Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

krasulka
21. mar 2009

heooou, ale ved vy viete ze vas lubim 😵 😵 😵 😵 😵 vas moje stalice 😀 😀 a aj pretulika 🙂

cipsinka
21. mar 2009

krasuuul 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,uz som sa zlakla,ze si na nas zanevrela ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

krasulka
21. mar 2009

nie mojko, neboj 😵

berni
21. mar 2009

No teraz ma pocuvajte, alebo citajte !!!!!
po prve budu tu chodit aj mamicky, ved to je tema aj pre nich, ci su to mamicky, snazilky, cakatelky vsetky su nase tak aj krasulka, mimuska, krpcek, prettynka vsetky ktore cakaju babatka a ktore uz maju babatka zalozili sme si tuto temu, aby sme tu jedna druhej pomohli tak budte take laskave a take vety, ze ci sa tu rozobera tehotenstvo, ci sa tu rozoberaju veci okolo babatiek, ked sa neviete normalne zapojit do diskusie tak radsej nepiste ako keby ste mali napisat ironicku poznamku napr. ze zas tu je dabata mamiciek, alebo cakateliek...... 😠
ked sa Vam tu nepaci nemusite sem chodit, najdite si inu temu 😠 😠 😠 😠 😠

berni
21. mar 2009

no a podruhe som nedala, lebo nechcem sa s takymi vecami uz rozculovat 😠

cipsinka
21. mar 2009

jeden to vystihol,ze brat si zo sebou sacky a odovzdat na odchode letuske na pamiatku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

berni
21. mar 2009

ahoj krasulka no akurat sme ta spominali a akurat som sa rozculovala 😠

cipsinka
21. mar 2009

krasuliak ale vlastne mne to vyhovuje uz sa budem moc pochvalit,ze som sa nebala cikat v lietadle 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

berni
21. mar 2009

cipsi nie letuske ale tomu co to vymyslel 😀

cipsinka
21. mar 2009

a este pokial viem je to,ze snazilky a maminky 😉 😉 😉 😉 😉 😅 😅 😅 😅 😅

berni
21. mar 2009

cipsus no prave.... tema je uz VIIcka to znamena ze sme 7xnapisali 10000 prispevkov tak myslim si ze je to normalne, ze medzi tym uz niektore nase snazilky porodili ...

cipsinka
21. mar 2009

bernus ten si stavia milionove sidlo a vyvaza sa v milionovych autach toho by som len tak rychlo nezastihla 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

berni
21. mar 2009

tak mu to poslat postou 😀 😀 😀 😀

krasulka
21. mar 2009

berniii ty si ciiislo 😀 😀 😀 😀

cispi ja chodim v lietadle pravidelne cikavat 😀 😀 mne sa to zas lubi ta diera ako zahuci 😀

cipsinka
21. mar 2009

bernus ved jasne a ja si nahodou vazim,ze na nas tehulky a maminky nezabudli a vzdy nam pridu oznamit,ze co je s nimi nove a pokecaju s nami a,ze sa na nas nevysrali a partacia si iba so svojou partickou spolocnych terminov.DAKUJEM BABULKY,lebo bez vas by tu bolo velmi smutno 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

berni
21. mar 2009

krasulka tak to som tu musela napisat....vies mna to mrzi uz sme si spolu tolko preskakali a teraz pride niekto kto tu bude pisat hluposti?

berni
21. mar 2009

cipsinka napisala si to krasne, aj ja sa tesim vsak aj my ked ostaneme tehu budeme potrebovat rady no a od koho ked nie od nasich babuliek 😵 😵 😵

cipsinka
21. mar 2009

krasul ja sa toho hajzla bojim 😅 😅 😅 😅 😅 neviem mam z toho fobiu 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

krasulka
21. mar 2009

mas ale pravdu bernusik 🙂

ozaj a misha sa neozvala? mi pisala na skyoe uz 2 dni ze ma bolesti

cipsinka
21. mar 2009

berni 😵 😵 😵 😵 😵 ,ja ked som si to po sebe citala som sa rozrevala 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 ,vidno,ze som dostala kramy som strasne citliva 😅 😅 😅 😅 😅

berni
21. mar 2009

zatial sa neozvala....ale neviem ci mam napisat ze dufam, ze uz rodi, alebo dufam, ze len nema cas..... 😅

berni
21. mar 2009

aj ja mam kramuse 😎

cipsinka
21. mar 2009

bernus misi chcela rodit,cize bude len rada ked to bude mat za sebou 😉 😉 😉 😉 😉

krasulka
21. mar 2009

no hadam by nam dala vediet....

cipsinka
21. mar 2009

bernus tak partacime spolu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,inak ja citim,ze my budeme spolu v terminovej teme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

berni
21. mar 2009

ale hej urcite by napisala sms ...asi... 😕

berni
21. mar 2009

krasulka co robi malinka?kedy ide kupkat?

cipsinka heeeeeeeeeej 😕 a kedy? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
21. mar 2009

lebo ked si to tak vezmes misi je s Luckou,mimusik je s prettynkou,no a my dve spolu 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
21. mar 2009

ale som to rozdelila,ze??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