Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

weroni
25. mar 2008

dzej: fuha uz od 30teho tyzdna? tak to by som aj ja mala zacat balit 😀 jejda ja toho este tolko nemam nachystaneho... 😅
buduci tyzden sa chystam upratat podkrovie kde budeme byvat s malickym (kym sa nam bude stavat domcek 🙂 a potom operiem vecicky a ozehlim a poukladam do skriniek 🙂

dzej
25. mar 2008

weroni ahojky, stavíte domeček? no já jsem prala až minulej víkend oblečení, ale taška už byla od 30tt nachystaná...teda ne komplet. Ale teď z ní pořád něco vytahuji, takže stejně musím překontrolovat 😔 ale co, když něco zapomenu, tak taťulda doveze.... 😉

weroni
25. mar 2008

dzej: ano ideme stavat tak do dvoch mesiacov 🙂 a kym sa bude stavat tak budeme u mojej babicky - ma velky dom s obytnym podkrovim kde su dve izby a este jedna taka na ulozne priestory 🙂 akurat kupelku, wc a kuchynu budeme mat dole spolu s nou 🙂 na par mesiacov super riesenie 🙂
uz sa tesim ako to tam tam do parady buduci vikend 🙂 nabytok a tak 🙂

no ja som s pranim cakala na taketo pocasicko - aby som vecicky mohla ususit vonku na jarnom vzduchu 🙂
tesim sa na to - to je tusim prvykrat v zivote co sa tesim na zehlenie 😀

tinni
26. mar 2008

ahojte 🙂 weroni, tak to mate super, zachvilku budete mat domcek a budete krasna rodinka 😉

weroni
27. mar 2008

juj tinni uz sa na to hrozne tesim 😵 😵 😵

dzej
27. mar 2008

dobré ranko, weroni a bafíka berete s sebou k babičce?? To je super, že budete mít domeček. My pořád v paneláku a hledáme pozemek nebo chalupu někde poblíž Brna, že tam budem jezdit na víkendy, ale je všechno moc drahý ☹ s tím žehlením jak píšeš, to mě bavit nezačlo, ale začaly mě bavit nákupy, když jsme začali kupovat výbavičku, před tím jsem nákupy nesnášela 😉

weroni
27. mar 2008

dzej: hafca neberieme ☹ ten bude musiet strazit stavbu tu... 😒 aj ked mi to bude luto ale budeme ho bravat na vylety s malickym 🙂
vlastne my sme ho chceli kupit az v novom dome ale museli sme skor kvoli strazeniu vies... tuna par km od nas je jedna dedina kde byva dost ciganov a ti sem dost chodia kradnut... 😠
dokonca aj malych psov!!!

s tymi nakupmi mas uplnu pravdu - presne tak to bolo aj so mnou 😀 nakupy neznasam, najradsej by som si vsetko objednala z domu vratane rozkov a mlieka 😀 😀 😀 ale tieto detske vecicky - v tom sa clovek vyziva 😵

dzej
27. mar 2008

weroni aha, tak to bude hlídací pes...a nebudete mít strach potom jak se snesou s mimi?

weroni
27. mar 2008

dzej: no on je hlidaci ale taky ze ked ide niekto cudzi tak to hned oznami - ale az ked sa priblizi k plotu co sa mi paci 🙂 ale inac je na nom tak vidno ze potrebuje lasku, stale by sa len mojkal, labu mi podava, olizuje mi ruku, takmer vzdy sa predo mnou zvali a vsetky styri laby v lufte - akoze - hladkaj ma 😀 strasne je podareny 🙂 dokonca niekedy ked od neho odchadzam tak mi tak jemne chyti ruku do papule a nechce ma pustit 😅 velmi je zlaty 🙂 na nas - domacich je totalny mojkac ale akonahla pride niekto cudzi tak strazi 🙂 a este co ho irituje su macky 😀 minule po jednej tak vystartoval ze zlomil kovovu karabinu!!! 😅 to nam prave jeden pan vykladal tehly a ten ked do videl sa skoro potototo.... 😝 😀 😀 😀 vravel manzelovi ze "lepsie si ho uviaz" a manzel chytil tu karabinu do ruky a ukazal mu -tak to si mala vidiet tie oci 😀 😀 😀
jedine coho sa manzel obava ohladom mimi je ze ci nebude ziarlit ale on ti je taky mudry ze to podla mna pochopi 🙂 uz teraz mu rozpravam ze sme ho aj na to kupili aby on - velky maco ochranoval nasho maleho macka ktory sa zachvilu narodi 🙂 takze si myslim ze to bude pohoda 🙂 je fakt velmi inteligentny ten hafco nas... a vazne napriek tomu aky laskavy a dobracky psik to je tak ked ho tak obcas pozorujem ked ho manzel "venci" po zahrade - ked tak bezi tak vyzera hrozostrasne 😀

weroni
27. mar 2008

dzej: vas hafco bude s vasim mimcom tusim aj v jednej postielke spavat nie? 😅 podla fotiek usudzujem 😉 😀

dzej
27. mar 2008

no asi se musí dávat pozor vždycky na pesany..člověk nikdy neví 🙂 neee náš bude na svým pelíšku, on má 11let a myslím, že bude hodně žárlit, takže je radši ze začátku moc k sobě pouštět nebudu a časem se uvidí 😅

weroni
27. mar 2008

dzej: co to mate za rasu inac? to je boxer?

