Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
8. okt 2007

kuko: mě to přešlo do 12tt..a ani jednou jsem nezvracela..jen mi bylo divně 😕

kuko7
8. okt 2007

no mna to neprejde asi nikdy...ked nevraciam, tak mi je spatne a ked mi je ok, tak nieco zjem a uz vraciam 😒

sisstin
8. okt 2007

hodila jsem novou fotku 😝

kuko7
8. okt 2007

idem kuk 😉

sisstin
8. okt 2007

tak ještě jedna 😅

kuko7
8. okt 2007

no mas pekne bruseno 😀

weroni
8. okt 2007

babulky ja sa asi zblaznim - gynekologicka ma prvy volny termin az za dva tyzdne.. 😅 ale aj tak sa stale tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂

zuzana_t
8. okt 2007

cauteeeeeeeeeeeeeeee

sisstin
8. okt 2007

ahojky 😵 😵 😵 😵

weroni
8. okt 2007

brý večer 🙂

sisstin
8. okt 2007

weroni: tak to půjdeš v 8tt..to je akorát..to půjde poznat i pohmatem, že jsi těhu 😵

zuzana_t
8. okt 2007

ahoj, sis , ako sa mas? ako vyzera tvoj porod?

sisstin
8. okt 2007

zuzi: mám se fááááájn 😵

dzej
8. okt 2007

ahojky 🙂

sisstin
8. okt 2007

dzej: čau těhule 😵

weroni
8. okt 2007

sisstin - áno máš pravdu 🙂 ale aj tak som sa chcela niektoré veci spýtať - napr. či môžem pokračovať v cvikoch na chrbticu - mám skoliózu a chodila som an brušné tance- to mi veľmi pomáhalo no od svadby (pol roka) som nebola a teraz ani nemôžem - lebo sú to príliš prudké pohyby). Je tanec - brušný špeciálne pre tehotné ale nikde tu v okolí 😒

dzej
8. okt 2007

tak jak to jde Siss?? Já dělám podnikatelku...akorát nevím, jestli ji dodělám letos ☹

sisstin
8. okt 2007

weroni: to by neměl být problém...cviky na záda 😉 i na břišní můžeš..ale něco vynecháš..lektorka by ti měla poradit 😉

zuzana_t
8. okt 2007

no teda, a citis, ze to uz pride? 😕

pipi1211
autor
8. okt 2007

ahojte babule 😉 😉 😉

sisstin
8. okt 2007

zuzi: nééééééééééééééééééééééééééééééééééééé 😅 😅 😅 😅 😅

dzej: jako školuuu? 😕

dzej
8. okt 2007

Siss jo jo, já ti nestihla posledně odepsat jak ses ptala. Právě mám dělat zkoušky 16.4. ☹ prý ti porod nevyvolají v termínu, klíďo tě nechaj 14dní přenášet.

sisstin
8. okt 2007

dzej: no uvidíš..ale to je SS ne..? 😕

pipi: hoj hoj hoj 😵

pipi1211
autor
8. okt 2007

ako sa mame tehulecky?

weroni
8. okt 2007

sisstin - no vieš, ja cvičím tie cviky sama doma - takže mi nemá kto poradiť, jedine lekárka a moja obvodná je na dovolenke - jak na just - už druhý týždeň, táto gynekologička má volný termín až o 2 týždne, no a keď s nemá nič ťažké dvíhať - preto som a trocha bála či sa môžu aj tie cviky čo zapájajú brušné svaly.
Ináč sisstin - čo si myslíš o Kegelových cvikoch? Ja ich tak nepravidelne cvičievam už skoro rok no teraz zo začiatku sa troška bojím - občas ma troška pichne v brušku keď si ich idem zacvičiť - možno len zveličujem ale predsa, čo myslíš? Teraz zo začiatku...

dzej
8. okt 2007

Siss jo jo, dodělávám si školu abych mohla dělat to účto sama...

sisstin
8. okt 2007

weroni: Kegel je to stahování pánevního dna? 😕 To by ti mělo jen pomoct..jestli je to teda ono 😕

sisstin
8. okt 2007

dzej: tak na SS..maximálně si to hodíš v září..jak pipi 😉

weroni
8. okt 2007

áno je - aj ja si myslím - aj sa to pocas tehu doporučuje - ja len že či môžem hneď takto od začiatku 🙂

sisstin
8. okt 2007

weroni: já bych se toho nebála 😉 pokud nešpiníš nebo tak..tak je to v poho 😎 takový to píchání jakoby na MS je normoš, to se ti hnízdí mimi 😉