Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
20. apr 2009

ahojky jetko jasnacka,ze sa mozes pridat,nemame uzavretu spolocnost 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale ja uz idem lebo ma boli chrbat a idem sa naobedovat zatim pa vidime sa zajtra 😉

dicinka1
20. apr 2009

ahojte...dnes som dostala take krce do krizov,ze som myslela,ze uz budem rodit a k tomu krvicka na toaletaku

bola som v nemocnici....,vraj babo tlaci na organy,tak preto ta bolest..a krv vraj preto,lebo drazi moc. mechur

pytala som sa ho ci vsetko v poriadku a on na to...TO VAM NEVIEM POVEDAT....a ja ze co???????? 😕 😅
ta keby som vedela,ze mi to povie,tak ani na pohotovost nejdem to co je za pristup?ale mal sluzbu taky cocotko... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ale pocula som ze babu bije srdiecko..tak som stastna 😵

dicinka1
20. apr 2009

a tie krce som musela predychavat..akoby to boli kontrakcie 😕 😕 😕 😅

dicinka1
20. apr 2009

ja si myslim,ze to bolo preto..lebo som dnes velmi plakala 😢 ..lebo mi este nedosla marodka a musela som ist na socialku to vybavit a ked som plakala,tak som sa velmi vysilila.. ☹ no potom som prestala,lebo som si uvedomila ze pod srdieckom mam nasu EMMKU 😵 😵 😵

dicinka1
20. apr 2009

A KEBY STE VIDELI AKO MUDRO SA TVARIL.... 😅

no gol bol,ked sa ma spytal kolko som pribrala...a ja ze 13-14 kg
a on ze COOOOOO?AZ TOLKOOOOO?TO JE VELAAAAA... 😕

tam to ma normalne dorazil tak druhe baby priberu po 20 kg a ja mam +13,14 kg a to je vela???? 😕 😕 😕 😠
ty vole.tak ja uz nenachadzam slov..asi prestanem jest 😠 😠 😠 ☹

a pytala som sa aj na polohu babetka..a on mi na to povedal,ze to by ste mali vediet 😕 zajtra vam to povie vas doktor 😒

ani mi to nepovedal...take nervy som mala 😠 😠 😠 😠

nelynka
20. apr 2009

dici nezavidim ti to...fakt radsej na pohotovost ja ani chodit nechcem prave pre taky pristup ako si ty teraz zazila...
ale aspon ze je malicky vporiadku, ze bolo srdiecko, to je hlavne, nebojaj nic, vydrz este aspon mesiac a uz bude dobre, uvidis 😉

dicinka1
20. apr 2009

nely,tak to dufam,je to hrozne..urcite je to zo stresu..dnes som dost plakala koli tym korunkam..co sa tyka PN...stale mi nedosli....a na socialke som sa nasrala... 😠 ☹

a vcera sa babo tak tocilo v brusku ze som myslela,ze ma roztrhne 😠 ☹

nelynka
20. apr 2009

dici, nechodi nahodou PN az po 20tom?
a co ti povedali na socialke?

neboj uz bude dobre, hlavne treba byt kludna, aj ked sa to lahko povie, ja som taka ista, ze ked ma nieco vytoci tak penim a penim 😅

mimusa4
20. apr 2009

😝 čawte 😀 😀

cipsinka
20. apr 2009

aaaaaaaaale baby co sa tolko rozculujete??Dici tak ten pristup lenkara brrrrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 chuj jeden a neplac pre sproste prachy,neboj oni ti ich poslu ked si tam bola 😉 😉 😉

cipsinka
20. apr 2009

caaaau mimus a ty kde si cely den 😠 😠 😠 😠 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

Mne volal drahy,ze akurat ide z prace tak tu este chvilku budem a potom si pokecam s drahym a sup civicit 🙄 🙄 🙄

mimusa4
20. apr 2009

cipsi má novú fotoooo ooooooooo 😀 😀
no idem kukuč čo sa to deje, aby som bola v obraze 😅

cipsinka
20. apr 2009

no len pekne pokukuc a vyjadri sa mi k saku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je moja tema dna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
20. apr 2009

nely kde si zas zdrhla??? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

nelynka
20. apr 2009

tu som tu som..
aj mne je drahy na ceste, varim zemiaky k sekanej 😉

cipsinka
20. apr 2009

ja mam navarene zo vcera tak mam leharo,dnes som len kupelku umyla a cely den som mala kliidek 🙂 🙂 🙂 🙂

dicinka1
20. apr 2009

baby,vraj sa im zapotrosila moja prechodka z mesiaca do mesiaca...

