Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

weroni
19. feb 2008

miri: mozno tym ze mimco je uz tazsie tak preto pokleslo 😕 skus sa na to spytat lekarky svojej, ale ja si myslim ze to moze byt tou vahou narastajucou 😕
a neboj ten porod nejako prezijeme 🙂 snad 😀 😀 😀

mirka8429
19. feb 2008

weroni ale ked môj lekar je taky ze len ked nieco sa ho spytam hned by ma pchal do nemocnice a ja tam uz nechcem...bola som a stacilo..uz sa normalne bojim aj nieco spytat..a este ked sa dozvedel ze nebudem rodit u nho ze mam vybaveneho ineho lekara tak sa chova uplne inak...ale ved ja mam pravo sa rozhodnut kde a pri kom chcem rodit... 😀

flow111
19. feb 2008

mirka ja som rodila tri dni a prezila som neboj... sice to bolelo jak... ale potom to uz slo, najlepsie je ked ti konecne povedia TLACTE 😀 vtedy som uz sice nemala skoro ziadnu energiu, ale maly vyskocil skoro sam vysiel na dvakrat 😉

mirka8429
19. feb 2008

flow tak to je skvele a aky bol velky?ja sa bojim ze budem predcasne rodit....dufam ze nie ale...

flow111
19. feb 2008

no nebol nejak obrovsky... 3kg a 49cm 😀 a len tak mimochodom som pri tehu pribrala 32kg 😅 som myslela, ze to mimco bude mat aspon 5kil 😅

weroni
19. feb 2008

miri: ak nie si spokojna s dokym tak ho radsej vymen 😖 vies, aby si bola kludna to uz co je ze sa musis pomaly bat opytat sa na nieco 😠 nech ide niekam taky lekar...

mirka8429
19. feb 2008

weroni ako on je dobry ako odbornik..len hovorim ze teraz taky zvlastny pristup odvtedy co sa dozvedel ze rodim inde....

mirka8429
19. feb 2008

flow no ja dufam ze moj maly tiez nebude nejak velky teraz ze vraj ma okolo 1,5kg.....mozno aj viac lebo usg ti stale menej ukaze co mam skusenost aj zname co rodili usg stale menej ukazal...

pipi1211
autor
19. feb 2008

ahojte ste tu? 🙂

tinni
20. feb 2008

dobre ranko 🙂

pipi1211
autor
20. feb 2008

dobre ranecko baby 🙂 🙂 🙂

tweety22
20. feb 2008

cau baby, pipi alva je v pohode, mne to tam celkom vyhovuje, idu tam pomalym tempom a pokial nexces aby nieco s tvojim dietatom robili tak nebudu (potapanie atd...) , chodili sme aj do zvolena na plavecke jaslicky ale tam to islo hrozne rychlo a instruktorka uz na druhej hodine deti potapala 😠 v alve mi vadi jedine to, ze kym sa potrebujes osprchovat, obliect nemas si okrem lehatka kam to dieta polozit ...

mirka8429
20. feb 2008

ahojte baby ako sa dnes mate?dufam ze lepsie ako ja...uz sa neda nijako ani lezat vsetko ma boliii aj panvove kosti jooj

kuko7
20. feb 2008

Ahojte babulky ste tu niektora? 🙂 No poviem Vam dnes som sa vobec necitila ako tehula, neviem, ale robila som tolko veciiii a niekedy som si ani neuvedolmila, ze o chvilu rodiiiim 😀 no proste sranda....bolo mi naozaj dobre, ale to je asi tym, ze bolo krasne pocasie a bolo mi fajn....aj ked som sa dva krat riadne vytocila, ale to rychlo preslo a bolo fajn 🙂

A inak babulky viete, ze sa uz veeeeeeeeelmi tesim na to nase drobatenko? 😅 😀 😀 😀 😵

weroni
20. feb 2008

kuko: no fakt ved ty to mas uz za par 😀

luluka
21. feb 2008

ahojte baby, ja som sem niekedy zvykla písať... ak sa na mňa ešte pamätáte... vy ste tu už všetky tehu?? 😉

pipi1211
autor
21. feb 2008

dobre ranko mamulky 🙂

kuko7
21. feb 2008

dobreeee ranecko 😀

sisstin
21. feb 2008

čus baby...tak my už od včerejška papáme kaši 😉

ted jsem tu měla MP..a ani mě kůn zrovna nějak nebaví v poslední době 😕 abych dovysvětlila to minulý..jste to špatně pochopily nebo já jsem to blbě napsala 😉 nemám nic proti kojení, mně vadí používání prsou jak uspávacího prostředku atd, 😉 a samozřejmě, že se dítku musíme věnovat...ale já jsem ráda, že nemusim furt..že si chvíle pohraje sám 😉 to je celý 😉

