Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

weroni
28. dec 2007

dzej: ahojky 🙂
pozeram ze vase babo bude mat spolubyvajuceho v postielke 😀

zoffka
28. dec 2007

ahoj tucnaci 😉 ja som este oproti vam nic, ale snad sa bude darit a dostanem sa az k 40tt... chcela by som vediet kedy ste povedali rodicom, ze cakate mimco...

weroni
28. dec 2007

zofi: cauko 🙂
nuz ja som strasne spontanny clovek - ja v tom momente jak som si spravila test som v slzach stastia sadla za volant a letela som za drahym 18 km mu to ukazat 🙂 po ceste naspät od neho do prace som sa zastavila u nasich a hned som im to musela povedat 🙂 a to som este pocas cesty stihla obvolat polovicu rodiny 😀 keby ma policajti zastavili, fuuuuuuuha 😀 neviem si predstavit ze by som cakala - a to som si dopredu planovala ze ked otehotniem tak to tak pekne s chladnou hlavou "symbolicky" dam najavo ze drahemu polozim malicke ponozticky s testikom na vankus alebo tak 😀 no velmi rychlo som vtedy zabudla na tie plany 😉 🙂 som bola stastna jak blcha, nevydrzala by som to nepovedat 🙂
este aj svokrovi som musela ja zavolat, chudak manzel to stihol povedat par kamaratom - u ostatnych som ho predbehla 🙂
ty si im to kedy povedala?

zoffka
28. dec 2007

jeej, to sa mi paci 😀
keby som hned po teste mala ist k manzelikovi, tak by som musela prejst 245km 😉 , tak som pockala do vecera, kym sme sa stretli...
okrem manzela to nikto nevie 🤐 dost sa bojim toho, ze by sa nieco stalo a potom by som vsetkym musela vysvetlovat, ze to nevyslo... som trochu negativista, ale len trochu 😉

miskabb
28. dec 2007

ahojte kočky, tak ako sa máte?

zoffka
28. dec 2007

celkom sa da... kolko mas rokov? na tej fotke vyzeras strasne mladucko 😎

miskabb
28. dec 2007

zoffka ahoj, no ja mám 19 🙂

zoffka
28. dec 2007

hm, taka mladucka chces babatko???

miskabb
28. dec 2007

no áno, s priateľom chceme veľmi 😵

weroni
28. dec 2007

zofka: ja ti rozumiem - ono je rozumne pockat aspon kym prejde prvy trimester, vela kamosiek to tak robi ale ja by som nevydrzala 🙂
miska: ahojcek 🙂

zoffka
28. dec 2007

nechapem ako som to vydrzala, ale hovorila som si, ze s tym pockam. lenze som si to hovorila, aj pred svatbou a jasne, ze som nevydrzala. tak prekvapujem sama seba 😉 asi mam v bruchu tajnostkara 🙂

tinni
29. dec 2007

ahhhojte 🙂

sisstin
29. dec 2007

čau holky..nějak mě ted neba chodit na net..takže si užijte krásný Silvestr..já ho budu mít poprvé s Mp po těch letech 😵

pipi1211
autor
29. dec 2007

caute baby 🙂 no uz akosi nestiham chodit na tohto nasho kona 😅 ked si spomeniem ze minuly rok som tu bola 24hodin denne tak mi je do smiechu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cukruska1920
29. dec 2007

ahojte...pisem sem lebo vy mi urcite budete vediet poradit...pred 2 dnami som si robila tehu test a tu druhu ciarku som mala taku slabu ako len taky tienik....moze to byt alebo som mala len halucinacie......

tinni
29. dec 2007

halo-halo, kde steeeeeeeeeeeee?

sisstin
29. dec 2007

tinni:tuuuu 😝

tinni
29. dec 2007

cau siss, ako sa mate? 🙂

sisstin
29. dec 2007

tinni: tak nic moc..tygr má virážku a já 15.den MS 😠

tinni
29. dec 2007

siss, ja dnes prvy 😒 a strasne bolesti... ja vzdy hovorim, ze pre mna su prve dva dni ms horsie ako porod 😅 a to myslim uplne vazne 🙄

sisstin
29. dec 2007

tinni: mě zas nebolí břicho od porodu vůbec 😵 a snad to dělá to první platíčko HA..a pak už to bude v poho 😕

zuzana_t
29. dec 2007

cauteeeeeeeeeeeee 😉

tinni
29. dec 2007

no jasne, to sa nejak ustali 😉
ja nemam ziadnu HA 😅

sisstin
29. dec 2007

tinni: ty ses nepoučila? 😅 😅 😅 😅 Já teda už na celej život 😅 😅

zuzi: ahoj 🙂

tinni
29. dec 2007

no mne HA robi dost problemy, tak radsej bez 😅 vsak teraz uz davame vacsi pozor, my sme vtedy vedeli, ze nam uslo, a sme to nechali na nahodu 😅

sisstin
29. dec 2007

tinni: já se těšim, že snad konečně budu mít krásnou plet po tý HA 😕

zuzana_t
29. dec 2007

u mna je to jedno, ci HAK alebo nie, stale vyrazky 😒

sisstin
29. dec 2007

zuzi: a jakou máš? Já mám jeanine...a ta je přímo na plet..ale je teda dražší 😕 zkus tuhle nebo yadine 😉

zuzana_t
29. dec 2007

no ja ale nechcem teraz HAK 😀 😀 😀

sisstin
29. dec 2007

zuzi: a joooo 😅 mně se to zlepšilo v těhu 😉