Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

pipi1211
autor
3. jan 2008

no to je sranda co si sa neprihovorila? ☹ to som bola s babami tu z konika 😀 😀 😀 😀

ivka22
3. jan 2008

Ja som si aj myslela, ale bola som s manzelom a sli sme len na otocku..takze akosi ani nebol cas... 😒
Vsak mozno nabuduce...
Mala ti uz riadne vyrastla 🙂 princezna...

pipi1211
autor
3. jan 2008

no uz je to velky clovek 😀 😀 😀 😀 😀 stale by len chodila a chodila 😅 😀 😀 😀

ivka22
3. jan 2008

vsak to je super....sikulka je 🙂
Chodievate casto do Avionu? byvas niekde v Ruzinove?

pipi1211
autor
3. jan 2008

no ked ideme s babami von tak chodime do avionu lebo to je najlepsie prisposobene mamickam s detmi.... ja byvam vo vrakuni ale na posni a ostredkoch som pomerne casto 😀 😀 😀 😀 a odkial si ty?

ivka22
3. jan 2008

Byvame tiez v Ruzinove, blizko Strkovca...Axton...
Na Ostredkoch mam svokrovcov... 🙂
Ano, ten Avion je celkom dobre rieseny, este ze to...hoci niekedy je tam milion ludi a to ja zase nemusim...
Vsak az by ste opat riesili nejake stretko alebo nieco, tak dajte vediet, rada sa pridam.. 🙂 budem cerpat rady uz od skusenejsich maminiek 🙂

pipi1211
autor
3. jan 2008

posli mi tvoje cisielkocez IP a ja ti cinkenm ked pojdeme 😀 😀 😀 😀 😀

ivka22
3. jan 2008

Poslala som 🙂

pipi1211
autor
3. jan 2008

jj mam idem ja hajuskat bo som unavena tak sa maj pekne zatial papa 😵

tinni
4. jan 2008

dobre ranko 🙂

pipi1211
autor
4. jan 2008

dobre ranko baby 🙂 tinni a kedy planujete ist?A kam?

tinni
4. jan 2008

ja neviem, to ma len tak napadlo, ze jej napisem, ci by nesla... no vidim, ze ty si si tu s nou vecer pisala, ja som myslela tuto ivku 🙂 mohli by sme ist aj do Avionu, tam sa da s detickami pekne zahrat...

tinni
4. jan 2008

pipi, si tu? 😕

pipi1211
autor
4. jan 2008

no uvidim lebo mi volala kamoska ze chce ist s nami niekam si hacat tak este neviem...

tinni
4. jan 2008

tak sa ozvi potom co najskor, aby som vedela

ivka22
4. jan 2008

Ahojki baby,
prave citam, ze dohadujete nejake stretko 🙂
No ja dnes mam velke pripravy...vecer mame velku rodinnu navstevu, dokonca este aj moja babka z vychodu si pride pozriet pravnuca 🙂
Dala som aspon spravit studene oblozene misy, aby som sa s tym nemusela babrat doma.. a idem spravit este nejaky kolacik...lebo vcera som skusala novy recept od svagriny a akosi mi zabudla povedat, ze tam ide aj pohar hladkej muky...a ja ze co sa to nevie upiect...len skoda tej cokolady...dala som tam 1/2kg cokolady...vsak snad nabuduce 😉
A vy sa co dnes chystate?

weroni
4. jan 2008

caute baby,
pozeram ze ste tu Ruzinovcanky 🙂 ja som tam byvala od jedneho roka do mojich 15-tich, potom sme sa prestahovali do Senca, byvali sme hned pri Strkoveckom jazere - na Komarnickej 🙂

inac, ako sa mate? ja som bola vcera na poradni, pocula som tlkot srdiecka nasho drobceka a za dva tyzdne idem na morfologicky utz 🙂

dzej
4. jan 2008

ahoj holky 😀 jůůů čokoládovej koláč bych si dala 😀 já jsem včera dělala tiramisu, takovou chut jsem měla ale nemohla jsem si nakonec dát, protože jsou tam syrová vajíčka ☹
weroni už jsi zdravá?

