Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

alzbeta.hod
7. jún 2009

téééda to je dětiček...
jak to ty holky dělají že se jim to povede?

nelynka
7. jún 2009

krasul hej hej...no, spalnicka je uz popremiestnovana..
a tak pomalicky pokracujeme, teraz dokoncujeme spodok, cize uz len predsienku, zabetonovali sme nahrubo, teraz sa bude davat poter, stierky a malovat..
a potom sa pustime do podkrovia..vytiadne sa strecha nad garazou, tam vzniknu dalsie dve izby, jedna s teraskou..
a postupne to zacneme robit...

robotku zaial hladam, nic sa ma zatial nechyta tak neviem, ale mam citak ze v najbizsej dobe uz konecne zacnem pracovat, bolo by uz nacase 😀

krasulka
7. jún 2009

a este mame Adamka, 7 mesiacov 😵 😵 😵

alzbeta.hod
7. jún 2009

koukám tady se buduje bydleníčko... jako u nás

krasulka
7. jún 2009

alzbetka sexujuu o 106 😀 😀 😀 ale mame tu aj deticky po umelych oplodneniach tak z nich sa tesime dvojnasobne.

Kolko s auz snazite?

nely ty jo kopec roboty mate za sebou. A byva sa ti dobre? aj si si posadila nieco na zahrade?

alzbeta.hod
7. jún 2009

10 měsíců, tak už si docela dává na čas

mimusa4
7. jún 2009

tak akurát som dovysávala, pojedla polievku, mm šiel si zabavkať futbal, potom sa najeme a pôjdeme na záhradku...tak tu kus pooxidujem 😉

jááj a ahojte som zabuuuudla 😀

vítam alzbetu 🙂

nel..má pravdu, najprv dom a pak to ostatné... 😉
krasul..to bude počasím..a že rodiť? joj však počakaaaaaj neeee 😅, nie tak rýchlo 😀
dici malá je zlatá 😵 pekná slečna 🙂
a už som kukla aj na lovačiatko malé, malý ňuňko, mňamko 😀

hej aj berni som vravela že ma musí prísť pomakať, žeby sa lepilo 😀

pretusik by mohla prísť aspoň sem tam k nám 😉

nelynka
7. jún 2009

krasul uuuuzasne, az tak ze sa mi ani do roboty nechce 😀 😀
bodaj by ne za tie prachy co do toho davame kazdy mesiac 😀 😀
teraz sme kupili hombacku na zahradu, dali sme dokopy bazen, len treba namontovat filtraciu bo je hnusna voda bleeee 😀 😀 😀

a posadila som si redkovku, tu som uz aj papala, hrasok, mrkvicku petrusku, uhorky, melony, cibulku..no klasika 😀 😀
cakame na visne a ceresne kedy dozreju, marhulky a na jesen fajne jablcka 😀

alzbeta.hod
7. jún 2009

ahojky mimus

krasulka
7. jún 2009

alzbetka no hovori sa ze az ked sa do roka nepodari tak potom by uz clovek mal navstivit lekara ci je vsetko ok. Ale niektore deticky len proste vedia kedy prist.

keby tu boli baby teraz niektore by ti porozpravali kolko dlho oni cakali. Ja som mala velke stastie nam sa podarilo hned na druhy sup 😵

ale docka sa kazdy, neboj. Ak chces napsi nieco o sebe, kde zijes, pracujes, a tak, nech maju opice co citat ked pridu

nelynka
7. jún 2009

ahoj mimi

stale cakam ze pretusik sa ukaze, nahodi fotecky brusinka..a ona stale nic ☹

ale mi pride ze koncom 2008 a zaciatkom 2009 sa rodilo vela holiek a teraz nejako zacinaju chalani 😀 😀 😀

krasulka
7. jún 2009

mimulik caaau no si nemysli, pozri ako to leti, pri dici mi to strasne rychlo utieklo to jej tehu 🙂 a ty co ides lopotit na zahradu? dufam ze tam len zasadnes do lehatka a budes sunky valat. 😀

nely to to je kraasne, fakt taka pohodicka vysnivana, jjoooj aj ja ceeem doomceek..my stale spekulujeme co nakoiec spravime...

