Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

mimusa4
4. feb 2009

krasul to už? ty kokso...prečo to ide tak rýchlo?
krpcek ty máš ešte dosť času!

tak tu vŕtajú, že sa nedá spať sakriš 😠

krpcek
4. feb 2009

ahojte.
mimi aj ja si hovorim, ze mam cas . . .ale predvcerom kamoska porodila o tri tyzdne skor, tak ma chytila mierna panika a uz som hladala kde mame nejaku cestovnu tasku. 😀 😀 😀 😀

od rana tu lietaju sanitky, uz isla asi piata - im pojdem prepichnut gumy do riti. ma zobudili. 😠 😠

mimusa4
4. feb 2009

že tašku 😀 , len klídek, ty sa len na ňu dívaj 😀

ahoj evit 🙂

krpcek
4. feb 2009

mimi este je v skrini, ale uz viem kde ju mam hladat v pripade nudze. 😉

mimusa4
4. feb 2009

čo máš ju už aj zbalenú? 😉

krpcek
4. feb 2009

nieeeeee. to az koncom mesiaca urobim. 😀

kedy ides na UTZ?

mimusa4
4. feb 2009

utz 10.2., pravdu povediac aj sa bojím 🤐
a ešte chodíš na prípravu-?

krpcek
4. feb 2009

neboj - vsetko bude v pohode.

chodim, ved som len zacala - aj teraz idem cvicit. 🙂

misha666
4. feb 2009

ahoj kocky..., aj ja by som sa mala poobzerat uz po nejakej taske 😀 😀 a pokupit si veci co mi treba...zatial okrem dvoch nocnych koseli na kojenie nemam nic.. a mam strasny problem kupit normalny klasicky frote zupan co je frote ajz vnutra aj z vonku...budem si ho musiet objednat z netu za 1000sk ...bo mama moja nasla v jednom obchode ale za 2000sk tha asi ne 😀 ja na tu predporodnu pripravu nechodim lebo by sa mi nechcelo trepat do KE...

krasulka jeeeeeeeeeeeej aj ja uz chcem mat 38tt a do 10 dni porodit ....sa uz neviem dockat 😀

mimus a ty sa neboj... na UTZ uvidis tri dutinky 😅 😵 😵

dicinka1
4. feb 2009

no baby,ja som vcera velmi plakala..koli kociariku..myslela som si,ze tej pani zatial bude stacit zaloha,ze sa po kocik vratime..tych 2 000 sk,ale ona to odmietla,ze chce plnu sumu,lebo si teraz kupila buginu a tiez potrebuje korunky...akokolvek som ju presviedcala..povedala ze NIE ☹ ☹ ☹ ja som jej povedala,ze za 10 dni jej dam tych zvysnych 2 000 sk...a ona ze nie,lebo kocik jej doma zavadzia...

tak sa musis znizit a ziciat..este ze mam rodicov..ale ci mi poziciaju to neviem..kedze tento mesiac mali toho dost ☹ 😒 snad sa mi ioch podari presvedcit ☹ len mi je trapne ☹

misha666
4. feb 2009

ahoj dici... akolko celkom stoji ten kocik?? a ona ma na neho viac kupcov? neboj urcite ho nepreda... pocka 🙂

dicinka1
4. feb 2009

vravela ze ho zase da na inzerat...a uvidi ze ci sa preda...lebo vraj ho doteraz nechavala mne..ze bolo na neho dost kupcov...celkom stoji 4000 sk..mam ho cely v albume..vyfoteny..skoda by bola ak by ho pouzivala ina baba... 🙄

my sme teraz kupili do postielky hniezdo,baldachyn...a to stalo 3 100 sk,tak keby sme vysolili este za kocik bolo by to pre nas polozka...hlavne ked sa s manzelom stravujeme osobitne...lebo on je v BA a ja tu v SV...

sorry za sk..ale este som si nezvikla na euro 😀

dicinka1
4. feb 2009

tak volala som mame,vravela ze mi posle na ucet 2 000 sk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tak idem zavolat tej pani... 😉 dufam,ze ho ma este u rodicov... 😕 aby petko po neho siel 😵 😵 😵 😵 😵

mne by kociarik neponahlal..akurat ze taky uz nezozeniem,kedze takych farebnych a dobrych kocikov je velmi malo..vraj bol pouzivany iba 6 mesiacov...

taky ma aj krasulka,len inu farbu... 😉

krasulka
4. feb 2009

cafte, ja som sa tak rano unavila na poradni ze som spala doteraz. A mimus, presne ja mna zobudili nejaky debili co tu vrtaju nonstop..jaaaj by som vrazdila..

krpcek sup sa zbalit, nevies co sa moze zomliet 😀 😀 Ale vazne, uz by si to mala mat nachystane.

