu a nepřebaluju..tak spí...ale aby byl vzhůru..to neznám 😕

sisstin
10. nov 2007

bihan: on je velkej rozdíl mít měsíční dítě..a dvoutýdenní 😉 jak ho už moc nebolí břicho..tak spí od rána imrvere 😕

bihan
10. nov 2007

Už máš trojtýždňové 😝 a Sára sa zase od narodenia až tak veľmi nezmenila 😉
A prvýkrát ju potápili prdíky tento týždeň 😅

sisstin
10. nov 2007

bihan: tak co psaly holky..tak už měsíční děti něco dělají..a vnímají..docela..on jen spí 😕

bihan
10. nov 2007

hm...Sára síce vníma a kuká na mňa ako puk, pozerá po hračkách a rozhadzuje všetkými končatinami (teda to vlastne od narodenia 😀), ale aj tak strašne veľa času cez deń prespí 😉

sisstin
10. nov 2007

bihan: on na mě podle mě vůbec nekouká..jsem mu úplně šumák...je mu jedno, kdo se o něj stará..v knížkách píšou, že rozeznávaj matku až někdy ve 2 měsících a tak..ale každý dítě je jiný 😉 on se zas snaží přetočit na břicho sám už 😅

bihan
10. nov 2007

To je nejaká blbosť..my keď sme boli u lekára, to mala Sára 19 dní, tak som ani nepotrebovala niečo povedať a nepozerala sa ani po lekárovi, ani sestričke, vkuse kukala len na mňa 😵
Ale som za, každé dieťa je iné a tieto tabuľky fakt sedia len na málokoho... tá naša zase začala cestovať po postieľke.. občas ju nájdem naprieč postieľkou 😅

sisstin
10. nov 2007

dneska mi přišlo, že čučí na vzor sedačky..ale nevim 😕 😅

vikvik
10. nov 2007

sisstin ono nekope, ono vibruje 🙂
bihan cesi asi v Edi jsou, ale ja jsem jeste zadne nenasla :( v Glasgow jsou urcite, je tam dokonce obchod s ceskyma a slovenskyma potravinama, ale tady fakt nic. polaku jak nasrano, to jo 🙂 taky si furt vsichni mysli, ze jsem polka a vytaci me to k smrti.
siss to je neskutecne jak jsou ti chlapi urvani uz od narozeni, co?

sisstin
10. nov 2007

vik: no to teda jo..zas byl boj u koupání a pak jsem ho navlíkla do županu 😅 tak jsem ho blejskla 😅

vikvik
10. nov 2007

ma krasny zupanek! aspon ze to sve rvani kompenzuje tou svou roztomilosti 🙂 ja se tak modlim, abych mela hodne miminko, protoze s mou trpelivosti bych ho asi po hodine rvani nekam odlozila, zakryla dekou a bylo by 🙂

sisstin
10. nov 2007

vikvik: po hodině řvaní ho předávám mámě 😔 😅 😅 😅 😅 😅

vikvik
10. nov 2007

no mozna ten prilet te moji hned po porodu jeste zvazim :o))))))

sisstin
10. nov 2007

vik: ale dneska jsem jakž takž vyspaná, tak se to dá...ale jak člověk není vychrněnej, tak má nervy 🙄 nebo depku 🙄

vikvik
10. nov 2007

ale ono to bude lepsi a lepsi, aspon to kazdy rika. ja se na to male strasne tesim na druhou stranu se desne bojim, jake to bude a jak to budu zvladat. ale to asi kazdy a kdo rika ze ne, tak keca 🙂

r.o.s.s.i.b
11. nov 2007

Ahojky,snažilky,těhulky,jsem tu nová tak jestli mě přijmete mezi vás?? 😉 Jsem na půl těhulka a na půl snažilka,14dní mám zpoždění,po ránu a i během dne mi je špatně tak v úterý se budu objednávat k doktorce 🙂 Doufám,že už konečně to vyjde,snažíme se půl roku..

tinni
11. nov 2007

ahoj 😉 jasne pod ku nam 🙂 a testik si si nerobila?

sisstin
11. nov 2007

ahojky..a vítej 😉

tinni: kuk 🙂

tinni
11. nov 2007

cau siss, tak ako sa ti paci byt maminkou? 😀

r.o.s.s.i.b
11. nov 2007

Omlouvám se jestli to tady píši špatně,ale ještě toto forum moc neovládám tak se nezlobte 😉 Testík jsem nedělala,protože jim moc nevěřím radši si počkám až na vyšetření,myslíte,že podle příznaků se už zadařilo?? 😅 Ještě se mi to takhle dlouho nezpozdilo,už to bude 14.den a mám nevolnosti,furt bych něco požírala 😀

sisstin
11. nov 2007

tinni: střídavě jasno a oblačno 😅

flow111
11. nov 2007

ahojte, nedocitavam vas, lebo som leniva 😅 ako sa mate?