Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

nelynka
21. apr 2009

a tiez ma uz boli brucho jak keby som rodit isla

cipsinka
21. apr 2009

cukrik a kde pracujes??? 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 No my nastastie na strave a inych veciach setrit nemusiime,no aspon zatial 😅 😅 😅 😅

zlato115
21. apr 2009

my sme boli na nákupe pred šibačkou a prišli na náštevu naši, takže tieš nám priviezli všeličo, takže máme plno... na nákup neplánujeme tak skoro...

cipsi, aj mne meškajú, ale očakávamm ich, že prídu... 😒

cukrik580
21. apr 2009

no my sme sa min mesiac vybuchali z penazi...tiez stk a veci tomu podobne...este aj vybavene sme to mali, preventivne, takze do vacku daco...no akoze ja mam daco esste odlozene...ale tak bez kofolky nemozem byt...ale aj na to mam odlozene...na vsetko...len na vsetko menej ako obvykle...na benzin skoro o polovicu menej..xi...to som zatrhla...ved je teplo...aj peso sa da chodit...

nelynka
21. apr 2009

tak my sme STK vybavit nemali cez koho, kezde tu nikoho nepozname, a oprava pocitam tak cca 2000-4000kc, nie su to drahe veci, len kolko bude pytat za robotu som zvedava..este ze budu vracat dane inak by bol problem...
bez benzinu by sme sa my nepohli, teda manzel nie, kedze dochadza do prace 42km, a odtialto autobus alebo vlak nehrozi..a peso asi tiez nie 😅

cipsinka
21. apr 2009

zlato aj ja ich ocakavam a dnes aj riden citim 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ,ale este by mohli aspon jeden den pockat,ked mi pridu vo stvrtok budem maximalne spokojna,lebo idem cvicit a s kramamy a v bolestiach mozem na to zabudnut 🙄 🙄 🙄 🙄 Jaaaaj vcera som si perfektne pocvicila ,trener ma pochvalil ked sme robili jeden cvik,ze excelentne som ho odcvicila tak som tam raaaaaaaaaastla 😅 😅 😅 😅 😅 😅 a to ma chvalil pred vsetkymi,vsetci na mna hladeli 😖 😖 😖 😅 😅 😅 😅 😅

cukrik580
21. apr 2009

preco ze kolko?doobeda,alebo teda na obed, s nasimi a s dedkom a poobede s kamosmi...asi...no robim v jednej firmicke, vyrabame bezpecnostne prvky do aut...aj ked skolu mam na nieco lepsie...ale toto ma celkom bavi...uz som tam akurat dnes 15 mesiacov...

cukrik580
21. apr 2009

no to ti nezavidim...mne vracali...ale len tisicka to vysla...33.83 eur...cize nic moc...som cakala viac...a na vyplate som to ani nezbadala...oje.avaju jak sa len da....

sikulka cipsus 😎

cipsinka
21. apr 2009

No,my tu auticko nemame,cize nemusime ani na beznin davat a tu nam nejako nechyba kazde dve min.tu chodi autobus 😎 😎 😎 😎 😎 😎 a doma auticko mame cize to su ine palky ked ideme na dva tyzdne ved sme skoro stale v aute,tak vzdy tak 5 tis.padlo a aj viac to sme take bocaky ani neratali,ked sme tankovali za 300 alebo taaak 😖 😖 😖 😖 😖 😖 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
21. apr 2009

tak mne budu vracat cca 2200kc a manzelovi cez 5000kc...my si uplatnujeme hypoteku a zivotne poistenie, tak sme si museli dane podavat sami cize nam ich vyplatia az zaciatkom maja..

ckrik, ze kolko budes oslavovat, ako kolko rokov budes mat 😀 😀 😀

cukrik580
21. apr 2009

no je to zrut veru...najsamvacsi...do kedy planujete byt za hranicami nasej drahej republiky a kedy asi planujete nastalo prist home?