Michal ma letenku na 17.2. tak neviem ci to stihne,ale mam dohodnutu segru az by to nestihol, tak pojde ona so mnu rodit.

dici,ake trapne, ved od tho su rodicia, a ved im to zas vratite 🙂 Bola by skoda si ten kociar nechat ujst. 🙂

ja idem este aj na predoperacne vysetrenia ak by mi museli robit cisarsky, kvoli tej snure okolo krku co ma mala.

dicinka1
4. feb 2009

krasulka...juj..37 tt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vsetko je vybavene..uz len ist vecer po kociaRIK 😵 😵 😵 😵 😵

cukruska1920
4. feb 2009

Ahojte....idem oxidovat medzi tehulky 😀

dicinka1
4. feb 2009

ja mam uz pre babo vsetko 😀 😀 😀 a pre seba?len nocnu koselu a nakupila som si nove gate...bo mam len vsetky tanga 😀 a to sa nehodi nma porodnicu..tak este minimalne 5 000 sk pre mna..lebo aj kozmetika a tak...

fuj!je mi zle..rano som zozrala 2 hrianky s maslom a cesnakom..ale akosi mi to sedi na zaludku...tak sa pojdem dobrovolne nasilu vybluvkat

mimusa..jeeeeeeeeeej 6 tt 😵 😵 😵 😵 krasa..som rada

krpcek..uz aj tebe sa to krati... 😵 😀 😀 😀

baby,,z ciciny vam nic netecie?akoze mne zatial nic..ale poniektorym babam uz ano..a tak sa bojim,ci je to ok...ak tecie,alebo nie.. 😕 😅

dicinka1
4. feb 2009

caw cukrus....pod nech ta nakazime... 😀 😀 😀

cipsinka
4. feb 2009

ahojte dievcence, 😵 😵 😵 😵

Ja som mala vcera doma muzicka,tak som tu bola len sekundu,tu stale tieto dva dni snezilo a celu noc prsalo a po snehu ani kvapka 😲 😲 😲 😲 😲 😲

Dici,dobre si urobila,ze si si pozicala,ved to je v pohodicke ved su to tvoji rodicia a co by neurobili pre vnucatko 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Krpcek,nooooooo uz postupne by som tu tasku veru zacala balit 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ,clovek nikdy nevie co sa moze stat 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅

Misha,veru ty len oddychuj a neupratuj ako dracica 😉 😉 😉 😉

cukruska1920
4. feb 2009

dici...no som tuuuuuu 😀 sa to tu rozrasta tehulkami a coskoro aj mamickami tak akosi zaostavam

cipsinka
4. feb 2009

cukrus a na mna si zabudla 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ze nie som ani tehula a ani mamicka 😝 😝 😝 😝 😝 ????????????

dicinka1
4. feb 2009

cipsi jasne,len som sa hanbila opytat..je to take blbe..hlavne ked vedia ze teraz zaraba viac...ako min. rok.. 😉

mamina nechcela,aby som veci kupovala dopredu..ale ja som ich nepocuvala..ale teraz ked vidim,ze segra nema nic...a caka vtedy babo kedy ja..tak sa len usmievam,lebo viem...kolko co stoji...a kolko bude musiet naraz vyhodit prachov... 😅

cipsi..vy ste sa snazili tento mesiac? 😕 😵 😵

cukruska1920
4. feb 2009

cipsi...som myslela tak vo vacsine 😀 ktovie kolko bude este mi tu kvasit ako netehulky a nemamicky 😕

dicinka1
4. feb 2009

nebojte sa..uz sa vam to blizi k otehotneniu...len sa treba snazit...ja som sa mohla snaziz furt..jak truba ,som bola za manzelom na ovulku ....az do blavy som sla..z vychodu a nic 😀 😀 😀 😀 ale snaha bola

cipsinka
4. feb 2009

cukrus,mne to nevadi,ze tu budem kvasit s mamickami a tehulkami aspon sa vzdy nieco nove naucim a uz moje babo zvladnem lavou zadnou 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

Dici nie nesnazili ale pevne verim,ze koncom tohto roka sa uz zacneme 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cukruska1920
4. feb 2009

cipsi... 😎

cipsinka
4. feb 2009

Kazdy nam hovori,ze mame este cas,tak to nesilime 😉 😉 😉 😉 😉

dicinka1
4. feb 2009

bez snazenia babo nepride..snazit sa !snazit sa!snazit sa!povedal Lenin 😀 😀 😀 😀 😕

cipsinka
4. feb 2009

Dici,nam to snazenie teda problem vooooooooooobec nebude robit 😉 😉 😉 😉 😅 😅 😅

dicinka1
4. feb 2009

cipsi 😉 😀 😀 😀 😀

ok baby,ja idem...bo zle mi je.. 🙄