Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

weroni
8. nov 2007

flow - no co chces - zabijes dve muchy jednou ranou - upraces a zaroven uspis drobca 😀 😀

sisstin
9. nov 2007

my furt jen prdy a řev..a včera nešel net 😔

flow111
9. nov 2007

siss to je teda pech ked stale len placka 😖 my mame tiez nejaky divny den rano spustil taky rev, ze som sa az zlakla 😅

sisstin
9. nov 2007

flow: kdyby aspon spal chvíli 😒

tinni
9. nov 2007

baby, klud, uz to bude len lepsie, najhorsie su tie prve mesiace,ale ked uz babo bude vnimat a vediet sa hrat, tak to bude super a zabava aj pre vas 😉

sisstin
9. nov 2007

tinni: na to už se těším, až mě bude trošku vnímat a něco dělat 🙂

hedunecka
9. nov 2007

juuuj no tak to ja uz sa tesim ze ju mam..a je taka culsia vsetko obzera, zaujima ju.. 🙂

sisstin
9. nov 2007

hedu: co kakání? Petko kaká dobře..ale ty prdy...mě asi omejou už 🙄

tinni
9. nov 2007

sa budes potom len smiat, ako take male deti vymyslaju 😀 aa ake hovadiny robia... napriklad Beccuska sa naucila naschval kaslat a ked si ju nikto nevsima, tak zacne kaslat a my musime kaslat s nou... ja som normalne nechapala...

hedunecka
9. nov 2007

tinni 😀 😀 mala a uz jaka prefikana 😀 😀

siss no uz jej to ide 2dni ale este jej musim pomahat ale zacala som pit feniklovy a uz sa obcas aj sama vykaka 🙂 tak som rada ze nam to pomalicky ide 😉

sisstin
9. nov 2007

hedu: já mu dávám fenykláč taky...od Hippu..ale hned ho vyčurá 😅 a dneska mně do obličeje 😝

tinni: 😅 😅 😅 😅 😅 😅

tinni
9. nov 2007

no ona to robi uz 2 mesiace... ako sa ma Heidinka malicka? Je krasna 😵

flow111
9. nov 2007

siss mne to moj maly robi skoro stale 😅 😅 aj vcera a nielen to on este aj zatlacil a uz to bolo na zemi...ved mamka nech prace aby sa nenudila 😅

hedunecka
9. nov 2007

siss no tak to mam jedinu vyhodu ze tak vysoko nedocura 😀 mne zakazali jej davat caje kedze ju kojim a povedali ze ix mam pit ja ze tak sa to dobre dostane do mliecka a ma to pri kazdom papani 😉

tinni dakujeme rastieme rastieme..pred xvilou som vam tu zozierala nervy ze aj ja uz chcem mat heidinku na svete a uz je aka velka..rastie jak z vody som zvedava kolko uz vazi 😕 😅

sisstin
9. nov 2007

ach jo baby 😅 😅 😅 už aby přijel MP zase...jinak jsem si koupila nové kalhoty...36 velikost 😀

gerda
9. nov 2007

ahojte....neviete mi poradit ci sa moze nieco stat malemu ak som sa popalila na bruchu...bojim sa ci mu nieco nebude 😢

hedunecka
9. nov 2007

no ja ked heidinku vyzleciem tak sa mi vzdy pocika a mame stastie ze nemame pipika 😀 😀

gerda ja myslim ze nie..to su hluposti aj to co sa hovori ked sa zlaknes a xytis sa za niektoru cast tela ze babo bude mat potom problem to by musela byt heidinka jeden velky problem ako som sa ja hrozne lakala a hlavne ked mojho psa napadol vlcak a ja som ho v tom adrenaline zobrala na ruku a to uz mal 25kilov a ja som bola v 34tt tehotka

sisstin
9. nov 2007

gerda: to by sis musela propálit do břicha díru 😉

hedu: malá je krásná...my furt nosíme oblečky velikost 50 😅

tinni
9. nov 2007

gerda, jedine ak si sa velmi popalila, ze tam mas normalnu spaleninu, tak vraj babo moze mat na pokozke tiez flak, ale to by sa muselo dostat velmi hlboko, ale vraj sa aj take stava... ale klud, urcite tam nemas nejaku spaleninu, ze by si musela ist k dr. 😉

hedunecka
9. nov 2007

siss cooo? 😕 no my uz 62 a to uz su jej niektore kratke..ani nie na sirku jak na dlzku je jej vsetko male..rukavy jej musim vzdy zhrnut ale to asi preto lebo musi mat tu plenisko medzi nohami a to jej dost pretahuje tie veci..som ju vcera merala a uz ma 60cm

flow111
9. nov 2007

nam je 56 tak akurat 😀 tiez rastieme ako z vody 😀

gerda
9. nov 2007

no mam to popalenie asi tak vo velkosti vacsieho gombika ale len take povrchove ale jazva mi asi otane...dufam ze malemu nebude nic....dakujem holky ste zlate

sisstin
9. nov 2007

hedu: teď mám 3350...když šel z porodky, tak měl 2800...ale furt mu ta 50 je 😕 😅

hedunecka
9. nov 2007

a aky je velky??no ja by som tiez pouzivala 56 len tie su nam uz kratke na sirku su akurat..

flow111
9. nov 2007

😕 😕 kukuk 😅 pridala som par fotiek 😀

sisstin
9. nov 2007

hedu: měl 49 cm při narození a v poradně ho jenom váží..ale neměří na dýlku..tak nevim 😕

flow: jdu juk 😀

sisstin
9. nov 2007

flow: počkej...vy máte Petra a ne Petera 😅 😅 😅 😅 😅

flow111
9. nov 2007

siss v porodke to poplietli, je Peter a nie Petr 😀

hedunecka
9. nov 2007

🙂 flooow kraaaaaaaasne 😵

siss no ja som ju vcera len tak pravitkom merala 😀 😀 ani nas nemeraju na poradni

sisstin
9. nov 2007

flow: ale máš to jinak všude dobře? 😕