Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
28. feb 2009

neviem mozno aj ja by som to tak riesila,ako sa poznam ked nebudem vediet otehotniet tiez bude vymyslat vsetko mozne aj nemozne 😉 😉 😉

dicinka1
28. feb 2009

babyyyyyyyyyyyy co sa stalo?nelyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy?hnevkas sa na mna?urazila som ta niecim moja?prepac mi to,ak ano... ☹

cipsinka
28. feb 2009

dici,preco by sa mala nely na teba hnevat ,nebooooooooooooooooj 😉 😉 😉 😉

nelynka
28. feb 2009

nie dici pohodaa 😀 😀

len nemam rada ludi ktory ma presviedcaju o niecom co je aj tak blbost a ako napisala cipsi je to len nieco na com si chcu pekne privyrobit...
ale nech...topiaci sa slamky chyta...ja sa netopim a ani tak skoro nebudem, kezde mame kooooopec casu..nemam po 30ke a nemusim zhanat aj nemozne aby som rychlo otehotnela...

cipsinka
28. feb 2009

babu kupila som si musli tycinky taky box a su totalne sucheeeee bleeeeeee 😝 😝 😝 😝 😝 a to ich mam 12 😅 😅 😅 😅 😅 😅

dicinka1
28. feb 2009

cipsi..az mi odlahlo 😉

nely,aha...ja som skusala ten clostyl..no este mi prihorsil,urobila sa mi cysta 😠 a neotehotnela som ☹ mozno k ovulacii pomoct moze..ale k celkovemu otehotneniu nie..ani ine veci...

ja mam dobre skusenosti s cajmi..bylinkovymi..alchemilka a tak...ziadne svinstva..hormony 😠

cipsinka
28. feb 2009

ja budem asi najstastnejsia ked otehotniem,ked sa este ani snazit nebudeme,aspon ziadny stres 😨 😨 😨 😅 😅 😅 😅

nelynka
28. feb 2009

cipsi asi tak hehe 😀 😀

dici ja som alchemilku pila len mesiac ale mi od nej byvalo blbo a rozhadzala mi cely cyklus...

dicinka1
28. feb 2009

nely 😀 😀 😀 a mne to cyklus upravilo... 😀 pila som to po kramoch..az do takeho25 dna cyklu...a potom som uz nepila..a kramy prisli do toho 35 dna cyklu stale...dokonca aj na 28 den cyklu....

dicinka1
28. feb 2009

booooozinku..aj u vas sa tak zamracilo?ako keby bol koniec sveta? 😠 😕 😕

cipsinka
28. feb 2009

ja ked uz budem vediet,ze asi ideme nato,tak si kupim babyplan,nech je trosku telo pripravene 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
28. feb 2009

baby ten babyplan,to su vlastne vitaminy vsak?? 😅 😅 😅 😕 😕 😕

cipsinka
28. feb 2009

ja som taka sisina z tychto veci,akosi som sa o to nezaujimala 😅 😅 😅

nelynka
28. feb 2009

dici ja som mala cyklus pravidelny, maximalne 1-2dni vykyv..a pila som alchemilku a 3mesice po sebe mi prisla mrcha, raz 28den, potom 35den a potom 32den

dicinka1
28. feb 2009

fiha?divne..ja som mala aj 42 dnove cykly...raz az za 3 mesiace prisli ☹ kazdy oranizmus je iny..a inak telo reaguje...

cipsi,hej to su vitaminky... 😀 😀 😀

woodynka
28. feb 2009

nelynka, ja som Ta o nicom nepresviedcala,ani Ta nepresviedcam!chcela som iba radu, informaciu,svoj nazor si si vyjadrila, tak nerozumiem naco to rozoberas dalej 😀 nemas rada ludi ..HM,,silneslova,,nepoznas ma, ty nemas ani dovod mat ci nemat rada,,nevies kto som.. si negativna absolutne.ale ini sa vedia aj tesit a radovat tak neber iluzie.. a 30 nemam ani ja.. mam 24 za chvilu ,, 😎

nelynka
28. feb 2009

ja uz neverim nicomu len vlastnemu telu..ono samo sa musi rozhodnut ze je ten spravny cas a ani vitaminami a ani nicim inym tomu neprikazes..

