Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

krasulka
14. dec 2008

mimus, mo bude to sranda potom to odfotim 😀 😀 😀 Volal mi Michal ze kupil malej zas dalsie vecicky, no pani, ta sa bude mat, ani to nevynosime.Ale sa tesim lebo v irsku maju krasne vecicky pre deti 🙂 TAk mala bude fesanda, som strasne zvedava co ocko ponakupoval 🙂

ja som sa naobedovala a teraz sa mi drieme, neviem ci sa na chvilku nezvalim.

evit, maly aky skero 🙂 🙂 ako sa usmieva, zlatucky je 🙂 juuuj

veru nech uz su tie Vianoce, nech uz mam Michala doma, bude kukat aka som obrovska, za tie dva mesiace co sme s anevideli tak mi riadne brucho narastlo 😀 sa aj lakne.

kojzarik
14. dec 2008

ahoj krasulka a z 30 tt nemas brusko odfotene?

cipsinka
14. dec 2008

co by sa lakol bude hrdi uvidis 😉 😉 ,ake ma krasne baby 😉 😉

krasulka
14. dec 2008

kojzarik nemam veru, sami vdii rovnake ako o posledne 😀 😀 ale aj sme mali kpec roboty posledne dni takze neni casu.

cipsi no ved dufa, ze sa neotoci hned na letisku ked ma zbada sa gulat 😀

kojzarik
14. dec 2008

ved on bude taky stastny ked vas zbada ze si ani nevsimne ze je brusko uz take velke

krpcek
15. dec 2008

ahojte, dnes sme boli na 3D - mame potvrdenu babulku. len sa nechcela dat fotit - sa otocila bokom, dala si rucicky pred tvaricku a este si aj chytila pupocnu snuru tak sme jej robili aj zle, ale nechcela ju pustit. 😀 😀

dicinka1
15. dec 2008

krpcek,vazne?no uz teraz je vybita 😀

krpcek
15. dec 2008

kuk album - je tam malicka. 🙂

kojzarik
15. dec 2008

ahoj krpcek je nadherna

krasulka
15. dec 2008

ahojte,

krpcek jeeeej aka je krasna 🙂 cela mamina 😵 😵 a ako zivala na tej fotke, no parada! Juuj!

krpcek
15. dec 2008

nooo bola u nas babka a sa ma pyta, ze to ty si na tych fotkach? a ja ze nie, ze mala. a babka hovori, ze mala vyzera presne ako ja, ked som sa narodila 😀 😀 😀

krasulka
15. dec 2008

krpcek no ten kto ta videl ako babetko to musi videt. Aj moja mama hned povedala na malu ked ju videla na tom sone ze presne take obrysy a crty ma ako ja.. 🙂

baby kuk nieco na zabavu

http://www.icq.com/greetings/cards/66/ zapnite si zvuk a klikajte na sobov 🙂

krasulka
15. dec 2008

krpcek aj vies kolko mala vazi?

krpcek
15. dec 2008

krasulka 750g. 😵 😵

zica1
16. dec 2008

Ahojte kocky , som tu nova.Snazime sa s priatelom o babatko.Zatial beriem babyplan....viete mi poradit este nieco, co by bolo dobre brat? 😉

marcaradko
16. dec 2008

kyselinu listovu 😉

marcaradko
16. dec 2008

a alchemilkovy cajik,ale len do tehu,potom uz nie!

krasulka
16. dec 2008

Dobre ranko, krpcek no ale krasne rastie 😵 Ja mam poradnu zajtra som zvedava kolko bude vazit, pred dvoma tyzdnami mala 1,3 kila 😀 to bude nase sloicatko majinke 😵 😵

Zica, ked beries BAby plan tak tam mas vsetko co momentalne potrebujes, tak vela statsia v snazeni 🙂

krpcek
16. dec 2008

krasulka aj ja mam zajtra poradnu - idem na ten glukozovy test. 😝 😝

didusa.risulo
16. dec 2008

ahojte ako sa mate?ja mam silne bolesti na kramy,nemam ich dostat, praveze mam ovulku, a strasne to boli, kazdym mesiacom je to horsie,ale aspon viem ze fungujem, aj som vcera spinila chvilu, co som zazila prvy krat,to bol len taky vytok ruzovy,pred vcerom sme mali lubkanie, ze by uhniezdovanie?ale to je asi skoro hned na druhy den

tekulky ako sa mate?co robia vase babatka?

krpcek
17. dec 2008

ahojte! 🙂

rano som bol na tom glukozovom teste - fuuuuuuuuuuuuuuuujjjj. 😀

cipsinka
17. dec 2008

dobre ranecko,

krpcek ale uz to mas za sebou tak supis 😉

petusaaa
17. dec 2008

krpcek fuuuuj. a tiez bola mala taka aktivna, ked si to vypila? mne islo brucho vyvalit, ako maly kopal 😀

dicinka1
17. dec 2008

caute babule...ako sa mate?

krpcek..co je to ten glukozovy test?

zica 1..presne ber to,co ti napisala marcadko...presne to som brala aj ja.. 😉

petusaaa
17. dec 2008

dicinka, to je taky test, ze ti zamiesaju myslim 80g glukozy (taky hroznovy cukor) v cca 2 deci vody a to musis vypit. a zmeraju ti cukor v krvi, tak ze ta pichnu do prsta. lepsie to je, ak si tam pridas pol citrona. 😉 to je potom taka sladsia citronada

dicinka1
17. dec 2008

to pitie sladkej vody nejako zvladnem..ale pichnutie do prsta... ☹ sakraaaa..to tak neznasam pichanie,.... 😠 😠 😠 ja odpadavam z kazdeho pichnutia..mam z toho akosi strach..ani porodu sa tak nebojim...

petusaaa
17. dec 2008

no tak to ta nepotesim picha sa 2x niekde aj 3. a k tomu sa berie krv. ale to pichnutie sa da zvladnut 😉 co by sme pre deticky nevydrzali 🙂

lilix
17. dec 2008

ahoooj dici. to pichanie bude v pohode, si myslim, aj ked som to nezazila ... 🙂
nepichnu to takym akoby perom ako maju diabetici? to neboli. este menej ako ked sa pichnes spendlikom.
nemam pravdu baby?
😅

krpcek
17. dec 2008

lili nie tak celkom, ale neboli to nejako velmi - citis len ten vpich, potom uz nie!
ale robi sa to vacsinou lancetou, nie perom.

petussa kopala Dr. do dopleroveho utz, ked je pocuvala srdiecko - tak jej vzdy kopla tak kde mala ten utz. tak som sa smiala, ze uz taka mala a uz taka drza - asi bude po mne. 😀 😀 😀

lilix
17. dec 2008

podla mna viac boli porezanie papierom ako henten vpich. to stipe jak svina 😠