Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

pipi1211
autor
14. okt 2007

ahojte babule co mame noveho? mne dnes dosiel muzik z chaty tak uz sa tesim na vecerne "mojkanie" inak zajtra idem ku tinni strazit rebeku tak budem mat veselo mala momo a rebeka 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana_t
14. okt 2007

ahojte, nam akurat odisla navsteva, mala som tu 2mesacnu malinku, tak som sa vyhrala 😵 😵 😵

weroni
14. okt 2007

zuzi - poznam to 😀 ja som tiez od nejakych 15-tich obtazovala vsetky deti co sa objavili v mojej blizkosti 😀 no niezeby sa nieco zmenilo... 😅

jajato
14. okt 2007

baby ja sa ozaj bojim zajtrajsieho dna po 2mesiacoch opet u dr. ach jaj mam pocit ze povie nieco zle--------- ☹ 😢 bola som ja ale hlupa 😠

pipi1211
autor
14. okt 2007

jajato nic proti ale nenahnevaj sa fakt si bola hlupa ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sisstin
14. okt 2007

jajato: máš štěstí, že v dnešní době nejsou žádné testy povinné..jinak bys měla pěknej problém.. 😠

jajato
14. okt 2007

ja som si to stihla uvedomit ☹ bola som riadne blba a ked si teraz predstavim ze som navyse ktomu este aj chudsia ako som bola v 12tt tak ma ide porazit 😠 mam blby pocit ze nieco ne je ok :(

sisstin
14. okt 2007

jajato: tak zhubnout můžeš..to není tak strašný..ale prošvihla jsi všechny strašně důležité testy..který už ti udělat nemůžou 🙄 🙄 🙄

jajato
14. okt 2007

siss no to mi prislo na um az vcera☹
ja sa bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

weroni
14. okt 2007

jajato - ja som troska mimo obraz - co sa stalo?

pipi1211
autor
15. okt 2007

dobre ranko tak ja uz somu tinni tak mi drzte palce nech to tu zvladnem 😅 😀 😀 😀 😀

sisstin
15. okt 2007

pipi: čau chůůůůvo 😀 😅 😅 😅 😅

pipi1211
autor
15. okt 2007

ahojcek ako sa mame?

hedunecka
15. okt 2007

baby idemeeeeeeee na nausnicky 🙂 🙂

siss zajtra je tvoj velky den D/ale ty sa asi este nexystas vsak?/ 😀

sisstin
15. okt 2007

hedu: už tak brzo? 😲 Tady se chodí až po třetím měsíci..tak pevné nervy 😉 jinak..je mi furt tak divně..ale to už dlouho..takže nefím 😕

pipi: furt mi tvrdne břuch 🙄

hedunecka
15. okt 2007

siss tak mozno ze to uz aj pride co xvila sak uz je tvoj cas a malinky ta chce uz vidiet 😉
no ani mi nehovor zevraj ma dokina ani do vnutra nepusti ze budem muset cakat vonku kym jej to prepixnu-asi by som ju tam zabila keby som to videla 😅

mexx
16. okt 2007

Fuha, tu to nejako zmlklo... 😕

sisstin
16. okt 2007

páč nešel kůn 😅

čaute ženský 😀 😅

mexx
16. okt 2007

siss, ahoooj. 🙂 no mne tiez vcera nesiel konik, neviem co s nim bolo...
tak ako, stale to tipujes na stvrtok? 😉

sisstin
16. okt 2007

mexx: já fakt nevím..ale zatím čtvtek zůstává 😅 😅 😅

mexx
16. okt 2007

mne tusim ten konik nejako blbne aj teraz...
Siss, no to mas potom uz len dva dni... 😉 Nebude ti chybat brusko?

sisstin
16. okt 2007

jo..teď to zas blblo 😠

nebudeeeee...budu se moct oblíknout 😅 😅 😅

mexx
16. okt 2007

no jasne, zenska... 😀 /ako keby som ja nebola, hihi/...
Jaaaj, ale to potom nebudes mat tolko casu ako doteraz, ze sme ta tu mohli vidiet stale...
Ozaj, nevies ako sa ma Bihan? Som tu vcera postrehla, ze uz ma malinku...

sisstin
16. okt 2007

Bihan je asi ještě v porodce..takže nevíme..ale asi se mají fajn 😵 😵 😵 😵 😵

mexx
16. okt 2007

Jeej, to je zlate, ked si kliknem myskou na tvoju fotku, tak to ukazuje, ze dnes cakas chlapceka... 😵
No tak to pribudne dalsi maly Peter, ach jo. Niekedy mam pocit, ze kazdy treti chlap na svete sa vola Peter...

sisstin
16. okt 2007

mexx: já jich znám taky dost 😅 ale malejm miminkám už se to moc nedává 😉 😕

mexx
16. okt 2007

siss, no to jo, dnes sa davaju skor vselijake moderne mena, niekedy az nechapem... 😒
a ake mena si povodne chcela ty? ked si minule hovorila, ze peter je v podstate kompromis pred priatelovymi hroznymi navrhmi... 😀

sisstin
16. okt 2007

mex: já jsem chtěla Alexandra, Vilka nebo Maxe 😉 ale to by jako MP nerozdejchal 😅 😅 😅 😅

mexx
16. okt 2007

siss, nahodou, co sa mu nepaci, to su aj moje oblubene...akurat toho Vilka by som mozno nedala, lebo sa tak vola moj ujo, je sice super a ftipalek, ale predsa len stary clovek... 😀 a on chcel ake?
vyberali ste potom uz len chlapcekovske?

sisstin
16. okt 2007

mex: on chtěl ehm..Laco, Vlado, Palo, Peter..jiný jména pro něj neexistujou 🤐 😅 😅 😅 😅 😅