hej maly Filipko je chutnucky, no sa muselo lovacke ulavit ved co si ona chudatko vytrpela za cele tehu tak to by asi len tak kazda zena nezvladla tak dobre ako ona.

alzbeta.hod
7. jún 2009

jj, jsem od Mladé Boleslavi, dělám dělnici v jedné nechvalné firmě... hruza. Jsem vdaná, máme dům... ten rekonstruujem... půjček jak naseto.
No lékař mě zatím snaží vyléčit hormonama a srovnat mi tak cyklus a já si napomáhám vitamíny a měření BT

mimusa4
7. jún 2009

ja ti dám opice 😀 😀

nely ten domček čo máte to bola super kúpa, mať taký, jáj bola by som rada...no možno raz 😅

evitkamalicka
7. jún 2009

ahoj kocky...ako sa mate?

krasulka
7. jún 2009

opicee opiceeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 opiciatka moje 😵 😵 😵 aj ja som opica 😀

albetka tak super ze si aspon pod kontrolou tak treba uz len trafit ten spravny cas 😉 no a bez hypotek dne snieje asi nikto ☹je to blba doba

mimus aj ja hovorim, ze ta kupa to bola najlepsia vec. 😉

krasulka
7. jún 2009

nazdaaar eviiiiit, ta fotka kde je maly s tou parochnou ci ako to nazvat je bohovskaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

aj ja chceeem dooooooooooooooooooooooooooooooom

alzbeta.hod
7. jún 2009

to je teda zatraceně blbá doba, horšísnad ani neexistuje. Ach jo...

no ale nějak se to zmáknout musí.

mimusa4
7. jún 2009

krasul jasne že len sa vyvalím do záhradnej hojdačky, však som po nej rok snívala, že kedy ju budeme mať 😀

alzbetka aj my všetky čo sme tu sme začínali tak že sa snažíme a teraz? skoro všetky..a pokiaľ sa nemýlim tak sme tu od r.07, asi tak nejako 🙂

alzbeta.hod
7. jún 2009

téééda, já se snažím teprve necelý rok. Hrozně mě začalo bolet břicho asi si půjdu lehnout, nechce to přejít... nemáte nějaký tip jak to zahnat? Je to spíš žaludek

mimusa4
7. jún 2009

ahoj evitka 🙂
alzbet... to sa časom spraví, zaplatíme si dlhy, síce možno až do dôchodku, ale tak čo už 😒 😅 🙂

evitkamalicka
7. jún 2009

krasulik 😀

aj my chceme dooooooooooooom 😅

mimusa4
7. jún 2009

no mm má na to recept že sóda bikarbóna, a jemu to furt zaberie, síce potom si tak kvalitne grgne, ale pomôže..

alzbeta.hod
7. jún 2009

jo hlavně že máme kde bydlet. peníze byli a budou viď? Jdu si lehnout. Bolí mě děsně břicho, doufám že to nedostanu

mimusa4
7. jún 2009

tak si ľahni a možno pomôže hneď 🙂 možno si aj pospíš

nelynka
7. jún 2009

krasul ja by som v byte nevydrzala, stacil mi rok a pol a proste dom je dom, zahrada, phoda, klud, pokoj, nedam za nic na svete...

alzbet a my byvame pri koline..do MB to mame necelych 50km 😉
a tiez mame poziciek a aj preto nechcem dieta teraz..radsej pockam este par rockov, co to poplatim a budeme sa mat lahsie potom ked ostane len mm plat...

evit, ty mas predlzovane vlasky sak??
ako ti ich robili? keratinom zatepla?
ja tiez teraz uvazujem ze si necham urobit..mam dobru ponuku...

nelynka
7. jún 2009

aj mne zabera soda 😉

krasulka
7. jún 2009

mimus to uz tak dlho? 😕 😕 😀 😀 no ale nebude to krasa? ked nam vedla nicku budu svietit sedive hlavy v satkach?

nelynka
7. jún 2009

baby to je uzasna pohoda..aj ked je na nom roboty ako na kostole ale stojit to zato..
tu radost mm ked dostal novu kosacku a kosil dvor..
ta pohoda ked k nam pridu kamarati a urobime grilovacku vonku...uuuuzasneeeeee

krasulka
7. jún 2009

mmne na zaludok brucho zaberaju kvapky hylak forte a est eteple nieco, nahriaty uterak alebo tak