pipi: super jsi to napsala..ale já bych nekojila, ani kdybych mohla..pro mě to prostě není stejně jako u flow..mám k tomu strašnej blok 😉

jinak už sem asi moc chodit nebudu...jste super, ale já jsem na jiný vlně..nějak si s váma nemám, co říct 😕 ...páč vy jste všechny silně rodinné typy..a na mě to nějak nejni 😉

tak se tu mějte hezky..občas nakouknu 😀 😀 😀 😀

a pohladte broučky 😝

weroni
21. feb 2008

caute zienky ja som zase bola dnes plavat jaka parada 🙂
ako sa mate? co drobciatka? 🙂

siss: ale ved to je predsa normalne ze kazdy sme iny a kazdy ma iny pohlad na zivot a veci vobec ... myslim si ze vsetky co sme tu to respektujeme a mozno nesuhlasime s tvojimi nazormi alebo si myslime nieco ine, teda aspon ked vravim za seba tak ja to aj tak berem - ved mas predsa uplne pravo na svoj nazor, tak ako mozno ty nechapes ako sa my mozeme na niektore veci pozerat tak ako sa pozerame, to je normalka podla mna 😕 ved o com by bol svet keby sme mali vsetci uplne rovnake nazory a bavili by nas rovnake veci? 😉 100 ludi - 100 chuti no nie? 🙂
mne osobne vobec nevadia tvoje nazory aj ked napr. s tym ze kojenie sa ti zda uchylne si ma pobavila 😉 😀 😀 😀 ale v dobrom samozrejme to myslim 🙂

sisstin
22. feb 2008

weroni: no dík, žes to napsala veřejně 😲 🤐 😅 ted mě upálej 😅 😅 😅 😅 😅 mně to nepřijde úchylný u ostatních..ale u mě jo..prostě já k tomu mám odpor..šílenej 🤐 ale u ostatních je mi to fuk..páč všichni ostatní to berou jako přirozenou věc..já prostě ne 😎

weroni
22. feb 2008

siss: jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😅 🤐 🤐 🤐 ja som myslela ze si to pisala sem 😅 🤐 🤐 🤐 no sorry 😅 🤐 🤐 🤐 🤐
ale aj tak ta mam rada 🙂 fakt sa nehnevaj 😅

sisstin
22. feb 2008

weroni: ne..na koně bych si to napsat nedovolila 😅 😅 😅 😅 😅 😅

weroni
22. feb 2008

siss: ja som trubka, sorrac 😅 nehnevas? 😉

sisstin
22. feb 2008

weroni: no co mám dělat 😔 😅 😅 😅 😅 😅 😅

sisstin
22. feb 2008

weroni: jinak MP mě furt lanaří, at jdeme do Seredi 😲 😖 jako na návštěvu 😠

sisstin
22. feb 2008

weroni: jinak jsem na icq 😉 sem moc psát nechci..v těhu to tu bylo moc fajn..tak jsem myslela, že když jsou holky mladý, že to rodičovství budou brát trošku jinak..ale bohužel to není o věku..ale o povaze 😀 😀 😀 mě o tom, že malej udělal tohle a tohle bavit nebaví 😕 ani sem psát, jak ho moc miluju 100x za den 😝

holky jsou moc fajn, ale já jsem prostě fakt dost jinde 😕

weroni
22. feb 2008

siss: ja to chapem ved som ti pisala ze je normalne ze kazdy sme inym smerom 🙂 na icq zbehnem ale asi az zajtra lebo teraz letim - o 9:00 ucim a potom idem na dve skusky 🙄 😅 tak zatial pa - potom na icq 🙂

flow111
22. feb 2008

cus holky 😉 siss ty uchyl 😀 ale robim si srandu 😅 idem dnes pozriet na nejake auto chcem kupit nove no neviem, ci mi daju leasing, bojim, ale potrebujem nove lebo to co mame tak ma z a chvilu zruinuje, furt tam nieco treba opravit... ho predam alebo podarujem len nech sa ho zbavim 😅

weroni ja s tebou suhlasim, ze kolko ludi- tolko chuti... len bohuzial, niekedy sa iny dost vymikaju ramcu vacsiny a potom su v dost velkej miere kritizovani... 😉 tak preto sa niekedy neoplati povedat nieco, co by poburilo vacsinu...

tinni
22. feb 2008

ahojte, ste tu niekto? 😕