weroni
4. jan 2008

dzej: cauko 🙂
chvalabohu uz som zdrava, dufam ze uz nic dalsie nepride - vybrala som antibiotika Zinnat na tu hnisavu anginu a uz aj ten zvysny kasel presiel takze fajn 🙂
teda od novembra sme si toho uzili az az, snad novy rok bude lepsejsi
a ty ako? vsetko v poho? 🙂

dzej
4. jan 2008

weroni tak to je fajn. A co mimi, už cítíš jak kope? Já jsem to v tvým období už jemně cítila. Já jsem dneska strašně unavená a bolí mě břicho, tak radši ležím u televize a odpočívám. Jinak kromě zad a žáhy jsem v pohodě. Jo, jinak do nového roku zdravíčko a štěstíčko přejeme 🙂

weroni
4. jan 2008

dzej: sak práve to je to, čo ma trocha privádza do rozpakov - pred vyše týždňom som mala taký pocit akoby som dostala znútra taký slabý šťuchanec, bola som presvedčená že je to drobec lebo takto som nikdy necítila ani črevá ani žalúdok ani nič, proste, bolo to niečo úplne nové, lenže sa to odvtedy nezopakovalo tak teraz začínam pochybovať 😖
no uvidíme čo príde, možno keď začne "pracovať naplno" tak to budem vedieť posúdiť či to už mohlo byť drobča alebo nejak "zle pochopený pochod čriev"?? 😖 😅 🙂

dzej: napodobne ináč s tým zdravíčkom, pretože po tomto divokom decembri si už nič iné ani neželám a taktiež aj ostatným prajem 🙂

dzej: to brucho ťa bolí už kvôli tomu, že drobčiatko ti tlačí na vnútornosti? jejda, to si neviem predstaviť ten pocit 🙂 ale teším sa naň 🙂
a na chrbát cvicíš? a čo balón? si spokojná alebo na mňa nadávaš že som ti zle poradila? 😀

tinni
5. jan 2008

halo-halo 🙂

dzej
5. jan 2008

ahojky 😀
weroni, ano břicho mě bolí, že malá tlačí na vnitřnosti, takže žaludek a žebra bolí. Navíc kope jak šílená, ale jsem ráda, aspoň vím, že je v pořádku. No já ty první pohyby cítila taky tak třeba 1x za 4dny a bylo to jako když mi kručí v břiše nebo lechtá a bylo to v podbříšku, pak cca v 19tt jsem to už i cítíla, když jsem si jemně položila ruku na břicho.Přítel to cítil až v 22tt přes ruku. No a teď už je to i vidět, dělají se mi na břichu boule nebo mi skáče.
Balon je super, akorát na něm nemůžu být pořád. Zítra chci jít na thajsou masáž pro těhule tak snad mi to pomůže 😀

weroni
5. jan 2008

dzej: masaz je vzdy dobra, ja teraz chodievam dvakrat do tyzdna na krcnu chrbticu ako prevencia migreny
a aj drahy ma pomasiruje takze je mi fajn 🙂

no ja sa hrozne tesim ked sam i budu robit take boule na bruchu 🙂

na thajskej masazi som bola len raz v zivote a myslela som ze ma polame ta zenska ale vysledok bol super, na to mozes ist aj ako tehu?

dzej
5. jan 2008

weroni no ona je thaiská přímo pro těhulky, tak doufám,že to bude v pohodě 😉

weroni
6. jan 2008

dzej: aha tak potom v poho 🙂 tak si to pekne uzi teda 🙂

pipi1211
autor
6. jan 2008

dobre ranko mamulky a tehulky ako sa mame? ja dnes musim vypadnut opat z bytu bo zasa tu je svokra a viete co sa nam v noci stalo? normalne nam vosla do izby ked sme sa milovali. my sme ju nepoculi lebo sme mysleli ze to prievam suchoce s dverami a to bola ona lebo sla dat nieco nabalkon skoro ma vykotilo este ze sme mali len misionara a neboli sme este rozcerteni 😅 😅 😅 😅 😅 ale chapete ani nezaklope ani nic 😒 😠 😠 😠 😠

weroni
6. jan 2008

pipi: tak to je teda fakt sila 😨 😠 😠 😠 by som ju teda niekde poslala, dufam ze manzel jej vycistil zaludok 😠
je kompletna inac takto? a co ona u vas byva pipi alebo je len na navsteve?

kuko7
6. jan 2008

Ahojte mladusky 🙂 Ako sa mate? Dlho som tu medzi vami nebola, ale mam toho vela v skole a aj teraz (teda o chvilku) sa chystam uckat 🙄
Ale inak sa mame s krpatou velmi dobre...malicka rastie ako z vody a uz citim aj to, ked sa nadychne....no je to uzasny pocit, ale najradsej by som ju uz mala pri sebe...........booozenku ako to sialene leti 😀 😀 😀

pipi: mna by asi drblo, keby toto urobila moja svokra, ale keby nas videla sa milovat, tak by asi mala komplex 😀 😀 😀 Inak milovanie s takym bruskom, je fakt sranda, zo zaciatku mi to ani tak nechutilo, ale cim je porod blizsie a blizsie, tak mi to viac a viac chutiiii 🙂 🙂 🙂 😅

weroni
6. jan 2008

kuko: aj ja by som sa uz mala kuknut do toho ucenia 😅 tento piatok styri skusky a buduci zase 😅