Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

krasulka
10. mar 2009

noha 😀 😀 😀

zlato115
10. mar 2009

no babenky, ja som už tieš tu musela som odbehnút do lekárne...

krasulka
10. mar 2009

ja chcem ist dnes s amlu prvy krat von, ale uvidim,..lebo zas sa nejak mraci..keby uz aspon bolo vonku slniecko

zlato115
10. mar 2009

krasulka, no to hej, už nech je pekne aby sa mohli vytiahnut kočíky...ja sa vždy rada pozerám aké sú modeli a tak... tu prší, takže tu by si nemohla íst von 😒

zlato115
10. mar 2009

halooo babule, kde ste, zase sa tu nič nedeje dnes...teda, asi ako som sem prišla ja, tak vy ste prestali... ☹

cukrik580
10. mar 2009

cafte...ako vidim, tak nic nevidim...nikde nikto...ach jo

zlato115
10. mar 2009

ahoooj cukrik, to som rada, že aspon niekto prišiel 🙂 😉

krpcek
10. mar 2009

ahojte. novinka : zajtra idem prvy raz porodnikovi. 🙂 🙂

zlato115
10. mar 2009

ahoj krpcek, toje super...tešíš sa??? asi blbá otazka čo? 🙂

cukrik580
10. mar 2009

ahoj krpcek...to je fajn...

krasulka
10. mar 2009

krpcek a ved tebe uz svieti 38tt, ja som rodila v 39tt 🙂 a uz sa aj otvaras nevies?

krasulka
10. mar 2009

ja som dnes bola s malou prvy krat vonku, ale len tristvrte hodinku, tak pomalicky 🙂

a stretla som susedu a ze no co, ako si zvladla porod..hovorim jej ze super, ze neviem co vsetci z toho robia takeho strasiaka..a kukala na mna jak puk..asi cakala jake jej budem rozpravat scenare...truba

cukrik580
10. mar 2009

dobre si jej povedala krasul

zlato115
10. mar 2009

krasulka,tak ste si to vonku užili 😉 No presne tak, dobre si jej povedala 😉

krasulka
10. mar 2009

no ale ved som neklama.a..vazne to neni take strasne ako to niektore licia..uplne hororovo..ja som stale cakala ze pride nieco horsie a furt nic nechodilo 😀 😀 😀 iba klasika, bolesti veget..bolesti veget..parkrat potlacit a vysledok, nase maciatko 😀 😀 😀

krpcek
10. mar 2009

tesim sa, ale to asi kazda jedna.

krasulka CS mam uz 1. takze nic moc, ale konecne sa to uz pohlo z tej hnusnej 0. 😉 😀 😀
jasne porod je pohoda. 😀 pocuvaj, vcera ma chytila taka nenormalna depka, ze keby som mala vcera rodit, tak asi na psychyatrii.

krasulka
10. mar 2009

krpcek 😀 😀 😀 a z coho si depkovala?

tak fajn len nech sa otvaras co najrychlejsie a hlavne spontanne... 🙂

cipsinka
10. mar 2009

mne neuklada prispevky 😠 😠 😠 😠 😠 😠

cipsinka
10. mar 2009

aaaa,zeby???

AHOJTE 🙂

cukrik580
10. mar 2009

no co...aspon ti tam daju prekrasny oblek aby ti zima nebola 😎

zlato115
10. mar 2009

tak to som rada, že to všetkí nelíčite tak hrozivo, mna vaščinou čo už porodili, tak odrádzajú, že to je hroznééé... tak som spokojnejšia, ked počujem aj niečo v tom lepšom smere 🙂

cipsinka
10. mar 2009

krasul suseda mala asi hrozny porod,tak cakala,ze aj ty jej poviez,ze to bolo brutus a ty si naopak povedala,ze to nebolo az take zle,tak ju to nasralo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cukrik580
10. mar 2009

zlato ja tiez...

cipsinka
10. mar 2009

chcela som napisat povies 😅 😅 😅 😅 😅 ,mimochodom teraz som vstala tak som taka tapnuta 😀 😀 😀 😀

krasulka
10. mar 2009

ale vazne baby, vobec sa porodu nebojte nejak extremne..su to bolesti ale take normalne, da sa to zmaknut. A samotne tlacenie tiez nieje strasne. Berte si chlapov k porodu, je to super.

krasulka
10. mar 2009

cipsi co si robila celu noc ze dospavas? 😀 😀 aj ja by som si schrupla,mala mi este spinka, odkedy sme boli vonku, tak cakam kedy sa zobudi a pojdeme kupat...a potom zas bude kukadlovat ktovie dokedy

cukrik580
10. mar 2009

ved by sa mi onho museli vsetci starat...skoro odpadol, ked som sa s ihlou pichla 😀 😀 😀

krpcek
10. mar 2009

krasul chytila ma nejaka panika z porodu, ze sa nieco poserie a mala bude chora, postihnuta, ze zomrie, alebo ja . . . . no proste tie najciernejsie myslienky. 🙄 🙄 ale dnes uz je dobre.

cukrik580
10. mar 2009

krpcek nestresuj...fujha...az sa mi to zle citalo

krpcek
10. mar 2009

cukrik never tomu - moj tiez nejako nemusi nemocnice a tieto veci, ale k porodu ide - hlavne preto, aby nas mohol kontrolovat, aby sa nam nic nestalo. a ver ze aj tvoj nakoniec bude chciet ist, lebo ten strach, co bude prezivat, ked budes rodit bude obrovsky, tak bude chciet byt pri tebe. 😉