dicinka1
28. feb 2009

baby,idem ja varit...lebo mangel uz je v KE 😕

nelynka
28. feb 2009

tak woodynka prepac ked som ta urazila...
mas moj nazor na akekolvek pripravky, podla mna je to blbost..aj ja sa viem tesit, ale dopovat sa hlupostami ktore ani nie su overene a stoja majland..nech sa paci, ked na to niekto ma nech to skusa kolko chce..ale zabere o asi tak ako vitaminy na spermio mojho muza...

ja neviem, este v takom veku by som to ani nerisiela..nechala by som to na prirode, pokial nemate este nejaky iny blog ako ten vajecnik..mas jeden a aj to je dobre, pokial funguje spravne, vsetko pride...

viem ze v jednej diskusii rozoberali baby kari korenie a nejake pripravky z toho..tomu by som uverila, pretoze co som si vsimala, kazda jedna otehotnela za mesiac alebo dva co to brali...

woodynka
28. feb 2009

nely,, vazne kari korenie?? skusim 🙂
ja s avelmi bojim kvoli tomu ze mam iba 1 vajecnik lebo aj ten neni 100percentny mi povedal lekar,,preto sa snazim cim skor otehotniet,,prislo to vsetko tak naraz ...
a nie neurazila si ma nely vsetko je OK , ja ti rozumiem co si mi tym vsetkym chcela povedat 😵

nelynka
28. feb 2009

woodynka, ano kari korenie v akejkolvek podobe...je tu niekde aj diskusia o tom..
ja viem ze sa bojis, ale pokial citis ovulaciu, pokial mas aspon ako tak pravidelny cyklus, tak sa myslim nemas coho bat, pojde to aj samo bez akychkolvek pripravkou..a ked to nepojde, je riesenie inseminacia alebo umele oplodnenie...

misha666
28. feb 2009

ahojky... no co kocky??? ja mam najlepsi recept na otehotnenie... milovanie z lasky ked sa Vam obom chce 😉
mne dnes prvy krat spuchli nohy...ale to asi preto ze som vcera cely den sedela za PC a pisala bakalarku...aj dnes som sedela od rana za PC... svokrovci idu na prechadzku drahy robi lodku a ja asi pojdem spinuskat 🙂

woodynka
28. feb 2009

ano mam pravidelny cyklus pomocu hormonalnej antikoncepcie...som ju vysadila teraz.. uvidime..toho s atiez bojim, ze bez antiky mrcha sama nedojde.. =(

nelynka
28. feb 2009

misha presne tak, aj ja hovorim..milovanie z lasky a kedykolvek sa vam zachce, nie prav vtedy ked mas ovulku a vied ze ju mas lebo stale stresujes ci to vyjde alebo nie..
ja ani neviem kolky den cyklu som a ani ma to nejako netrapi 😀 😀

woodynka tak uvidis ake cykli budes mat a ci vobec mrcha pride..podla mna to je jedno ci HAK beries alebo nie..

cipsinka
28. feb 2009

tak to si ma nely potesilaaaaaaaaaaaa,lebo ja mam cyklus pravidelny a ovulku ako hodinky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

woodynka
28. feb 2009

😉 supiš nely, diky 🙂

cipsinka
28. feb 2009

a z lasky sa milujeme vzdy........... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
28. feb 2009

cipisi ja to iste...a co, babo pride ked samo bude chciet 😀
vidis, aj my sme ho nahanali a nechce sa mu..a aj prislo a aj odislo, proste to nemalo byt to babo co sa nam ma narodit..a blaznim z toho??
ee..ale asi som este mlada hlupa 😀 😀 😀 😀

nelynka
28. feb 2009

nz woody..

hm..no...ja neviem z coho sa milujeme my 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
28. feb 2009

ja kym som nezacala chodit na kona tak som ani nevedela,ze co je to ovulacia akosi ma to nezaujimalo a teraz dokonca aj viem,ze ju mam. 😉 😉 😉 😉 😉