Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

krasulka
7. jún 2009

nely veru ti verim, to sa nevyvazi ziadnymi peniazmi, Tu na byte pocujes kazdy susedovie prd 🙄

a este nejaky debil v noci o jednej mi zovnil zvonku na zvoncek 🙄

krasulka
7. jún 2009

Aj ja velmi tuzim po domceku, probobit si, byt s detmi na dovre, da tim tam bazenik, spravit si posednienie joooooj

evitkamalicka
7. jún 2009

nelynka ano keratinom za tepla, keratin za studena neexistuje je to len reklamny tah, to mi hovorila kadernicka 😉

mimusa4
7. jún 2009

krasul..tak len aby to fórum tak dlho vydržalo, a potom sa budeme volať, že tie čo mali kedysi aj 25r. 😀
nely..síce nie sme v dome, ale poznám to ako sa ide na záhradu, mm sa vytešuje ak treba kosiť, posadiť si-samozrejme potom to aj pojesť 😀 poopekať, či pogrilovať, teraz ho chytila mánia, že tam niečo betónuje, chystá sprch.kút...a stále niečo..

krasulka
7. jún 2009

mimus jasne ze vydrzi 🙂 veru aj chlapi sa vedia vysantit a co na tom byte..v bytoch ti chlapi len zleniveju a a nic z nich neni.. 😀

evit ale tebe rpistanu dlhe vlasy. Mne pre zmenu zacali strasne padat 🙄 ale uz uzivam Zinkosel na to tak dufam ze to zaberie lebo mala to ma vsade zo mna.

mimusa4
7. jún 2009

keď ja na tej malej fotečke nevidím ako tie vlasy vyzerajú, som šlepa 😠

mimusa4
7. jún 2009

dobre tak idem pa, majte sa žienky

nelynka
7. jún 2009

tak nie keratin za studena ale este tie mikro rings vraj su..
a ake mas vlasy? europske alebo europskeho typu?

evitkamalicka
7. jún 2009

nelynka ano mikroriny su za studena, ja mam Europske...Europskeho typu si urcite nekupuj, lebo to su vlasy Cinske len upravene na europsky typ a tym padom uberaju na kvalite

nelynka
7. jún 2009

ja stale neviem aky moze byt mezdi nimi rozdiel..videla som europske a aj europskeho typu a ziadne rozdiel som v nich nevidela, ani v kavlite a ani v kvalite po par mesiacoch..
a netahaju ta tie spoje? a je tam nejaka specialna udrzba?

evitkamalicka
7. jún 2009

netahaju...pouzivam sampon a vsetko tak ako doteraz, len este okrem toho treba nejaku hydratacnu masku na vlasy

nelynka
7. jún 2009

aha..a vraj aj nejaku specialnu kefu..
a mozes ich aj farbit sak??

evitkamalicka
7. jún 2009

ano aj specialnu kefu, ktora ma kratsie a dlhsie stetiny...mozes farbit, zehlit, natacat proste vsetko ako so svojimi

nelynka
7. jún 2009

to je parada...
tak neviem..neviem asi vyskusam zatial tie eurpskeho typu, tie su aj lacnejsie o par tisic, a ked tak potom supnem europske, ked budem chciet zase predlzovat...
neviem, kazdy hovori ze v tom je rozdiel ale neviem..ja v tom nejako rozdiel nijak nevidim a ked sa na rodzeil opytam tak kazdy len v kvalite ale co konkretne to mi nikto nepovie 😀

evitkamalicka
7. jún 2009

nelynka, vlasy cinske upravene na europsky tym sa zvyknu po par umytiach alebo farbeniach schlpit alebo zauzlit a mozes ich potom zahodit, takze radsej by som investovala do kvalitnejsich ako potom lutovat ked sa ti to stane, ze si zbytocne vyhodila za to peniazky

nelynka
7. jún 2009

ahaaa tak konecne mi to niekto vysvetlil co to znamena ze su nekvalitne..
ale ked sa zauzlia nedaju sa uz rozcesat tak ako normalne vlasy ked sa uzlia?
alebo uz len osmikat?

cipsinka
7. jún 2009

cauteeeeeeeeeeee,tu aka debata 😕 😕 😕 😕 😕

tak ja mam dooooooooooooooom,ale ja chcem dietaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
7. jún 2009

nelynka veru nedaju a predlzene vlasy musis cesat aspon 3-4x denne minimalne, lebo inac sa zauzlia

nelynka
7. jún 2009

cipsi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
7. jún 2009

cipsi jak ti je fajne

evitkamalicka
7. jún 2009

a este velmi dlho schnu aj 4-5 hodin a nesmu sa cesat mokre az ked uplne vyschnu

nelynka
7. jún 2009

a ani fenovat sa nesmu???

evitkamalicka
7. jún 2009

fenovat sa mozu, ale je lepsie ked po umyti uschnu volne

cipsinka
7. jún 2009

evit no viem len ten maly krpec mi chyba a hlavne teraz ked nemam robotu 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
7. jún 2009

a keby som ich rozcesala mokre co by sa stalo?

evitkamalicka
7. jún 2009

ale pri fenovani pozor na spoje, mozes fenovat len od polovice vlasov dole, lebo inac hrozi ze sa ti spoje roztavia a takisto pozor na spoje aj so zehlickou

evitkamalicka
7. jún 2009

polamali by sa ti

cipsinka
7. jún 2009

kde zmizla krasul??Krasuuuuuuuuuul a na mna si akosi s tym otehotnenim zabudla 😠 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ 😅 😅 😅 😅

evitkamalicka
7. jún 2009

cipsi ta treba sa poriadne snazit

nelynka
7. jún 2009

no zo zehlickov to hej, ale od fenu?
hm..tak fenovat by som zvladla, aspon by uschli rychlejsie, ale to rozcesanie neviem neviem, to moc s mojimi dokopy nepojdu ked ja moje nerozcesem mokre tak ich uz potom nemam sancu rozcesat xixi 😀