Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

berni
7. feb 2009

krasulka ahaaaaaaaaa, dobre ze ta mam aspon si mi to pekne prelozila .... cmuk

berni
7. feb 2009

krpcek uz ide hajat?

krasulka
7. feb 2009

krpcek, jasne, sprav si Amreriku 🙂 bru nocku 🙂

berni
7. feb 2009

tak dobru nocku krpculiatko aj malej...

krpcek
7. feb 2009

kamoska rodila pred rokom a pol a keby tam nemala muza, ktovie ako by to dopadlo.
bola na sedem prstov otvorena a sestricka jej hovori, ze "vy mate este pol hodinu cas" a sona na nu, ze "ale ja rodim, ja som druhordicka a ja viem kedy rodim". ale sestricka odisla . . .tak sona hodila poslednu sprchu a v tom ako si lahla na postel tak z neja mala vypadla. . . este stihla muzovi povedat, aby siel niekoho zavolat, ze ona rodi . . . a to mala este take stastie, ze malicka mala len 2400g a 44cm, takze z nej isla rychlo a lahko. no a toto nepotrebujem zazit. hlavne ako prvorodicka, neviem nic.

misha666
7. feb 2009

ahpjte kocky...

berni hej byvame v medzeve...ale do konca roka sa urcite nieco poriesi...mozno aj skor...dufam... 😒

a pri mojom paleni zahy dnes vyhrali PUKANCEEEEEEEEEEEE nech ziju(pukaju) pukance... 😵 ale som zvedava co bude v noci 😖

a ja som dnes mala palacinky s ovocim a slahackou....a konecne som ich nemusela robit ja ... mamka mi ukuchtila... ale v pondelok opat nastane kruta realita....a ja nebudem mat co jest...a budem trpiet 😠

krpcek
7. feb 2009

nejdem spat. 😠 ma vyhanate? 😉 😉 😀 😀

uz som zaujala miesto na sedacke a mozem sa tu vykecavat. 😀 spavat chodim az okolo polnoci.

berni
7. feb 2009

mish ked uz nic tak pizza to zachrani ....

krpcek
7. feb 2009

no palacinky ........ keby mi ich mal kto spravit, tiez by som neopovrhla. 😀

berni
7. feb 2009

krpcek ahaaaaaa tak ze ostavas....super... no to je fakt brutal, no ja by som ani nevedela co mam robit ci co...a keby z nej vypadla v sprche? 😕

berni
7. feb 2009

ja som nevedela, ze to z teba moze vypadnut 😕

krpcek
7. feb 2009

berni ja by som tiez nevedela . . .keby mi sestricka povedala, ze pol hodina, tak by som jej verila.

krpcek
7. feb 2009

berni ved take male klbko . . .v pohode. 🙂

krpcek
7. feb 2009

ale keby mala tak o kilo viac, tak neviem, neviem, 😅 😅 😅

krasuliak
autor
7. feb 2009

krpcek ja to uuuuplne chapem aj ja tam idem teda chcel by som aj hlavne kvoli tomu ale..

ak nechce nemozes ho nutit musi to chciet sam ver mi nie je kazdy na to alebo nech sa s nieky porozprava kto to uz zazil myslim nejaky kamos jeho 🙂 🙂

berni
7. feb 2009

no je to brutal to ti poviem...

krasuliak
autor
7. feb 2009

a este som zabudol ze si davam teraz pivo kelt 😝 😝 jaaaaj to je chut konecne nieco slovenske 😀

krasulka
7. feb 2009

krpcek aj si zazmluvnujes nejakeho lekara? Ja som si zajednala jednu doktorku..,lebo tu chodieva robit aj taky dedko, co vyzera jak udrzbar..a toho keby chytim zrovna k porodu tak sa asi aj poserem...

berni
7. feb 2009

vsak mu povedz ze on bude len pri tvojej hlave, ze tam dole ta ani vidiet nebude...

krasuliak
autor
7. feb 2009

berni a ty kedy budes tehortna?

krpcek
7. feb 2009

krausliak on od zaciatku tehu hovoril, ze ide, ze sa tesi . . .ale zrazu mu preplo a hovori, ze nechce ist . . .lebo tak bude krv, hadice (sice neviem ake) a este dalsie trapne vyhovorky. volal so svojou mamou a ta neviem, co mu natrepala. 😠

ale uz som dphodnuta s jeho kamosom - prave s tym, co mal tento "uzasny"zazitok, ze sa s nim porozprava, ked budeme u nich na navsteve - tak nenapadne. 🙂

krasulka
7. feb 2009

krasuliak ty dnes len provokujes s tym chlastom 😀 😀 clovek by si tiez vypil, ze krpcek?

berni a aky mas kolaaac

krpcek
7. feb 2009

krasuliak neprovokuj - aj ja by som si dala pivco. 🙄

krasulka hej . . .ked tam nahodou nebude chciet byt tato moja padavka, nech tam nezostanem uuplne sama. nech mam aspon ako taku istotu.

misha666
7. feb 2009

berni...od pizzy by som asi zomrela... sak by mi roztrhlo zahu 😖

krasuliak trosku ch.jova otazka 😒

misha666
7. feb 2009

krpcek...daj si... raz za cas mozes...ja planujem v stredu si dat lebo idem s kamoskou na obed tak si k obedu dam maleho kozla desinku 😀 minule sa mi o pive snivalo ze som ligla 2 pollitrove na ex 😀

krpcek
7. feb 2009

miska ja by som si dala, keby som doma mala. 😀 😀

krpcek
7. feb 2009

ozaj vcera sa na mna kamoska pozerala a hovori, ze ty nevyzeras na dievca, ze ja by som ti povedala chlapca - tak hovorim, ze no chudatko, bude to buznicka, lebo tolko ruzovej musi zanechat nejake nasledky. 😀 😀 😀 😀

misha666
7. feb 2009

krpcek... ja som si tiez mohla dnes dat lebo oco si otvoril tak som mu mohla odpit ale tha čapááák je čapáák 😀

krpcek
7. feb 2009

a dnes ked som to hovorila nadrejovi, tak sa cely prelakol, ze on je nastaveny na divca, ze nemoze to mat pipik, ze mu/jej ho odreze. 😀 😀 😀 😀

krasuliak
autor
7. feb 2009

misa co som sa zle opytal?