Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

krasulka
3. mar 2009

uz sme domka

mimus dakujeme 😵 😵 😵

dicinka1
3. mar 2009

krasulka..chvalabohu..takze uz je vsetko ok?kedy idete na prvu poradnu?ci kontrolu ci co to je?

krpcek
3. mar 2009

ahojte. 🙂

krasul konecne. 😵 😵 😵 😵 uz si budete uzivat len jedna druhu. 🙂 🙂

ja som bola dnes na prednaske o kojeni - vela zaujimavych veci som sa dozvedela. 🙂

dicinka1
3. mar 2009

krpcek ahoj..a co take sii sa dozvedela..prezrad miiiiiiii..kojenie ma zaujima 😵

hotelacka
3. mar 2009

Mirip tak budem drzat palceky, nech je vsetko OK a nech to do toho 11teho vydrzis...neboj coo ma prist pride a budem rada ked uz sa i na teba usmeju nielen //ale to dotiahnes az na porodnicu!
Myslim na teba!!!! 😉

kojzarik
3. mar 2009

ahojte je tu niekto 😕

dicinka1
3. mar 2009

dobru nocku 😔

natalia777
3. mar 2009

Ahojte, tak ja som tu nova, s manzelom sa snazime o babo 4 mesiace a teraz tiez cakame na vysledok, na dalsi tyzden mam dostat menstruaciu, ale uz teraz ma velmi bolia prsia a mam citlive bradavky a picha ma pod pupkom, neviete nahodou poradit, ci by to uz mohlo byt to babo??? nebolia ma vajecniky ako pri menstruacii ale pod pupkom, rovno v strede...a chcem sa opytat musi byt stale to slabe spinenie pri uhniezdeni vajicka??? tak drzim vam vsetkym snazilkam palceky 😅

zuzanockamt
3. mar 2009

natalia...moze aj nemusi...nechaj sa prekvapit...a ked ti bude MS meskat aspon 5 dni, tak potom testuj 😉

seraffa
4. mar 2009

caute holky...sorry ze chodim tak striedavo ale konecne som si nasla cas aj na vas vela pracicky mam....ale teraz posledne dva dniky co sa so mnou deje... dneska by osm mala teoreticky dostat mrchu zatisal tu nieje, vcera som sa zobudila na to ze mi bolo neuveritelne zle, vecer mi prislo zle z piva a dneska soms a tiez zobudila na to ze mi je zle... a bradavky mam citlive a svrbia dokonca.... a mrcha nikde... chcem ist kupit test tak drzte palcaky🙂

krasulka
4. mar 2009

Ahojte, prva noc doma super, mala sa najedla a spala a dokonca od 22:00 do 3:00 spala v kuse 5 hodin!

Krpcek dnes idem k detskej dokine zaniest prepustaciu spravu, tak uvidim kedy mi povie ze mame dojst.
Ale ti poviem ze este si pospi pokym si tehu, aj cez den, zbieraj sily. Lebo po porode by si najviac spala a drobcek ta bude budit kazde 2 hodky, mozno aj castejsie, prebalit, nakrmit, uspat, nosit na rukach a oci mi klipkaju, kolkokrat sa mi stane ze ju kojim a zaspim a zobudim sa za hodinu, mala cicu v ustockach a spime 😀 😀 😀 Ludia ale ked ju tak nosim a vyvali na mna kukadla, to by som ju zjedla, nechcem ju davat ani nikomu pestovat doma, tak maju vseci nervy na mna 😀 😀 😀 nedam ju nikomu lasocku nasu.

krasulka
4. mar 2009

serafa, tak budeme drzat, a ako sa inak mas, Robis? co drahy?

evitkamalicka
4. mar 2009

dobre ranko

cukrik580
4. mar 2009

cafteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

cukrik580
4. mar 2009

ahoj krasulky...drzim palceky...mala uz v poho so zltackou?supis, ze uz ste doma

krpcek
4. mar 2009

kraulka paradox je, ze teraz neviem spat - ale sak ty si na to este urcite pamatas. 😉 kam sa otocim, tak potvorka kope, vyduva sa a robi zle. 😀 takze ja by som si aj isla poobede pospat, ale sa mi nechce alebo mi dieta nedovoli. 😀

krpcek
4. mar 2009

dici napr. som sa dozvedela, ze:
pocas kojenia je dobre vypit aspon liter mlieka denne - kludne aj nizkotucne
ked budes kojit mat po ruke pohar s vodou, lebo ta bude neskutocne smadit
jest sezonne ovocie - najlepsie dopestovane na nasom uzemi a ak mas moznost mat domace, tak to je vyhra
stale nosit podprsenku, aby ti nepadali prsia na kolena 😀

a co ma este napadne napisem.