clovek si na to dava pozor,lebo sa boji..aby to dostal nacas...stale po poradni to odnasam zamestnavatelovi..uz asi 3-ti mesiac odnasam zaciatkom mesiaca prechodku na dalsi mesiac,aby som na to nezabudla..stale 2-heo,alebo 5 -teho...a oni takto...dam skoro nedobre,dam neskoro tiez nedobre...

od zamestnavatela to slo 6-teho..a za to ze to doslo skor,tak asi to niekde zapratali 😠

PN mi chodi 12-13 den v mesiaci 😉

svokra bola v piatok za uctovnickou mojho zamestnavatela...a ona volala na socialku tak tam povedali,ze este dnes (teda piatok) ze to pustia...
dnes som tam bola osobne,tak povedali,ze mi to poslu az 22heho 😠 😠 😠

cipsinka
20. apr 2009

hlavna vec,ze vyssie som pisala,ze pa uvidime sa zajtra a zas tu cumakujem jooj 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

berni
20. apr 2009

ahoj 😎

nelynka
20. apr 2009

dic nerozculuj sa uz, hlavne ze tie peniazky dostanes..
aj mne mala prist podpora dneska, a nic nedoslo, takze budem cakat, snad to do 24ho stihne prist, inak mame problem, lebo nestiahnu hypo nacas 😔

mimusa4
20. apr 2009

hej hej čítala som, a ja si myslím, že v pohode, však nejde v teplákoch, tak nech staré baby držia zobáky 😀

nelynka
20. apr 2009

mimi ahoj

cipsi to aj ja tak jak ty hehe..

ahoj berus 😀

cipsinka
20. apr 2009

dici na uradoch su debili na SVK a rovnako aj tu v Irsku ja uz na vyrozumenie zo soc.cakam 12 tyzdnov 😲 😲 😲 😲 😲 😲 Stvrtok ma drahy volno tak tam ideme nabehnut,uz sme sa chystali skor ale vzdy nam do toho nieco vbehlo 😖 😖 😖 😖

cipsinka
20. apr 2009

berniiiiiiiiiiiiiiiiii konecne sme sa stretli tu na konovi 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mimus si podarena,ze v teplakoch 😀 😀 😀 😀 to veru nie je stramaaaak a riadny 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵

berni
20. apr 2009

nelus... ze berus 😀 😀 😀 😀 😀

mimusa4
20. apr 2009

xi..
ahoj bernuľko 😀 aj cipsi aj nely aj dici aj všetky čo sme tuuuuuu 😀
no a keby ste chceli vidieť novú fotejšen z utz tak mám v albuuuuuume 😝 😀

cipsinka
20. apr 2009

bernus a ty co taka vyrehotanaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

cipsinka
20. apr 2009

mimus ja uz som kuk ako si ju tu dala,len som chcela az ked tu budes reagovat 😵 😵 😵 😵 😵 kraaasnucke mimco a este ani naznakom nepovedali,ze co sa tam skriiva 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

mimusa4
20. apr 2009

cipsi ja keď si spomeniem ako som sa vydávala, tak mám to stále pred očami...ako som vyšla hore schodami, však vieš aj ty nely, aj ty si sa tam vydávala, tak som videla jedného kamaráta ako mi bude gratulovať v šušťakoch..také modré s prúžkami...toto na to nikdy nezabudnem 😀 😀 😀 😀

mimusa4
20. apr 2009

nie ešte nie, dnes ako pozerala dr. tak ledva vošlo na monitor, že musela štelovať 😀 ..snáˇsa dozvieme či tam to bude až v máji, ale to ubehne a budeme vedieť či tam je penis alebo vagína 😀 😀 😀 😀