Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
10. nov 2007

vik: já taky chtěla holčičku..a je to kluk..zvykneš si hned 😉 a chlapečci milujou maminku 😝

vikvik
10. nov 2007

no dyk, tim se jako uklidnuju 🙂 padz drahous furt rika, ze to bude tatinkova holcicka a ja zarlim a vracim uder tim, ze to bude mamincin chlapecek 🙂 jen nevim nevim jak mu bude zachazet s pindikem kdyz s tim nemam vlastni zkusenosti 🙂

sisstin
10. nov 2007

vik: ono se s tím do roka prej nic dělat nemá 😉 😕 ale když jsem ho čistila ubrouskama..tak mu ta předkožka šla stáhnout sama od sebe 😉

weroni
10. nov 2007

no z Ba je to dost, cca 1,5 hod - max 2 - podla toho akou cestou ides
pockaj a on byva v seredi ci v blave?

vikvik
10. nov 2007

jezis ani mi to nerikej, ja uz se desim ted! akorat dneska mi prave psala kamaradka, co ma kluka neco o pretahovani predkozku a mne behal mraz po zadech! to bude asi delat tatinek! 🙂

sisstin
10. nov 2007

weroni: on je furt v práci v Ba..24 hodin denně..do Seredi jezdí na jednu noc v týdnu..když vůbec dorazí 😒

weroni
10. nov 2007

siss: a kde potom prespáva cez týzden?

sisstin
10. nov 2007

weroni: on je v práci víš..ve dne´, v noci..když má denní v NBS..tak má noční na Greslingovej..a když má noční v NBS..tak přes den dělá závlahy 😒

weroni
10. nov 2007

pocuj sak sa ti scvokne siss z tolkej roboty 😅 😕 😅 takze on vlastne spi v praci, dobre som to pochopila? 😕

sisstin
10. nov 2007

weroni:jj..v NBS může tak 3 hodiny..a v tý budově taky..záleží, jak dlouho tam jsou ty lidi z kanceláří 😉

weroni
10. nov 2007

siss: no teda ale fakt neviem ze ako dlho takto vydrzi a ma vobec volno?

sisstin
10. nov 2007

weroni: no to volno je tady 😉 se mnou 😉 ale to jsou ani ne dva dny za 14 dní i více 😕 😒

weroni
10. nov 2007

sisstin: aj tak mi to nejde do hlavy sak to neni robot predsa... takze ked sa to vezme z toho oficialneho pohladu tak on vlastne "nespi" vobec za 24 hodin? 😕 proste cez den ho eviduju tam a v noci zas inde?????????? jejda az ma zamrazilo ze by som nemohla spavat 😖

sisstin
10. nov 2007

weroni: 😒 já taky nechápu, jak to vydrží 😒 však on dojde sem..a spí třeba 8 hodin..a chrápe jak prase 😔 😅 😅 😅 ale minule se celou noc staral o malýho..a to už jsem myslela, že ho klepne pepka 🙄

vikvik
10. nov 2007

sisstin to je drsny :( proc to dela?

weroni
10. nov 2007

siss: no len vam drzim palce, ale mala by si ho upozornit ze dlhodoby nedostatok spanku moze vela veci pokaslat... na zdravi 😒 aby to nelutoval neskor, ja viem, ze ked clovek dobre zarobi tak si povie ze to stoji za to ale podla mna to za to nestoji - hlavne z dlhodobeho hladiska - ono sa to urcity cas da zvladnut ale podla mna nie dlho 😒

sisstin
10. nov 2007

vikvik: to je na dlouho.. 😉 😒 prostě živí spoustu lidí..a to stojí peníze 😒

sisstin
10. nov 2007

weroni: on to nedělá, že ho to baví..ale že musí 😉 😒

weroni
10. nov 2007

siss: ja viem len som z toho taka vyburana ze sa obavam aby ho fakt nekleplo ... no ale snad ked uz budete spolu byvat sa ukludni 😀

sisstin
10. nov 2007

weroni: no to právě nevim..to bude furt stejný 😕

weroni
10. nov 2007

siss: mozno nie 🙂 musis verit 🙂 syncek ho bude potrebovat tak urcite bude chciet s vami travit viac casu 🙂
siss, no ja si idem troska lahnut, uvidime sa zajtra 🙂
papa 🙂

sisstin
10. nov 2007

weroni: pá kočko 😉 🙂

vikvik
10. nov 2007

to je fakt silene, se strha.
a ty jsi dobra, ze to zvladas vsechno sama!

sisstin
10. nov 2007

vikvik: já mám super rodiče... 😉 sama bych to určitě nezvládla 😉

sisstin
10. nov 2007

vik: jinak ta předkožka..to nic není..to je stejný jak u tvýho chlapa 😅 😅 😅 😅 akorát musíš jemně 😅

vikvik
10. nov 2007

siss ale u myho chlapa si nepripadam jako uchyl 🙂
ja mam mamku pochopitelne daleko, takze budu zavisla na svagrovych a tchyni (ktera mi prijde lehce dementni uz) a je super, ze Andys ma narok na 14dni volna, tak aspon ty prvni tydny s nama zustane pekne doma a vyzere si to tez 🙂

sisstin
10. nov 2007

vikvik: to není, že mu ho chytíš..a jedeš 😅 😅 😅 to jen jemně zkusíš, jestli to jde 😉 taky mi to přišlo v těhu blbý...ale pak to bereš jinak 😉

ta pomoc je potřeba..první den doma jsem byla na prášky..celou noc ho měla mamka, páč já jsem se musela vyspat..byla jsem oteklá jak dýně z nedostatku spánku 😉

vikvik
10. nov 2007

no moje mama se chystala, ze prileti hned po porodu, ale ja mam strach, ze bych ji v poporodni depresi zabila 🙂 nekdy je totiz k nevydrzeni! takze jsme se nakonec domluvily, ze prileti az kdyz bude Andy zpatky v praci a budeme aspon trochu usazeni a budeme mit uz nejakou zajetou rutinu.

mno, tak snad je to ta holcicka a prekozku resit tentokrat nebudu! 🙂
akorat mi ted v brise zacala vibrovat, by me zajimalo, co se ji zas nelibi

sisstin
10. nov 2007

vik: už kope..mě začal až někdy po 20tt 😉

bihan
10. nov 2007

vikvik, tak ty si v Škótsku? čo blbneš? veď tam je Čechov a Slovákov ako nasr.. tých 😅 Strávila som minulé leto 4 mesiace na zámku blízko Dundee a robili tam okrem mňa 3 poliaci, jeden dvaja Češi a jeden Slovák, takže sa mi za rodným jazykom ani nestihlo cnieť 😉

No a ja som strašne rada, že mača o pôrode neprilete, lebo by to asi tiež skončilo vraždou 😅