Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

krasuliak
autor
21. mar 2009

cipsi aj ja uz meliem z posldneho 😀 😀 ale este vydrzim 😠

cipsinka
21. mar 2009

krasuliak nie nie je tam vzdy dobry job,milujem ked mi (nam)to niekto povie 😠 😠 😠 😠 ,na letisku je milion firiem a su strasne odlisne 😖 😖 😖 😖 ,kazdy si mysli ako moj Matko suuuper zarobi ale opak je pravdou 😖 😖 😖 😖 😖

cipsinka
21. mar 2009

bernusik chceli by sme tak o rok,rok a pol,aspon nech tato hlupa kriza zmizne a potom zacneme nieco riesit,lebo predtym bolo malo roboty a teraz duplom 😔 😔 😔 😔 😔 😔 .Nasi susedia idu teraz uz v utorok a to maju pracu,cize sa nemozu stazovat ja ich naozaj obdivujem,ze v tom najhorsom idu naspat 😲 😲 😲 😲 😲

cipsinka
21. mar 2009

Krasulik hej citala som o tej nasej uzasnej spolocnosti,letime s nou v maji 😒 😒 😒 😒 😒 ,dufam,ze si budem platit za hajzel 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ,sice ja v lietadle nechodim,lebo sa bojim 😅 😅 😅 😅 toho splachovanie hlucneho,ale aj tak svine jedny 😠 😠 😠 😠 😠 😠

cipsinka
21. mar 2009

chcela som napisat krasuliak nie krasulik to a mi tam zmizlo 😲 😲 😲 😅 😅 😅 😅

krasuliak
autor
21. mar 2009

cipsi myslel som financne 😉

krasuliak
autor
21. mar 2009

no to je nebezpecne to splachovanie tam ani nechooodd minule ze tam niekoho stiahlo 😀 😀 😀

krasuliak
autor
21. mar 2009

na tu mas "a" 😅 😅 a a a a aj do zasoby 😀 😀

cipsinka
21. mar 2009

krasuliak tak to uz vobec nie ☹ ☹ ☹ ☹ ,je to bieda aj tam a obzvlast v nasej firme kde som pracovala s drahym 😒 😒 😒 😒 ,ale za to nadriadenych sme mali fajn,nestazovala som sa,ked pracuju dvaja tak aj z minima sa da aj usetrit aj si dobre zit,ale ked pracuje iba jeden tak je to na ........ 😠 😠 😠 😠

krasuliak
autor
21. mar 2009

a kolko je teraz ani neviem stale 8,65e

cipsinka
21. mar 2009

krasuliak 😠 😠 😠 😠 😠 ,rob si srandu,ale ja sa naozaj bojim ist na ten zachod raz som tam bola a vysla som odtial tak vystrasnea,ze Mato,ze preboha co sa Ti stalo 😅 😅 😅 😅 😅 a odvtedy ma tam nik nedostane,ale ked vystupujem prve co na mojej drahej,rodnej zemi navstivim je WC 😅 😅 😅 😅

berni
21. mar 2009

a je to s tou spolocnostou?

cipsinka
21. mar 2009

krasuliak neviem kolko je minimum 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 ,

berni
21. mar 2009

som chcela napisat ze co je to s tou spolocnostou? som vynechala co 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
mas pravdu cipsus konik hlta pismenka 😀 😀 😀 😀

cipsinka
21. mar 2009

bernusik nepochopila som otazku 😅 😅 😅 😅

cipsinka
21. mar 2009

aha uz som pochopila 😉 ,ked si sa opravila 😉

berni
21. mar 2009

cipsus a aj odpovies ???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
21. mar 2009

no chcu aby sme my pasazieri platili za toaletu 1 libru 😠 😠 😠 😠 😠 😠

berni
21. mar 2009

cooooooooooo ????? to je smiesne 😀 😀 😀 😀 😀

krasuliak
autor
21. mar 2009

inak ste sa pytali kde je krasulka a ze uz sem nechodi preto ze sem napatrri lebo tu maju nejake dievcence s tym problem ked sem pride mamicka s babom 😝 😝 ja teda neviem kto to povedal a nejdem to ani riesit len na vysvetlenie kde je 😉 😉

cipsinka
21. mar 2009

ano za pradavnych cias tam daju taku masinku 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ,dufam,ze akurat v maji na to natrafime 😠 😠 😠 😠 a este chcu nieco riesti s kontrolami,ci co ale serem na nich ja ked idem domov,som plna lasky cize ma ani ziadny poliaka a ani ziaden ryairner nerozculi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
21. mar 2009

krasuliak coooooooooooooooooooooooooo???????????????????????????????????????????????????????????????? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

berni
21. mar 2009

cooooooooooooo?????????????? cooooooooooooooo?????? to kto take rozprava???????????? nech ide ta odtialto prec ja nechcem taku co tu bude rozpravat kto tu moze a kto tu nemoze byt do frasa tak to si ma teraz nastval ......

to preto uz sem nechodi ani krpcek asi preeto.....?????

avsak kto by to mohol povedat?vsak uz vsetky su tehotne okrem cipsinky, mna a kto este? a ja som take nepovedala a myslim si ze ani cipsi a ostatne tu nemaju co rozpravat.... 😠

cipsinka
21. mar 2009

miesto ano za pradavnych cias,tam malo byt ako za pradavnych cias 😅 😅 😅

cipsinka
21. mar 2009

ze si myslis,ze ani cipsi,to to je jasne,ze ani cipsi no nie je co na myslenie 😠 😠 😠 😠 😠 😠

krasuliak
autor
21. mar 2009

cipsi od aprila myslim ze to bude 😀 😀 bude veselo 😅 😀 😀 s eurom na hajzel

krasuliak
autor
21. mar 2009

kaslite na to ved kto chce tak si ju najde stale ja na koni alebo skype 😉 😉

cipsinka
21. mar 2009

toto je uz fakt vrchol som z toho smutna,ze su medzi nami aj take osoby ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

cipsinka
21. mar 2009

krasuliak ja som je uz davnejsie pisala ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

cipsinka
21. mar 2009

krasuliak to vazne od aprila,do prdele 😖 😖 😖 😖 😖 ,tak Matulo nakluse na zachodik s eurickom 😀 😀 😀 😀 😀