Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

weroni
1. mar 2008

ahoj zuzi a ty mas nieco nove? 🙂

zuzana_t
1. mar 2008

nemam, zajtra este testnem pre istotu -.... co ak mam ovu tesne pred MS? 😅 lebo my sme uz potom tesne pred tym,ako to malo prist nesnazilkovali, a teraz sme skusili .... no ale meska 2 tyzdne zajtra, takze podla mna je to zasa na injekciu ☹ ale nevadi, hormony uzivam a snad to bude lepsie 😒

weroni
1. mar 2008

zuzi teda poviem ti ze ta obdivujem ze to takto zvladas, ja som mala MS vzdy na den presne, sem-tam sa stalo ze den hore dole ale inac jak kalendar... babo prislo asi tri mesiace po tom co sme si prestali davat pozor - a to sme este nezacali vlastne tak poctivo snazilkovat kedze sme este planovali svadobnu cestu na Vianoce a az tam sme planovali take ze sviecka po milovani a tak 😀 no a vidis, mimco nas predbehlo o styri mesiace.
Tak ta fakt obdivujem ze tolko vydrzis cakat a tak ale ver ze mas moju podporu aspon takto cez pismenka 🙂 velmi vam drzim palce lebo viem ze to musi byt takze tolko sa snazit a zatial nic. Ale ono to urcite pride ked bude mat verim tomu 🙂

kuko7
1. mar 2008

Ahojte babulky, zelam vam krasny den 😉

Som rada, ze na mna tak pekne myslite 🙂

Mna uz domov pustit nechcu, jedine tak s malickou, lebo ze vraj byvam daleko (50km).....no co uz, nejaku chvilku si tu este polezim, lebo ta nasa dcerenka si v tom brusku robi co chce....no naozaj, tak najprv si myslim, ze uz uz by aj sla a potom sa rozhodne v brusku este zotrvat....ale zajtra ma budu kukat zo spodu, tak som zvedava, ci tam bude nejaka zmena 🙄 dufam, ze ano, ale pri mojom stasti budem este aj prenasat a stvrdnem tu dalsie tri tyzdne....boze ked si to predstavim, ved este tu potom budem aj s malickou pekne dlho a keby mala nahodou aj zltacku, no hotovco.....mna rovno odvezu do blazninca 😖 😖 😖

Ale aspon ze mam lap top, lebo inak by ma asi fakt svihlo 😀

zuzana_t
1. mar 2008

uz u vas fuka? lebo u nas uz ano 😒
weroni- dakujem Ti, velmi mi to pomaha, ale nastastie mam skveleho manzela, ktory stoji pri mne a veri, ze to spolu zvladneme - stale mi hovori, a ved si aspon viac uzijeme casu spolu - len my dvaja a asi ma pravdu 😅

weroni
1. mar 2008

zuzi presne ako pises - aspon to cakanie mozete vyuzit na veci ktore uz potom budu tazko mozne 😉

kuko: neboj sa, vsetko pojde pekne tak ako ma - to je supis ze tam mas laptop 🙂 si sama na izbe alebo s niekym?

kuko7
1. mar 2008

no teraz som sama, lebo je na oddeleni malo bab, ale v pondelok budu prijimat, takze asi sama nebudem 😅

weroni
1. mar 2008

kuko: inac do ktorej porodnice si isla vlastne? a odkial si? aby som mala prehlad lebo ja sa tiez chystam ist rodit do Topolcian co su od nas 77 km 😅

tinni
1. mar 2008

ahojte kocky 😉

weroni
1. mar 2008

ciao tinni 🙂

tinni
1. mar 2008

ahoj 😵 ako sa mate s babatkom? 😵

weroni
1. mar 2008

tinni: no robi vylomeniny cely den dneska 🙂 tak si to vychutnavam ako vzdy 😵 ked lezim naboku tak mam niekedy pocit ako keby sa snazilo ma roztiahnut do sirky 😀 ale je to super 🙂
a vy ako? co tvoja princezna? 🙂

tinni
1. mar 2008

vychutnavaj, vychutnavaj, aj ja som si vychutnavala kazdu chvilku tehu-krasne obdobie 😵

no malicka uz spinka, tak mam aj ja klud 😀 vcera sme boli v senci-aquaparku, tak malicka bola stastna a dnes sme sa boli hrat v Eurolande, to je take zariadenie pre deticky, takze sa vyblaznila 😀

weroni
1. mar 2008

tinni: ani nespominaj aquac, jak by som sla na tobogan 😅 😔 som tam chodievala raz za tyzden plavat pred tehu teraz som si musela najst hotelovy bazen kam skoro nikto nechodi lebo aquac je hrozne prechlorovany a je tam vela ludi...
vam sa pacilo? 🙂 treba tam ist niekedy v lete - vonku urobili teraz cez leto suprove tobogany 😀

tinni: ved ano - mas uplne pravdu s tym vychutnavanim a hlavne ked to tak rychlo leti ved ja zajtra zacinam 7-my mesiac!!! 😕 wow akoze uplne som z toho vydesena ako to leti... preto kazducky momentik vychutnavam 🙂
takze mala sa riadne vyblaznila tak sa ani nedivim ze zadrichmala rychlo 🙂

