Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
16. apr 2009

krasul a co je bolo?? ☹ ☹ ☹ ☹ na zubky je to este skoro nie??

dicinka1
16. apr 2009

ajoj cipsi... 😉 no hej,salonik je v restike taka miestnost oddelena..aby sme neboli vyrusovany...uzavreta spoločnost 😉

zlato fakt krasne fotky.. 😉

krasul..a ty mas fotoalbum na mojejsvadbe.sk? 😕

cipsinka
16. apr 2009

Krasulik bud rada,ze si na SVK vies ake je tu hrozne pocasie teraz sa tak rozprasalo,ze az 😖 😖 😖 😖 😖 to by si veru s malou nemohla byt cely den von 😖 😖 😖 😖

cipsinka
16. apr 2009

zlato,ze pusu na lice jeziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis ja by som asi umrela alebo skamenela 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
16. apr 2009

dici hadam este nieco najdete alebo sa uvolni niekomu terim a vas tam supnu 😉

krasulka
16. apr 2009

dici mam aj ja 🙂

cipsi ani nevrav..ja osm velmi rada, lebo takto je to velka pomoc ked s malou idem von a spinka a prechadzame sa. Uplne super! Si neviem predstavit ze by som teraz s nou bola v irsku doma stale zavreta. Asi by ma hned viezli niekam na psychiatriu 😀

zlato115
16. apr 2009

cipsi, ved aj ja skoro 😀 😀 😀

krasulka
16. apr 2009

dici a ty uz salon na krst zhanas? 😕 😕 ved si este ani nerodila 😀 😀 😀 My budeme krstit asi v auguste ked pride Michal a viete kto k nam est epride? teta berniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😎

cipsi mala teplotu z toho co ju ockovali este v porodnici. Lebo v 2 mesiacoxh sa to zevraj zvykne zdurit a robi to neplechu 😖

cipsinka
16. apr 2009

krasul k Vam pride berniiiiiiiiiiii??? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a to na krst alebo len tak pozriet?? 😵 😵 😵 😵

cipsinka
16. apr 2009

ozik krasul a ty sa kedy chystas do Irlandie???

cipsinka
16. apr 2009

no dobre babulky idem,lebo uz tu od rana sediiiim 😲 😲 😖 😖 😖 😖

zlato115
16. apr 2009

cipsi, maj sa pekne, pekný večer s manželíkom, papa 🙂

dicinka1
16. apr 2009

krasul hej...uz zhaname salonik na krstiny..lebo teraz budu prijmania,birmovky..a to kazdy robi v restike..ja som krstiny chcela robit doma...zmestili by sa tu vsetci,ale nase maminy by museli byt pri plynaku a ja s Petom by sme mali tiez fofr 😉 a ja chcem aby kazdy sedel.....

350-400 sk na osobu..aj to len 2 jedla,a pripitok..tak ma malo porazit 😠 😠 😠

Petovi sa to zda vela..aj mne...ak budeme mat 18 ludi...ale co mam robit..termin uz by som nechala ten 27.jun,ked uz nie je nic volne...ale zda sa mi to vela a este plus palenka,malinovky,slane,ovocie..preboha,ved nas to vyjde ako svadba... 😠

nelynka
16. apr 2009

dici aj my budeme robit krstiny raz v restike, kde sme mali svadbu..ale len malicke, ziadne velke, lebo zase bude treba ubytko pre nasich hosti a tak, ale to este rozmyslime, ci vobec nejake budu ☹

dicinka1
16. apr 2009

nely,budu budu..nebojaj sa... 😉 len aby si nemala dvojky,alebo trojky 😀 😀 😀 😀

krasul idem pokukat tvoje fotky zo svadby 😉

zlato115
16. apr 2009

dici, to hej, ked sa to všetko spočíta, tak to je ako svadba, ale tak čo, malinká bude mat krstiny iba jedny 🙂

nely a prečo by neboli???

tak my ked budeme mat mimi a budeme chciet kstiny, tak to budeme mat jednoduché, kedže moji rodičia majú reštauráciu so šenkom, tak to bude tam, tam sa v klude v uzavretej spoločnosti zmestí, minimálne 50 ludí, ale to nás tolko určite nebude 😀 😀 😀

zlato115
16. apr 2009

krasul, tak som si vás aj ja našla, máte pekné fotky 🙂

nelynka
16. apr 2009

zlato budu az budu o par rokov..mozno 😒

nelynka
16. apr 2009

a mozno preto, lebo neviem ci budeme krstit, kedze ani ja sama nie som pokrstena v kostole a ani sobaseny tam nie sme

zlato115
16. apr 2009

nely, jasné, že budú, uvidíš 🙂 a to druhé chápem, ja som krstená, manžel nieje, ale sobáš sme mali v kostole, takže detičky budeme určite krstit... neboj dočkáme sa 🙂

nelynka
16. apr 2009

hm, tak mne bolo povedane ze ked krstena nie som ani sobasit sa nemozme, a my sme vlastne ani nechceli..sobas v kostole..
my sa dockame ked sa vyhrabeme z dlhov, co bude pri nasich platoch tak najskorej za 10rokov, to budem mat akurat 32 tak to by mohlo byt vpohode...

zlato115
16. apr 2009

a manžel je krstený??? to stačí, ked je aspon jeden krstený 🙂 ale ked vy ste to nechceli, ak to je jedno 😉
takže ty máš 22rokov... ale nemože to byt až také hrozné, určite sa dočkáte aj skor a budete veeelmi štastní 🙂

nelynka
16. apr 2009

zlato, manzel je krsteny, aj prve svete prijmanie ma, lenze mne bolo povedane ze ked ja nie som nemozem mat svadbu v kostole, tak ma to dalej ani nezaujimalo..a bolo by to zbytocne dlhe, takto sme to za 20minut mali zbuchane, nemuseli sme fararovi este pchat peniaze do vrecka, co by urcite ocakaval..eeee
ano budem mat v septembri 22
je to horsie ako hrozne, skorej sa nedockame urcite, iba ak by nam par milionov padlo z neba, to by bol ten lepsi pripad, ale sanca je nulova...

zlato115
16. apr 2009

ahaa, no tak každý farár je asi iný... a ak sa smiem spýtat, kvoli čomu ste si narobili až také dlhy, ked si napísala, že pár milionov 😕

nelynka
16. apr 2009

pretoze mame hypoteku??

zlato115
16. apr 2009

nely, ale aj my si berieme a neodkladáme kvoli tomu otehotnenie, ved sa všetko zvládne, treba mysliet pozitývne 😉

nelynka
16. apr 2009

vysvetlim ti to v IP, mozno pochopis preco tak pisem

zlato115
16. apr 2009

nely, už ta chápem a uznávam, že takto ako rozmýšlaš je to lepšie... ste zodpovední 🙂

nelynka
16. apr 2009

dakujem, aspon niekto si to mysli 😀

zlato115
16. apr 2009

nely, ked si mi to takto vysvetlila, tak si to myslím a robíte fakt dobre... 🙂 mám jednu známu, ktorá má dlhy všade kde sa pozrie, manžela ktorý moc nezarába, pomáhajú im rodičia a sestra a oni si túfli na mimi, je tehotná a tá jeje sestra to nemože pochopit, že ako si to možu dovolit, ked nemajú ani poriadne čo jest, to je nezodpovedné 😒