mimusa4
4. mar 2009

ahojte moje drahé..o čom je reč?
krpcek tak tá tvoja bude riadny šinter 😀

krpcek
4. mar 2009

mimi ved to. 😀 a to si nechcem ani len predstavit, ked zacne rozmyslat, ako bude vychcana. 😀 😀

seraffa
4. mar 2009

ahojky krasulik... gratulujem k malinkej ... ja sa mam inak fajn len mi je od rana tak zle ze som uz myslela ze vyvrhnem ranajky.... len po pri tom mam aj take mensie krce v podbrusku ved uvidim co z toho vznikne mozno chripka:D drahy sa ma dobre a on by bol najradsej keby osm mala babo uz teraz ja som este chcela ist na skolua le nevadilo by mi to🙂

mimusa4
4. mar 2009

😀 😀 😀 krpcek však to je dobré, len bude treba dávať väčší pozor 😀

dicinka1
4. mar 2009

ajojte vsetky

seraffa... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

krpcek..no super,dakujem za rady...budem ich potrebovat aj ja...zaujima ma to..aby som mala dobre mliecko a vobec ho aj mala...

mimusa..10 tt 😵 😵 😵 😵 😵 😵

krasulka..ani sa ti necudujem,ze malu nechces nikomu davat..ved je to tvoj pokladik..sa jej nevies nabažit.co? 😵

cukrik580
4. mar 2009

cafte babusky...

cukrik580
4. mar 2009

dici...vy este stale neviete, co budete mat?moja tetuska ma termin 16.6.tusim...alebo 15.6. a uz daaaaaaaaaaavno vie, ze to bude chlapec...uz asi mesiac...hmm...sranda...co bolo babo stale otocene?
to ma len tak teraz zo zvedavosti napadlo...

dicinka1
4. mar 2009

ajoj cukrik...do 22 tt mi vravel,ze to este nevidno co to bude..co je somarina...na dalsom ultrazvuku mi povedal,ze babo je zle otocene ☹

cukrik580
4. mar 2009

moja tetus bola v 20 tyzdni, ked jej to povedali...sme prisli na navstevu, nie a teraz uz nedockave aj so sesternicou a my ze no co...a ona, ze pockajjjte a zacala varit a co ja viem co...my uz sme mysleli, ze skolabujeme...a potom nas zobrala hore, ze tam nam to povie...a zacala otvarat skrinku a my ze co robi...ze nech nam to uz povie...a tam sme zbadali modre vecicky...juj...tak pekne nam to naznacila...xi...ona bude mat v juni 24, moja sesternica v juli 23 a ja v maji 22, tak sme si tak pribuznejsie...tetyn manzel bude mat v decembri az 24 a moj drahy v juni 25, takze aj to k nam celkom sedi...sesterka nema momentalne nikoho, ale byvaly bol tak stary ako ona...no tak to sme boli taka particka...xi...som zvedava, ktora z nas bude dalsia...bratranec je tak stary ako ja a ten uz ma polrocneho matka...aj ho mam v albume...nas predbehol trosku...

dicinka1
4. mar 2009

😵 dalsia budes ty 😵 😵 😵

nelynka
4. mar 2009

ahojte 😀 😀 😀

dici ako to je mozne ze to este neviete ☹ snad vam to uz teraz povedia, ale ja si typnem, budes mat chlapca 😝

cukrik580
4. mar 2009

alebo sesterka....ta mi minule objavila na policke prichystany test...a ona, ze to naco ti je...obesim ta....ked budes tehu a tak...ale len zo srandy...ona mi to praje...len sme mysleli, ze budeme mat naraz...a potom sa daco stalo a oni sa rozisli...takze tak....

nely aj ja to vidim na chlapca...mam takeho tusaka...neni som si ista, ale myslim...

nelynka
4. mar 2009

ze cukrik 😵 😵