Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
30. máj 2009

ahoj mimus,idem kuk bruch 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
30. máj 2009

jeziiiiiiiiiiiiis mimus to je ale bruseno 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 krasne sa vyhupslo 😵 😵 😵 😵

krasulka
30. máj 2009

a prvaa som 😀

cipsi jasne ze odfotim aj tetu berni ti odfotim ked sa dovaliiii 😎 😎 😎 dufam ze bude pekne aby sme mohli sunky vyvalit u nas na dvore 😎

kokos baby tu je takak kosa kurnik fuuuj

mimu a ake mas pekne brucho ocuj tebe sa nerobia strie? ja som popraskana cela velmiiiiii bleeeee..a este aj mi brucho ostalo stale, tak eako huspenina fuj...a uz mi aj vlasy zacali padat dost,ale zevraj to zvykne takto po porode.

cipsinka
30. máj 2009

berni pride na krstiny????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 Bude krstnou mamou??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

cipsinka
30. máj 2009

Aj ja chcem taky bruch ako ma mimi 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
30. máj 2009

mimi pekne brusino uz mas..
ja neviem, ten cas tak strasne rychlo leti..
o chvilku sa neuvedomime ani a uz bala Ami pojde do skoly, mimkin drobec bude koncit skolku a my stale nic 😀 😀 😀

mimusa4
30. máj 2009

díky čajočky..a to ani nejako veľmo nejem.. 😅 len tak normálka..
krasul..ja mám asi aspoň zatiaľ celé tehu v poho...tak len nech to aj tak ostane 😵
a strie zatiaľ nie " zatiaľ "..snažím sa mastiť, síce nie poctivo, čo by som mala, nechcem moc tak dopadnúť, ale ak bude tak sa neošalim, nie? 😅

len by som akosi spala, neviem či to počasie robí?

cipsinka
30. máj 2009

nely nieeee,aj my uz budeme mat mimi,nerozpravaj taketo mi sposobis traumu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

nelynka
30. máj 2009

😠 😠 cajocky 😠 😠 neznasam to slovo 😠 😠

mimusa4
30. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝

mimusa4
30. máj 2009

nely prestaň ešte si mladučká, takže žiadne zúfanie...na každú dôjde..

cipsinka
30. máj 2009

nely 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimusa4
30. máj 2009

cipsi všeeeetko bude 😵

cipsinka
30. máj 2009

mimi ja viem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mimusa4
30. máj 2009

mňa by ani nenapadlo, že sa to fakt podarí...ale som rada, ale sa aj bojím, že ako to všetko bude..

nelynka
30. máj 2009

mimus jake zufalstvo?? ja som este rada ze nic nas svojim sposobom zatial "neobmedzuje"
nie ako v zlom, ale naozaj neviem keby sme sa dostali do takejto situacie s deckom ako by sme to riesili 😕

mimusa4
30. máj 2009

nely sú rodiny čo sú na tom omnoho horšie a sú tu..každý sa dostane z toho najhoršieho, ale treba aj na tom pracovať a nečakať, čo komu spadne z neba..to nevravím, že je tvoj prípad

cipsinka
30. máj 2009

chcela som napisat do tejto temy,ze ma trapi,ze co je s Bernuskou a napisala som to do inej 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
30. máj 2009

jasne mimi, pravdu mas..

cipsinka
30. máj 2009

veru mimi ja ked vidim,ze ako ziju niektore rodiny s detmi tak dakujem bohu,ze sa mam tak dobre ako sa mam.....

cipsinka
30. máj 2009

a idem sa uz napapat lebo mi uz slinky tecu som si este zeleninovu oblohu k zemiacikom a karfioliku spravila tak sa neviem dockat 😅 😅 😅 😅

mimusa4
30. máj 2009

berni sa má fajn len nemá čas..

cipsinka
30. máj 2009

kedy sa jej konci skuskove to skola ju tak velmi zaneprazdnuje??? 😒 😒 😒 😒

mimusa4
30. máj 2009

tak vieš ..byť v práci a potom sa učiť ..pripraviť práce a tie somarinky kolo toho..aj mužíka obskákať..a neviem presne dokedy má skúšky, podľa toho asi ako má nahlásené, al. ako to chodí..keď bude mať pokoj tak asi až v júli-auguste, to by skôr ona vedela

cipsinka
30. máj 2009

jooj no ma to tazke,pracovat a este aj studovat a plno hluposti okolo toho,no co narobime zivot je uz raz taky....

mimusa4
30. máj 2009

raz som videla ako písala, že niečo o stretnutí na koni o 21h. a potom som ju ani v tom čase nevidela ☹

cipsinka
30. máj 2009

pane boze teraz som na novom case citala,ze nasli dievcatko v Rusku ktore vychovavali psy a macky lebo jej otec bol alkoholik a nestaral sa o nu a bola aj fotka kuchyne to spinava zachodova misa sa moze skryt............

mimusa4
30. máj 2009

no pekne..v rusku to je asi ešte horšie ako tu

mimusa4
30. máj 2009

idem zatiaľ vyložiť práčku

cipsinka
30. máj 2009

a ja uz najest tak packo 😉