dzej
28. mar 2008

ahoj weroni nee to je stafordšírský terier....nebo-li zabiják největší, bojové plemeno, které bezdůvodně útočí na lidi a zvířata 😠

tinni
28. mar 2008

ahojte 🙂

pipi1211
autor
28. mar 2008

ahojcek... tinni boli ste dnes v poluse? lebo som vas tusim videla dole pri podiu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

weroni
29. mar 2008

dzej: 😀 tak to si pekne opisala toho vasho hafca 😀
my sme si boli vcera obzriet moju porodnicu (teda dufam ze o nej mozem hovorit ako o "mojej" kedze je to v Topolcanoch 😀 a sme sa dohodli - poradili mi ze ak mi odtecie plodova voda nech idem do najblizsej porodnice- takze Ruzinov a ak nie tak letime do Topolcianskej vane 🙂 strasne dufam ze mi ta vana vyjde baby...

dzej
29. mar 2008

weroni a jak to máš daleko? A co, líbilo se ti tam? Mě se na té schůzce taky líbilo, ale když jsem tam teď obden, tak už se mi to nelíbí ☹

sandrika
29. mar 2008

ahoj weroni tak verím že ti tenpôrod do vody vynde

tinni
29. mar 2008

caute kocky, zase tu nikto nie je, ked som tu ja 😠 😀

weroni
29. mar 2008

dzej: no na dialku sa ani nepytaj 😅 je to 77 km 😅 ale tak za hodinku sme tam takze by to mala byt pohoda - pokial neodtecie ta voda...

sandri: vdaka 🙂 aj ja budem verit 🙂

tinni: este si tu? 🙂

tinni
29. mar 2008

som tu 😀 ako sa mate?

weroni
29. mar 2008

tinni: no robim sto veci naraz - upratujem kuchynu po vareni, obsluhujem kamosov co makaju na dvore, k tomu stiham odbiehat ku konovi 😀
ale inac pohodicka 🙂
vy mate nieco nove?

dzej
29. mar 2008

weroni tak to zvládnete i kdyby rupla voda, mě říkali v porodnici, že pokud rupne voda, tak máme dojet za 2hoďky, pokud teda nebude nějakej problém.. 😉 ty seš teda šikula, zvládáš toho dnes hodně. Tak hezký zbytek dne 😀

roxy
29. mar 2008

weroni vidim že galantska, prip. šalská nemocnica ani neprichadzaju do uvahy....pravdu ti poviem že sa ti ani nečudujem :/

weroni
29. mar 2008

dzej: no to sa len zda ze toho vela zvladam 😀 dnes som si aj trocha pospala a az teraz idem upratat lebo drahy dnes zase skladal pocitace takze bola cela izba rozbombardovana cely den..

rox: no neviem to vysvetlit ale obe tie nemocnice su mi proti srsti 😖 aj ked v Ga dali manzela dvakrat dokopy co ho inde dokatovali lekari. No rodit by som tam neisla.
Ono urcite za to moze aj to ze ja mam uz asi styri roky vybranu tu Topolciansku nemocnicu ze ked raz budem tehu tak tam pojdem do vane 🙂 tak je to taky moj sen 🙂

tinni
31. mar 2008

dobre ranko 😉

tweety22
31. mar 2008

caves baby, tak sa po dlhom case ozyvame ... zase sme cestovali tak nebol cas napisat...

tinni, ako sa mate? vybrali ste uz tu dovcu? vcera bol krasny den, vybrali sme sa na zeleznu studnicku ale nedalo sa tam zaparkovat tak sme chceli ist do zoo ale ani tam volne miesto tak sme nakoniec isli na devin kde sme konecne vystupili z auta ale citila som sa tam ako na nejakej promenade, strasne vela ludi vsade... nemam to rada, je to pre mna vacsi stres byt medzi tolkymi ludmi ked si xcem niekte v klude oddychnut ☹

roxy
31. mar 2008

weroni do galantskej by som nesla rodiit nikdy v živote...ale v šalskej som bola (aj ked iba na menšom zakroku) a zdali sa mi všetci velmi milý...no neviem...ale tvoja alternativa sa mi tiež velmi páči, rodit do vody musi byt zaujimave...tak drzim palce nech ti to vyjde 🙂

weroni
31. mar 2008

roxy: dik velmi by som chcela nech mi ta vana vyjde.
No akurat v piatok sme sa boli pozriet v tej Topolcianskej porodnici - vyzera to tam uzasne fakt a ta ochota na to ze sme prisli o osmej vecer - super - strasne zlati ludia 🙂

No a povedali mi ze pokial by mi nahodou praskla plodova voda nech idem do najblizsej porodnice skrz mozne komplikacie - takze pokial by sa to stalo tak letime do Ruzinova ☹ drzime si vsetky prsty aj neprsty nech nepraskne nech ta vana vyjde 🙂

kuko7
1. apr 2008

Ahojteeeeeeeeeeee 🙂 Je tu niekto? 😀