Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

weroni
17. nov 2007

bihan: no tuším si to fakt budem značiť lebo ktovie čo príde 🙂
no vo štvrtok sme došli z Blavy a ja som tak neskutočnú chuť na hranolky dostala že som obehala celý Senec až nakoniec keď nikde nemali tak som vbehla do reštiky že či mi neurobia jedny hranolky s kečupom 😅 sa na mňa usmiala tá čašníčka že jasné 🙂

bihan
17. nov 2007

teeeda.. som si až teraz všimla, že sme mali svadbu v jeden deň 😀
Bežím, Sára sa prebrala 😝

tinni
17. nov 2007

ahojte 🙂

weroni
17. nov 2007

bihan ty si trdielko sak sme kibicovali na mojasvadba 😀 😀 😀 😅 😉
tak pa zatial 🙂

zuzana_t
17. nov 2007

caute 🙂

weroni
17. nov 2007

cau zuzi - nieco nove? 🙂

roxy
17. nov 2007

ahojte kocky nevem ci si na mna pametate ale to je v podstate jedno 🙂)) len tolkosom chcela že tinni dnes som ta stretla v auparku aj z malinkou aj z pritelom 🙂)) musim povedat že v skutočnosti vyzeras este lepsie ako na fotkax v albe 🙂 a malinka bola taka krasna 🙂) tak sa majte pekne mlade maminky...mozno uz aj ja o nedlho k vam zapadnem 🙂

zuzana_t
18. nov 2007

ahojte,co sa tu stalo? preco tu uz nepisete baby? ☹

karkulka55
18. nov 2007

Ahoj zuzkaaa 😀
ako sa mas?? som ta tu nevidela sto rokov 😅 ako pokracujete 😕

zuzana_t
18. nov 2007

no, snazime sa , ale asi mam teraz nejaky zapal, tak sme museli prestat? ako sa mas ty? ako dopadol sud?

karkulka55
18. nov 2007

tak ked sa preliecis tak to by bol uz cert dlzen aby si nebolo tehotna 😉
sud?? aky sud? nepomylila si sa 😕 😅

zuzana_t
18. nov 2007

ja naozaj neviem, ale myslim, ze ty si pisala,nie? 😕

pipi1211
autor
18. nov 2007

ahojte babule ako sa mate? 😉

zuzana_t
18. nov 2007

bozeeeee, ved to bola sweeeeeet, prepac karkuuuuuuul ☹

zuzana_t
18. nov 2007

ahoooooooj pipiiiiiiiiiiiiiiii

karkulka55
18. nov 2007

😅 😀 nevadiii zuzka

ahoj pipiii 🙂

zuzana_t
18. nov 2007

musim vaaaaaas opustiiit,ideme kukat film, ale pridem esteeeeeeeeeeeeee

karkulka55
18. nov 2007

a aky film??

pipi1211
autor
18. nov 2007

co mate nove?

karkulka55
18. nov 2007

nic take vzrusujuce 😎 co by stalo za rec, klasicne...ty sa pochvval...monicka uz lozi?? 😅

pipi1211
autor
18. nov 2007

no my uz krasne haame a zaciname liezt po styroch je to moja mala sikovnica 😀 😀 😀 😀 😀

bibba
18. nov 2007

ahojte ja mam zasa mensi problem. raz som vam tu pisala ze som bola s priatelom a potom som si myslela ze som tehotna ale dostala som kramy presne na den a to bolo pred dvoma tyzdnami a dnes som mala taky hnedy vytok s troskou krvi ale nie je toho vela neviete co to moze byt?

karkulka55
18. nov 2007

pipi: 😵 zachvilku uz aj bezkat bude ked bude takto pokracovat 😀 ale haluz, pred nedavanom si cakala a cakala kedy sa narodi

bibba: to fakt netusim co to moze byt...mne sa to tiez stavalo, ale mne hapruje cyklus...jedine kto ti da odpoved je lekar.

pipi1211
autor
18. nov 2007

no ved ani mi nehovor strasne rychlo to ubehlo ☹ prijala by som kludne aj dalsie mimi tak keby som bola buduci rok tehu ale neda sa ☹ ☹ ☹ ☹ nie su kornuky ☹ ☹ ☹ ☹

karkulka55
18. nov 2007

ach jo pipi, tie korunky su vecny problem....ale zas to treba brat aj z tej stranky ze si momo aspon poriadne uzijes 😉

pipi1211
autor
18. nov 2007

no to teda hej a potom si opat vychutnam to dalsie mimi 😀 😀 😀 😀 😀

dzej
18. nov 2007

ahojky holky, jak to dneska jde? To je zima, co?? ☹

weroni
18. nov 2007

ahoj dzej 🙂

dzej
18. nov 2007

ahoj weroni, jak se vede? Už mám balon 🙂

weroni
18. nov 2007

dzej no super 🙂 no ja mam balonik len vecer ked som najedena za cely den 😀 ale ked to chcem objektivne zhodnotit rano nalacno po velkej potrebe 😉 😀 tak veru len taka mala vypuklinka pod pupkom 😅
za dva tyzdne nas caka druhy utz 🙂 sa tesiiiime 🙂 a ja sa uz neviem dockat povianocnych vypredajov kedy som si povedala ze zacnem kupovat vybavicku 🙂
inac as ako mas? citis sa dobre? ja vkuse spim ked mozem 😵