tinni
1. mar 2008

weroni, ja som tam bola vnejakom 5.mesiaci este na tobogane 😀

weroni
1. mar 2008

tinni: to fakt? 😀 no mne by muzik dal keby som sla 🙂 ved keby si hovidela ake hysaky chytal ked som isla do toho bazena: "prechladnes, podchladis maleho, ako ta poznam nevyjdes z vody kym nebudes mat modre pery" atd atd 🙄 😅 😀 nakoniec ked videl ze si aj tak nepomoze tak na tretikrat isiel so mnou 😀
aj ked priznam sa ze chvilu mi trvalo zvyknut si na 27-stupnovu vodu - darmo ked si clovek navykne na aquac tak tej teplej vode sa len tak lahko nieco nevyrovna 😀

tinni
1. mar 2008

to fakt sa tak boji? zlate 😀

weroni
1. mar 2008

tinni: to je este pohoda keby si ho pocula a videla pri milovani 😀 😀 😀 ("zlato, pozor na brusko" "zlato netlacis si brusko?" "zlato, maly je v pohode?") 😀 😀 😀 😀 😀

tinni
1. mar 2008

tak to musi byt krasny sex 😀

weroni
1. mar 2008

tinni: no rozhodne jedinecny 😀 niekedy z neho uplne nechapem... ake ma hlasky jak sa boji o toho nasho drobceka. Fakt chlapi divne prezivaju tehotenstvo 😅 tvoj nemal nejake take divne spravanie? 😀

tinni
1. mar 2008

nie 😅

weroni
1. mar 2008

tinni: tak to si mala fajn, mne s tym uz niekedy trocha lezie na nervy aj ked je zlaty ale obcas to prehana 🙂

pocuj tinni a tvoja mala si uz steboce daco take zrozumitelnejsie? alebo ma svoju tajnu rec? 😉

tinni
2. mar 2008

no, nieco jej rozumieme a nieco nie 😀 napriklad napodobnuje zvieratka-psika, macku, kravicku, ovecku, konika atd... a hovori mama a tat (akoze tata 🙂 ) tak to jej rozumieme, a zvysok este nie 😅

weroni
2. mar 2008

tinni: no o to je to carovnejsie vsak 🙂 pocky ked zacne papulovat 😀 niekedy tie decka dokazu tak chutne odvravat ze sa ides usulat a musis sa tvarit vazne aby si nestratila autoritu 😀

tinni
2. mar 2008

no ja uz teraz mam co robit, ked sa mala jeduje... ja ssa na tom smejem a potom si Beccuska mysli, ze srandujem, takze u nas autoritu zastava Riso 😀

weroni
2. mar 2008

tinni: no tak asponze niekto 😀 ja teda niekedy mam co robit pri deckach aby som nevybuchla smiechom napr. minule jeden chlapcek moc divocel tak som mu povedala nech sa ide troska upokojit do vedlajsej triedy a on skoro s placom odisiel a za chvilu dosiel ze "uz som sa ulepsil" 😀
tie detske hlasky su nadovsetko 😅

tinni
2. mar 2008

jeeej, zlatucke 😵 a ty si ucitelka? 😕

inak nasa mala zacne na nas normalne vykrikovat, ked sa jej nieco nepaci, no a ja sa na tom smejem a ona na mna krici este viac-ja viem, ze by sa to nemalo, ale sa neviem ovladnut 😀

weroni
2. mar 2008

tinni: hej aj ucim anglinu v skolkach a sukromne v rodinach 😉 ale to chodievam na 150 miest za den - vsade len oducim AJ a idem o dum dal 😀
takze tych hlasok som sa napocuvala ... 😀 milujem to na deckach tu ich uprimnost a prostorekost, kiezby sme boli vsetci taki uprimni 😀

tinni: to ti verim s tym ovladnutim ja sa tohto presne bojim pri svojom lebo niekedy su tie decka pri tom jedovani uplne na zozratie 😀

tinni
2. mar 2008

tak to mas dobru robotku-s detickami 😵 a to len v skolkach ucis?alebo aj v skolach? 😕

A ty si teraz robis pedagogicku, ked ucis deticky, alebo to mozes len tak? 😕

weroni
2. mar 2008

tinni: ja som si este popri strednej urobila statnicu z AJ - na Palisadoch na statnej jazykovke takze ta ma opravnuje ucit. A ucim iba v skolkach - vlastne ja pracujem hlavne s detickami tak do 7-mich rokov ale okrem nich ucim aj dospelych, skolakov, proste vsetky kategorie aj vekove aj vedomostne. Aj prekladam ale to sa mi moc nechce 😝 takze sa snazim co najmenej 😀
No a k tej praci s detmi - minuly rok som si zacala robit dvojrocne pomaturitne studium zamerane na predskolsku pedagogiku a vychovavatelstvo - sice len tak z konicka lebo ja som taky akcny clovek ze si furt nieco robim nejake kurzy a certifikaty a tak 😀 tak tato skola ma dost zaujala - je to v BA na Bullovej a chodim iba raz za tyzden - v piatky takze pohodicka 🙂 ale nepotrebujem ju lebo ucit mozem vdaka statnici.
No na druhej strane - teraz sme si s manzelom zalozili eserocku na tu anglinu a ktovie kedy pride taky zakon ze budem potrebovat aj tuto skolu ktoru teraz v maji vlastne koncim 🙂 takze uz to budem mat 🙂 Je to vlastne ako pedagogicke minimum 🙂
a mas pravdu - s tymi detickami je to uzasna robota ja to vlastne robim od maturity 🙂 milujem decka a pracu s nimi a anglinu tiez takze som si to skvele skombinovala 🙂 aj ked je to makacka lebo im vkuse musis vymyslat take aktivity pri ktorych sa vyblaznia a zabavia a zaroven naucia - oni sa nesmu nudit ani sediet na mieste 😅 😀 ale to je uplne na mna - ja sa vzdy vyhram s nimi 🙂