Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cukrik580
17. apr 2009

to nevadi...nechaj si na neskor...ja som robila taaaake dobre cestovinky...som sa nazrala ako take hovadko..xi

mimusa4
17. apr 2009

tie čo tam je ten link? som pozerala na to, može byť fajne

mimusa4
17. apr 2009

myslela som, že si tu kus s vami popíšem, ale tak som sa nažrala, že si musím ľahnúť, až únava na mňa prišla, tak sa zatiaľ majte, možno neskôr ...chcela by som dôjsť

cipsinka
17. apr 2009

no ja som sa zavcitala do tem,ale idem uz aj tak varit tak zatiiiim pa

cukrik580
17. apr 2009

ok mim...tak bru noc...hej, co je tam ten link...parada...take velke musle plnenbe...a predavaju aj take rulky...aj to moze byt dobre, take zapecene...

zlato115
17. apr 2009

mimus, ved to neni moc, že trpia 😀 😀 😀 😀 😀 dobru noc...

cipsi, tak navar dobre 😉

cukrik580
17. apr 2009

papa cipsy...idem aj ja pomaly...za chvilku ma prist sesternicka...a potom ta mamca..papa

cukrik580
17. apr 2009

no bola tu mamca...surodenec nebude...jedine az by si nasla ineho chlapa...vyzera to medzi nasimi biedne...ach jo...tolko stresov...ma to len jedinu vyhodu pre mna...nebudem mysliet na mimco...ale radsej by som bola, keby take daco doma riesit nemusime...nikdy som nemyslela, ze sa nam take daco moze stat...ach jo...asi pojdem na to buvat...pa

krasuliak
autor
17. apr 2009

http://www.cas.sk/clanok/109801/video-ceska-z-r...

cipsi a nechod ryanairom potom 😀 😀 😀 😀

cukrik580
17. apr 2009

☹ 😢 ☹ 😢 😠 😠

cukrik580
17. apr 2009

ahoj krasuliak

krasuliak
autor
17. apr 2009

ahoj cukrik

lovacka
17. apr 2009

ahojte babulky
zdravime vas z nemocnice ☹

cukrik580
17. apr 2009

to je sila...

cukrik580
17. apr 2009

ahoj lov...ako sa mate??chudatka moje...

cukrik580
17. apr 2009

juj...asi budem musiet ist...drahy auto zamkkol...za chvilku je tu...ma asi vyhodi...

krasuliak
autor
17. apr 2009

lovy ahoj ja som ne babulka 😉 ako sa dari?

lovacka
17. apr 2009

ahoj cukrik
ani sa nepytaj
dnes k tomu vsetkemu este hnackujeme ☹ tak sme len na sucharoch a ciernom caji tak dufam ze drobcek si zoberie z mojich zasob co potrebuje
a ionac je to take vselijake
prijali nas pred vyse 2tt kedze som v noci dostala kontrakcie 😒 tak nas tu hned aj nechali a uz nas nepustili.
skratilo sa mi hrdlo na 1,5cm takze je dost mozne ze tu budeme do konca 8mesiaca a ked tak potom nas este na chvilku pustia domov a prideme len porodit teda aspon dufam ze tu nebudueme do uplneho konca 😝

cukrik580
17. apr 2009

hadam nie...tak drzim palceky...krute....

lovacka
17. apr 2009

poviem vam je to hrozne lebo tie vybavenia nemocnic su ake su ale ked vam je zle tak vam okrem postele ani nic netreba
akurat ze sme na najvyssom poschodi a je tu teplo na skapanie ale mame ventilator
mame uz aj ciernobielu telku sice obraz nic moc ale apson spravy a ordinaciu pozrieme 😀 aj ked sme sa smiali ze mame dost tu nemocky a este aj to pozerame 😀
v pondelok by sme mali ist na sono tak dufam ze sme podrastli poviem vam kazdy den a tt je dobry tak dufam ze krpcek este vydrzi 🙂

cukrik580
17. apr 2009

ale jasan ze vydrzi...bude to chlap ako hora...uvidis...

lovacka
17. apr 2009

no to dufam ze hej
drobcek nam nastastie pekne rastie to skor mam ja problemy tak len dufam ze to zvladnem najviac sa obavam cisaraku ale nejako aj ten prezijeme ak bude nevyhnutny 🙂

krasulka
17. apr 2009

Lovi ahoj pusinka moja, ja na vas stale myslim, drzkajte sa aj s filipkom, este take tyzdne su rizikove ale po 34 uz by dychal sam aj kebyze sa narodi, tak len vydrrrrrzzzzzzz

lovacka
17. apr 2009

ahoj krasulik
dakujeme ze na nas myslite 😉
no ved hej len vies teraz aj tie 3tt sa zdaju nekonecne dlhe a hadam nejako vydrzime chodim malo tak pokila sa nejako neotvorim tak bude hadam vsetko ok
dnes jedna rodila v 34tt minule nejaka v 29tt tak hadam uz vedia tie babetka zachranit
brali sme aj dexon na dozretie plucok takze dufam ze vedia co robia a nejako nas daju do poriadku
aj ked dnes mi je zle jak psovi som rano vypila kakao a cely den z neho hnackujem

cipsinka
17. apr 2009

krasuliak ty,ty,ty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lovacka zlaticko nebojkaj vsetko bude v pohode,este aj prenasat budes ako to byva zvykom 😉 😉 😉 😉 ,len bud v klude a vsetko bude OK,myslim na Vas 😉 😉 😉

lovacka
17. apr 2009

dakujeme cipsi 😉

cipsinka
17. apr 2009

lov absolutne nemas za co,verim,ze keby som ja bola v nemocnici napises mi par peknych slov 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 A vies ako sa hovori kludna maminka sa rovna kludne babatko,chce to naozaj len klud aj ked niekedy je to velmi tazke ale my zeny sme silne a vsetko zdolaaame 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Krasulka boooozinku som si pozerala fotky a kde je Ejmi s tym tvojim bratrancom ved ona uz je na nepoznanie ako sa zmenila 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

lovacka
17. apr 2009

cipci ani nehovor nieco take ja ti prajem len krasne tehulkovanie a ziadna nemocka ale vies ze potesi ked ti niekto napise nieco pekne

cipsinka
17. apr 2009

lov viem si predstavit,ze Ta to potesi 😉 😉 😉 😉 ,keby tie nase hnusne nemocnice boli aspon v lepsom stave ale tak starozitneeee 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ,chvala bozku,ze nasa nemocnica vlastne iba gynekologicke oddelenie,kde su porody a taaaaaaaaak mame krasne prerobene,tak aspon to na zeny neposobi az tak depresivne.Ale dufam,ze mas aspon nejaku dobru spolubyvajucu,ze mate o com pokecat 😉 😉 😉 😉 😉

krasulka
17. apr 2009

lovi, neboj jasne ze vedia co robia, a tie injekcie pichli aj mne bozinku, nezavidim strasne stipu ze? chudatko moje ☹ co my zeny musime vsetko pretrpiet ☹

cipsi veru sa meni zo dna na den...a ako uz sa usmieva a debatuje, to je neuveritelne..len rozpravat a rozpravat by sa chcela..kuk Krasuliakov album tam je jeden usmev zacyteny co som mu poslala. Len je to dost narocne, ked sa s nou rozpravam a zacne sa usmievat chytim fotak alebo mobil ze ju cvaknem,ale ona sa vtedy zahladi na fotak a je po debate 😀 😀