cukrik580
21. apr 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj... 😀 😀 😀 16.05.2009 budem mat 22 rokov... 😀 😀

nelynka
21. apr 2009

jeeej cukrik ty si taka jak ja (trosku starsia) 😀 😀 😀 😀

cukrik580
21. apr 2009

to som nevedela, ze aj hypoteka sa da...ci to len v cechach?

cukrik580
21. apr 2009

ty mas kolko?

nelynka
21. apr 2009

nie cukrik, mozes si odcitat uroky z hypoteky, normalne to ide vsade...

ja budem mat 9.9. 22rokov

cipsinka
21. apr 2009

cukrik ano nely ta dobre opravila pytala som sa,ze kolko rockov budes mat 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 .Cukrik no do kedy tu planujeme byt to ani sami nevieme,pred mesiacom to vyzeralo,ze budeme uz musiet ist na stalo domov 😔 😔 😔 😔 😔 😔 ,ale nastastie vsetko dobre dopadlo,cize nic sa nekonaaa 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 No a ked otehotniem,nakupim vecicky a letiime domov 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
21. apr 2009

ja 26.9. 23 rokoooov 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
21. apr 2009

baby viete na co sa tesim? ked kupime foliu do bazenu, napustim ho a budem sa tam vyvalovat na nafukovacke a opalovat sa, jaaaaaaaaj 😀 😀 😀 😀

cipsinka
21. apr 2009

vsetky sme tu septembroveee 😎 😎 😎 😎 😎

cukrik580
21. apr 2009

dobre to mas naplanovane ty stara ´baba oproti nam...xi.....

nely to som nevedela...pekny datum...

ok babuse...ja uz idem do sprchy...a tak...uvidim ako stihnem...mozno sa ozvem este...ale asi ee...musim ist este do obchodu...kupit si vodicku...

cukrik580
21. apr 2009

vsetky nie cipsi... 😝 😝 😝

a este na cigaretku si musim najst cas 😝 😝

nelynka
21. apr 2009

dakujem cukrik, tiez si myslim 😀 😀 😀

cukrik len sa pekne osprs a nakup si kofolky 😀 😀 😀 😀

cipsinka
21. apr 2009

nelyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 aj ja chcem bazeeeen,moji rodicia maju a to je super este maju aj vyhrevne kolektory,cize vodicka je tepluckaaa.Mna drahy lame aby sme si aj my spravili bazen,len na Orave neviem kolko sa v tom bazene budeme kupat,ked tam nie su az take horucavy ako v LV 😒 😒 😒 😒 😒 ,tak neviem este o tom musime porozmyslat,ale zly napad to nie je hlavne ked budu deticky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .To vy ste tam mali ten bazen,ked ste domcek kupovali???

cukrik580
21. apr 2009

nene...kofolku az po robotke...daku neperlivu mineralku si behnem kupit do prace...

cipsinka
21. apr 2009

aha cukrik ty si majova nejako som pozabudla,ma nely zmiatla 😅 😅 😀 😀 😀 😀

cukrik580
21. apr 2009

ok...iswm...pP

nelynka
21. apr 2009

hej cipsi mali sme ho tu, ale cela folia vnutorna je roztrhana a treba aj nove cerpadlo s filtrom, co vyjde tak cca 3000kc spolu..ja by som chcela prave nie tento ale klasika laminatovy...ze by tam nebola tato folia, lebo to mi pride ze kazdy rok treba kupovat novu asi... 😀
ale to je hudba buducnosti a chcela by som ho kryty..a vyhrievany tiez xixi.. 😀 😀

cipsinka
21. apr 2009

tak prijemnu roboticku a nech ti to rychlo ubehne 🙂 🙂 🙂

cipsinka
21. apr 2009

nely aj moj chce kryty ja neviem ci si mysli,ze kradneme alebo co,ved na dom budeme potrebovat peniaze a nie este na kryty bazen 😖 😖 😖 😖 😖 😖